Avalski toranj !?

Da li ste za obnovu Avalskog tornja !?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

g. rajkovic

Aktivan član
Poruka
1.560
Thumb_bgAvala%20toranj%20stari.jpg
 
De me nadje gosn` Rajkovicu sa temom,
kosa mi se dize na glavi kad gledam na tv-u
ovu akciju oko prikupljanja ogromne kolicine novca za ovu jos jednu promasenu pricu.
U eri digitalne tehnonolige podizati ponovo ovu gvozdjuriju i salivati u nju tolika sredstva je stvarno velika glupost.
Da ne pricamo gde su sve potrebnija materijelna ulaganja u ovom trenutku.
 
De me nadje gosn` Rajkovicu sa temom,
kosa mi se dize na glavi kad gledam na tv-u
ovu akciju oko prikupljanja ogromne kolicine novca za ovu jos jednu promasenu pricu.
U eri digitalne tehnonolige podizati ponovo ovu gvozdjuriju i salivati u nju tolika sredstva je stvarno velika glupost.
Da ne pricamo gde su sve potrebnija materijelna ulaganja u ovom trenutku.

Kazu da je toranj bio simbol Beograda , da ce prestavljati "novu" atrakciju za turiste i tako vratiti ulozena sredstva u njegovu izgradnju.Osim predajnika na vrhu ce se nalaziti exluzivni restoran sa predivnim pogledom na Beograd (kad je lepo vreme ).
 
pa treba da se gradi al ne treba da se za to zloupotrebljava javni servis koji placaju svi gradjani Srbije kao sto je bio slucaj sa onom imbecilnom emisijom ,mislim sta ima neki stanovnik Pozege ,Knjazevca ili Crnje da daje pare za toranj na Avali i da mu to sugerisu sa Javnog servisa ,kad su ionako gotovo svi gradovi u Srbiji u mnogo gorem stanju od Beograda.
 
Treba da se gradi, ali od para koje bi tužbom dobili od Amerikanaca. Oni su ga srušili, iako nije legitiman vojni cilj, pa neka ga i grade. Ali, neće žuti da se zamere Amerima.
 
Kazu da je toranj bio simbol Beograda , da ce prestavljati "novu" atrakciju za turiste i tako vratiti ulozena sredstva u njegovu izgradnju.Osim predajnika na vrhu ce se nalaziti exluzivni restoran sa predivnim pogledom na Beograd (kad je lepo vreme ).



...aha, restoran na vrhu ove skalamerije,
bas ce turisti da navale na pecenje i "predivni pogled" sa vrha gvozdene Avale,
ne moj da me zasmejavas :lol:
U eri digitalne tehnologije ni ideja o predajniku ili repetitoru ne pije vodu.
Znaci sve u svemu, potpuno nepotreban i neracionalan posao.
A o tuzbi prema amerikancima...pa videcemo korake nove patriotske vlade,
da li ce ponovo aktivirati poternice:
za Klinton Vilijamom i Solana Havijerom da se jave na iformativni razgovor u
najblizu stanicu MUP-a.:)
 
Original postavio g. rajkovic
Nacuo sam da je glavna dilema projektanata bila , da li da na vrh tornja stave Tijanicevu bistu ili njega samog?
Zbog tv preplate koju nam uvede taj maloumnik ja sam za ovu drugu opciju ....
tijanic.jpg

nece valjat mnogo se natovio iskrivice toranj od tezine ,onda zali boze ulozenih para u ponovnu gradnju






...nemojte vise k`o Boga vas molim: rotf: :rotf::rotf:
 
Kada je srušen Avalski toranj, Avala je izgledala nekako tužno, kao neko najobičnije bezlično brdo.
Svi Beograđani koji pamte toranj pamte i osećaj kada se vrate sa nekog dalekog puta, ugledaju toranj i znaju da su blizu.
Što se ekonomske opravdanosti tiče, mislim da će toranj brzo otplatiti sebe. Ko će to doći na Avalu a da se ne popne na toranj odakle može videti skoro ceo Beograd i dobar deo Srbije?
 
De me nadje gosn` Rajkovicu sa temom,
kosa mi se dize na glavi kad gledam na tv-u
ovu akciju oko prikupljanja ogromne kolicine novca za ovu jos jednu promasenu pricu.
U eri digitalne tehnonolige podizati ponovo ovu gvozdjuriju i salivati u nju tolika sredstva je stvarno velika glupost.
Da ne pricamo gde su sve potrebnija materijelna ulaganja u ovom trenutku.

na zalost,mislim da si u pravu ali su upravu i ljudi da je toranj jedan od simbola beograda,tesko pitanje,pa koliko treba da kosta?
 
ne kapiram onaj fotka- kolaž gosn rajkovića.......al nema veze...glasao sam za..da.......avala je jedno od mojih pribežišta u vreme vrelih letnjih dana...sećate se ono..prošle godine.... +48 u ladu....'oću kad odem na avalu da se pentram na toranj..i da pljoockam iz visa...sedim...a letim....i ja pijem nes u kooltivisanom ambijentu......sooperb...
 
jeste mi bio prirastao za srce,ali je bas bio ruzan.Ne znam da li ste prolazili kroz Budimpestu ili Bratislavu,imaju isto brdasce neko i toranj slican nasem.Kada posmatras grad i gvozdjuriju iznad istog imas neka mesovita osecanja sablasnosti i gadjenja.Mislim da turisti imaju takodje takav osecaj kad prolaze pored naseg tornja.Jedino pogled , ''be kevu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top