kako da skinemo dvx film

  • Začetnik teme pomagajte neznalica
  • Datum pokretanja
P

pomagajte neznalica

Gost
prvo nemojte da se smejete.skoro smo kupili kompjuter lap top qompaq imamo windows xp inaravno program za gledanje dvx sve je instalirano ok i sve je uredu.medjutim ja uopste nemam pojma kako i gde da skinem neki film sa interneta.ako bi ko od dobrih ljudi mogao da mi detaljnije objsni celu proceduru jer ja neznam te izraze koji se koriste za komp.Uopste neznam sta da radim i kako to funkcionise. UNAPRED ZAHVALAN NEZNALICA.!!!!!! :oops: :oops: :oops:
 
pomagajte neznalica:
prvo nemojte da se smejete.skoro smo kupili kompjuter lap top qompaq imamo windows xp inaravno program za gledanje dvx sve je instalirano ok i sve je uredu.medjutim ja uopste nemam pojma kako i gde da skinem neki film sa interneta.ako bi ko od dobrih ljudi mogao da mi detaljnije objsni celu proceduru jer ja neznam te izraze koji se koriste za komp.Uopste neznam sta da radim i kako to funkcionise. UNAPRED ZAHVALAN NEZNALICA.!!!!!! :oops: :oops: :oops:
moj savet je da ne skidas filmove sa neta jer sa ovim brzinama koje se razvijaju kod nas, to je ogromno gubljenje vremena, osim ako nemas t3 ili slicnu hiper vezu.Kupi na ulici neki film, u sastavu cd/a uglavnom imas i potrebne kodeke/dekodere/ , program za pustanje filmova/plejer/ i uputstvo.u principu, dovoljno je i da stavis cd u racunar i on ce ti sam ponuditi opciju da opustis, ali onda pusta u media plejeru, koji i nije vas zlatan.Nabavi preko dugara BSplejer, Radlajt 3 ili 4 , micro dvd, ili slicno.Evo, najnoviji winamp ima mogucnost da pusta filmove, ali jos nisam detaljno provalio sta sve treba da se zrihjta za sibtitl.
 

Back
Top