Dokaz ljubavi

Borg

Domaćin
Poruka
4.366
Sta vam je najveci dokaz ljubavi i da li ga uopste trazite?
Sta tacno cinite da bi se osoba pored vas osecala voljenom? I sta tacno ocekujete ili da li uopste nesto ocekujete? :oops:
 
ne znam
neverovatno, ja o tome nikad nisam razmišljala =I
valjda ne činim ništa da bi se neko osećao voljeno,
već ono što činim jer osećam tako, šalje poruku o tome kako osećam.

šta sam sad napisala?
 
volim da mu ugadjam, da ga rasteretim briga, da mu bude udobno, da ga mazim i salim se sa njim....ali i da zna da moze da trazi od mene pomoc kad god....a ocekujem otprilike isto zauzvrat......
 
Borg_Queen: Sta vam je najveci dokaz ljubavi i da li ga uopste trazite?
see below.

Borg_Queen: Sta tacno cinite da bi se osoba pored vas osecala voljenom?
volim.

Borg_Queen: I sta tacno ocekujete ili da li uopste nesto ocekujete?
ocekujem dobrog, postenog, hrabrog i inteligentnog coveka za partnera.
neophodno je i da se volimo.
inace, necu da se igram.
(probala, i videla da sve manje ne ide i da mi ne treba)
 
Sta vam je najveci dokaz ljubavi i da li ga uopste trazite?
Sta tacno cinite da bi se osoba pored vas osecala voljenom? I sta tacno ocekujete ili da li uopste nesto ocekujete? :oops:

volim zato što mi to prija, ako i mene neko voli zauzvrat - super...
ne činim ništa posebno ni planirano, jer znam da se na mom licu i po mom ponašanju vidi iz aviona da nekoga volim...
to su sitnice koje se jednostavno prepoznaju i osjete...
isto to volim da prepoznam kod osobe koju volim...
 
ama čekajte ljudi, kako bre ne očekujete?
jel očekujete da vas ne vara?
jel očekujete da se prema vama lepo ponaša?
jel očekujete da se vidite barem jednom u nedelju dana?
jel očekujete da spava s vama ponekad?
lupam..

mislim ako ništa ne očekujete onda vam je svaki odnos super i nema potrebe da ikada izađete iz njega..
 
ama čekajte ljudi, kako bre ne očekujete?
jel očekujete da vas ne vara?
jel očekujete da se prema vama lepo ponaša?
jel očekujete da se vidite barem jednom u nedelju dana?
jel očekujete da spava s vama ponekad?
lupam..

mislim ako ništa ne očekujete onda vam je svaki odnos super i nema potrebe da ikada izađete iz njega..

nema potrebe da ocekujem jer zna da bi je oplavio od batina:oops:
 
e, al', ne mozemo uvek da ocekujemo onoliko koliko pruzamo... ima i drugih situacija... sve zavisi od mnogo toga... ocekujem da osetim da oseca isto sto i ja prema njoj... iskrenost, uvek... i ocekujem da bude tu za mene ako je to potrebno... da ne bude posle, kad (i ako) nesto krene naopako, da smo se salili... to ne volim nikako... jer posle nema vise nazad il' ponovo... k'o i sve ostalo... dobro... jer, na primer, zvezda je sinoc izgubila sa 23 razilke... sto i nije neka novost niti iznenadjenje... ko malo prati, dobio pare na kladionici... a, da... najvaznije... ocekujem da navija za Partizan i da zna ko je dao gol njukastlu... kad smo prosli na penale...
 
ama čekajte ljudi, kako bre ne očekujete?
jel očekujete da vas ne vara?
jel očekujete da se prema vama lepo ponaša?
jel očekujete da se vidite barem jednom u nedelju dana?
jel očekujete da spava s vama ponekad?
lupam..
mislim ako ništa ne očekujete onda vam je svaki odnos super i nema potrebe da ikada izađete iz njega..
:DJes..narocito ovo..parka..gde bre da unapred ocekujes da te ne vara..daj malo samopouzdanja..svako trazi varijantu koja mu odgovara..ne pravis od veze predstavu..ocekujes samo da te neko prihvati takvog kakav jesi.
 
o ******.
e pa ja baš očekujem i ako mi to očekivanje nije ispunjeno onda gotovo.
to mi spada pod iskrenost prema sebi.
koj ću ja q sa nekim ko nije dovoljno iskren prema sebi i meni da shvati koga hoće i gde je on tu?

kakve veze ima samopouzdanje sa tim?

a kad čujem frazu "da me prihvati ovakvog kakav jesam" lepo mi dođe da se roknem. tu frazu upotrebljavaju baš oni koji apsolutno pojma nemaju kakvi su u stvari. i ona ne znači niiiišta.

i da, ja sam gore napisala šta ja očekujem.
ovi primeri su bila pitanja za gospodu koja ne očekuju ništa, a kad dođe do konkretne situacije zakeraju ko blesavi.
 

Back
Top