SREDNJA SKOLA - nova (ne)prijateljstva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja jedva cekam da odem iz ove "rupe",da pobegnem od ovih nazovi ih "ljudi"....mozda se u srednjoj i nadje neko normalan,ma polu-normalan je dovoljno,samo da nije na nivou nazovi ih"moji drugarice,drugovi"

tako sam i ja mislila i tacno je da sam nasla jedno 5 extra drugova i drugarica a ostali,sa njima se samo izljubim i...........kao posledji kreten i licemjer prokomentarisem da ih ne podnosim kad prodju,*** volim da sam sa svim a dobro al znate to bas i ne ide......:neutral:
 
Prva sam godina i nije mozda jos vreme da donosim sud, mozda se nismo jos dovoljno upoznali, ko zna... Ali mogu da kazem da sam totalno razocarana nekim ljudima, a mislim da mi razocaranja tek predstoje... Ovde svako, ali svako gleda samo na sebe... I sto je najtragicnije,zaju jako dobro da cilj opravdava sredstvo...
 
i ja sam sad 1.i totalno sam razocarana...sto se tice drustva katastrofa!!mozda postoji 4osobe koje mogu da podnesem, ostalo...jezim se kad ih vidim.....a ja mislila kao srednja, pa momci ovo ono...bllee...ovo je katastrofa, sve nesto ruzno, tupavo, uobrazeno....jaooo..ma nekad mi je bilo banja da idem u skolu, a ovamo je takav smor..aaaaa....pii....i svi su bubaci oni zesci..samo knjiga, knjiga, knjiga....:roll::roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top