Za opštu diskusiju

MasterYoda

Gost
Poruka
4.275
Svrha ove teme je da se u njoj raspravlja o opštim stvarima vezanim za ovaj podforum.
Tolerisaće se malo slobodnija diskusija, sve dok je ona u skladu s pravilnikom, ali
to ne znači da možete spamovati do besvijesti. Ako ste na to pomislili, odustanite
je ćete inače imati problema.

Iznesite svoja mišljenja o radu podforuma i prijedloge kako unaprijediti pojedine teme
i podforum u cjelini.
 
Zasto sad niko ne prica?
Meni se nije dopalo ono sto se dogodilo.
I ne znam zasto je tema obrisana.
Zar ne treba da se sve vidi.
A istina se uvek sazna. Tako je govorila moja baka.
I bila je u pravu.
 
Nisam sad vise za raspravu, mislim, kada se nadju nekoliko spamera kojim nije cilj da konstruktivno
diskutuju, nego da skrecu sa teme, a ja pokusavam da odrzim teme u pravcu.. Onda se smorim.

A jos dobijam pretnje, uvrede, pa se uvredjuju na moje ljubazne opomene.

MaterYoda, ostavljam te da ti malo ovde carujes, a ja cu sutra kada se smirim, lepo nastavidi sa radom.
Ali molim te, ovu temu sto sam sad doradio Napomene moderatora, i Vezbe i tehnike sticanja
nadprirodnih moci, nemoj je prepravljati, jer treba nam takvo mesto gde cu iznositi gotove vezbe,
a koje su za pocetnike, one lakse vezbe.

Pozdrav!
 
Svrha ove teme je da se u njoj raspravlja o opštim stvarima vezanim za ovaj podforum.

za pocetak bi tvoj mali drugar Almsivi morao da razmotri njegove porive brisanja poruka, prckanja po temama, menjanja poruka, da ne nagovara korisnike da ignorisu druge korisnike (naci cu temu ako nije obrisana....itd...

takodje, ono sto strci u lepljivoj temi "Napomene moderatora", pored one sulude poruke o dokazima, je sledeca poruka koja se odjednom odnosi na nesto sasvim drugo.
 
Nisam sad vise za raspravu, mislim, kada se nadju nekoliko spamera kojim nije cilj da konstruktivno
diskutuju, nego da skrecu sa teme, a ja pokusavam da odrzim teme u pravcu.. Onda se smorim.

A jos dobijam pretnje, uvrede, pa se uvredjuju na moje ljubazne opomene.

MaterYoda, ostavljam te da ti malo ovde carujes, a ja cu sutra kada se smirim, lepo nastavidi sa radom.
Ali molim te, ovu temu sto sam sad doradio Napomene moderatora, i Vezbe i tehnike sticanja
nadprirodnih moci, nemoj je prepravljati, jer treba nam takvo mesto gde cu iznositi gotove vezbe,
a koje su za pocetnike, one lakse vezbe.

Pozdrav!

Almsive nemoj odmah da se ljutis.
Ti nisi dete.
I svi gresimo.
Ti si samo malo vise pogresio.
I nije lepo sto si onako obrisao poruke.
Lepo bi bilo da uvidis u cemu si pogresio.
I zato vrati te poruke i temu.
Ako zaista ides putem samospoznaje.
Onda sigurno znas i da se na svojim greskama najvise uci.
Mnogo si me razocarao.
Ja sam mislila da si ti dobar covek.
:(
 
Svrha ove teme je da se u njoj raspravlja o opštim stvarima vezanim za ovaj podforum.
Tolerisaće se malo slobodnija diskusija, sve dok je ona u skladu s pravilnikom, ali
to ne znači da možete spamovati do besvijesti. Ako ste na to pomislili, odustanite
je ćete inače imati problema.

Iznesite svoja mišljenja o radu podforuma i prijedloge kako unaprijediti pojedine teme
i podforum u cjelini.

Zasto sad niko ne prica?
Meni se nije dopalo ono sto se dogodilo.
I ne znam zasto je tema obrisana.
Zar ne treba da se sve vidi.
A istina se uvek sazna. Tako je govorila moja baka.
I bila je u pravu.

za pocetak bi tvoj mali drugar Almsivi morao da razmotri njegove porive brisanja poruka, prckanja po temama, menjanja poruka, da ne nagovara korisnike da ignorisu druge korisnike (naci cu temu ako nije obrisana....itd...

takodje, ono sto strci u lepljivoj temi "Napomene moderatora", pored one sulude poruke o dokazima, je sledeca poruka koja se odjednom odnosi na nesto sasvim drugo.

podforum koji se bavi temom kojom se bavi (:think: :lol:) svakako ima dosta za unapredjivanje
i pored toga sto je diskutabilan stepen znanja diskutanata i da li je to uopce znanje, kada se doda cinjenica da se neke stvari jednostavno ne mogu dokazati (a ni odbaciti), eto sosa

mozda bi trebalo uvesti kao obavezno izbjegavanja 100% ubjedjenja u nesto, ali bez fanatika na pdf, gubi se ono sto je nazanimljivije
opet, ko moze da garantuje da i u toj ludosti nema grama istine

sto se tice zloupotrebljavanja polozaja moderatora, to bi trebali da rasciste supermoderator i admin,
koji mogu da vide sve poruke i niko ih ne moze zavlaciti
samim tim, nema potrebe da pricam na tu temu
sad, ako niko ne odreaguje, nije ni prvi ni zadnji put... nije ni njima lako sa nama ovakvima :lol:
 
Moja motivacija kao i entuzijazam za ovim je iscezla.
Smatrao sam da su ljudi, koje sam sebi postavio za primer i ucitelje, daleko iznad ovoga.

