Bar

"sta mislim o baru"...............pa najljepsi grad u cg..........barem po meni.
veoma je sredjen..............iako sam rodjen i zivim u podgorici............bar mi je puno ljepsi od pg...........
eto to ti je moje misljenje o baru....
Pozdrav!
 
23 godine imam kuću u Dobrim Vodama, tj u Ujtinom Potoku oko 7km od Bara prema Ulcinju. Bar je prelep kao i njegova okolina. Pravo mesto za odmor. jako ga volim, kao da je moj rodni grad. Mada u zadnje vreme odkad se placevi i kuće prodaju naveliko izgubio je ono što je nekad bio. Recimo iznad moje vikendice više nema šume i prirode već je go kamen i sam maslinjak, a pred kraj sezone čuje se mašinerija koja lupa kamen. Razmišljam da prodam kuću na tom mestu i pređem na mirnije, ali isto u okolini Bara.
 
slazem se... i meni je bar mnogo lep grad.. dugo nisam isla dole, ali proslog leta sam se prijatno iznenadila koliko se grad promenio na bolje..... da sam imala vremena ostala bih neko vreme sigurno... a jednog dana, pre nekih 8god sam upoznala divnog decka bas iz bara.... eto ova me teme podseti da bih mozda mogla i da mu se javim..... :)
 
Pa Tetka mi je javila pre 3 dana da se spremaju.


Spremni su oni... Evo ja živim ođe pa nikakvog velikog spremanja ne viđoh, nema se para jadan, od kako nam Anka ode za Beograd stade nam grad...
Biće nešto, priča se po gradu ali van ništa sa sigurnošću ne mogu reć još uvijek.
 
Bar je prelep grad.
grad koji ima sve uslove da bude velegrad.
za sve treba vremena, sredstava ali i dobre volje.

sve sto u nasem gradu ne valja rezultat je svih losih navika , koje su , ipak, samo nase.
mnogo davno je trebalo misliti , ne samo na prirodne lepote, koje su nam Bogom date.
vec i na njihovo ocuvavanje...unapredjivanje ... i tako to.

bice svega samo neka bude nas :-)


(tek sada sam primetila ovu temu ??
ovde bi trebao da se vodi lep razgovor.
prepucavanje nikom dobra nije donelo )







jedan detalj sa barskog setalista....

04052008056-1.jpg
 
Poslednja izmena:
padobranstvo.jpg
RUSI NAJBOLJI PADOBRANCI

Na terenima SRC "Topolica" juče je okončan trodnevni XX Jadranski padobranski kup u klasičnim disciplinama. Na ovoj atraktivnoj manifestaciji koja je tradicionalno privukla veliki broj posjetilaca, nastupilo je pet reprezentacija, među kojima je dominirao najbolji sastav aktuelnog svjetskog prvaka Rusije. U ekipnom plasmanu prva je bila Rusija sa 37 negativnih bodova, druga Ukrajina sa 45, a treća Srbija sa 89 poena. Crna Gora je bila četvrta sa 197 poena, a peta Republika Srpska sa 206 poena.
 
marina-sv-nikola.jpg
marina01.jpg


...
Jedanaest skupocjenih glisera danas su dopremljeni u barsku luku, a potom otišli za Budvu - metropola crnogorskog turizma postaje ove sedmice svjetski centar motonautičkog sporta i glamura koji sa sobom donosi ova prestižna manifestacija. Ljubitelji popularne "formule 1 na moru" imaće priliku da u Budvi vide najreprezentativnije primjerke glisera 11 ekipa koje će se takmičiti na prvoj trci Class 1 ikada organizovanoj na Jadranu.

Sama činjenica da ukupna vrijednost ovih glisera prelazi 70 miliona eura, te da pojedini primjerci vrijede i deset miliona eura, dovoljno govori o luksuzu koji sa sobom nosi ovaj adrenalinski nautički sport.

juce...kroz Bar ...
gliseri-kroz-bar02.jpg
 

Back
Top