Medjutim, uverio sam se u suprotno.
A bio sam spreman i u sunce gledati....bez maske za varenje.

Sad necu.
Vracam se na levitaciju, i svoja iskustva cu ljubomorno cuvati za sebe.
toliko
 
@ Svabov, i tako jos kazes za mene, a znas da te mnogo tolerisem.

Arina:
ne znam zasto je tema obrisana.
Zar ne treba da se sve vidi.
A istina se uvek sazna. Tako je govorila moja baka.

Nisam li bio preterano iskren? I dao sam do znanja ono sto sam mislio?
Istinu sam rekao, trazio sam od Unsaie da pricamo o stvarima koje volim.. Jer je pokazala interesovanje
za to, pisala je o meni Illuminatu i o vitalnoj energiji. Kad sam joj iskreni napisao pp, ona je to iskoristila protiv mene.

Meni licno bi bila velika cast da neka hoce da prica samnom o tome. Al eto kada su zene ponosne,
nekako tesko sakupih svu hrabrost da joj to recem i onda to sve iskoristi protiv mene.

Arina:
Onda sigurno znas i da se na svojim greskama najvise uci.

Ne samo na svojima da naucim puno, vec i ogromno ucim na tudjim greskama.
Na greskama najvise naucim.

Arina:
Mnogo si me razocarao.
Ja sam mislila da si ti dobar covek.

Ja nisam covek ja sam 20 godisnji decak, koji je zbog odabira duhovnog puta postao emotivno vrlo intiligentan.
========================================

@ Sal, rekoh ti, ako si osvojio pola sveta vegetarijanstvom, ostalo ce ti biti lako.
I zaista tako mislim. Ne postoji veca prepreka na duhovnom putu, od nasilja i ubijanja zivotinja.
Mozete u mom Blogu pogledati so sam o tome napisao..

Meni smetaju uvrede, psovke, prozivke. Samo skretanje sa teme mi ne smeta.
Ali kada se clanovi vredjaju, to ne volim. A necu dopustiti ovde niti jednu jedinu psovku.
Svaku vulgarnu rec cu moderisati, na koju naidjem. Zato sto se moze sve resiti lepim i pristojnim
recima, i nikad nema potrebe za vredjanjem i psovanjem.

Mozete si otvoriti teme na kojima cete raspravljati neozbiljno i tako povrsno.
Ali neke teme ne zelim da se zatrpavaju, neke korisne teme kao sto je Sticanje Astralnog vida.
Svako neka iznese svoje pristojno misljenje u vezi sa teme i dobro, a ne mora se forsirati.
 
Evo, iznijet cu i ja svoje frakin misljenje i gledacu da budem vrlo opsirna;
"postovani" moderatore Almisivi vi ne biste prepoznali misteriju ili natprirodnu pojavu ni da vas iste udare nogom u zadnjicu.
(zadnjica nije "nepristojna" rijec...pitaj npr.tatu i mamu...da ti objasnu...:roll:)

To je osnovni problem s temama ovdje.
Sve se svelo na lupetanje i wannabe sektasku propagandu.
I lov na skeptike.
Steta sto su kamenovanje i lomace out, a Almisivi?
Bas bi mogli Vi, Laminat, Bitumen i onaj "urinoterapeut" kakolisesamozove... jednu da zalozite...a?

Sami sebi skacete u usta pa se bunite kad vas ljudi koji,
koliko toliko, koriste mozak isprozivaju.
Na vasem mjestu, "postovane kolege"
(znate koji ste nema potrebe da opet svakog ponaosob pozdravljam...ako sam koga zaboravila izvinjavam se....)
...nemam pojma sta bih uradila jer...
jbga, ja nikad necu biti na tom vasem...necem...sta god da je...
sa receptom ili u slobodnoj prodaji...:roll:


Nego, dje onaj urin da nazdravimo...u duhu "naprednih" shvatanja? :mrgreen:

:twisted:.

ps eto, sad vi iz ponudjenih premisa izvucite neku "konstruktivnu" konkluziju, a ima je, nije da je nema...:roll:
 
Neki diskutanti, tacnije postovani Svabov stavlja fotografije kojima je za cilj da se ljudi ispovracaju na monitor. Takodje uvek je kolovodja u skretanju sa tema. I takodje prvi omalovazava diskutante, stalno ubacujuci svoj primitivizam. Almsivi je mozda malo trapavo odreagovao, ali Svabov svakako zasluzuje neku sankciju ili bar opomenu.

A sta se to desilo sa brisanjem postova?? Nisam dolazio par dana, pa ako moze neko da mi preprica sta je to bilo???????
 
Neki diskutanti, tacnije postovani Svabov stavlja fotografije kojima je za cilj da se ljudi ispovracaju na monitor.

ja samo graficki prikazujem ono o cemu se govori - npr o ispijanju urina.

Takodje uvek je kolovodja u skretanju sa tema.

skretanje sa teme nije detaljno raspitivanje o temi.

......ali Svabov svakako zasluzuje neku sankciju ili bar opomenu.

ovo je klasican sindrom onoga koji nema i ne zna sta da kaze, pa moje postove shvata kao provokaciju.

Vas problem je u tome sto pogresno shvatate namenu ovog foruma. Ovo nije mesto gde ce neko pisati postove, a ostali klimati glavama - za te stvari postoji blog. Ovo je mesto gde treba da se raspravlja o ovakvim pojavama, diskutuje, analizira, navode dokazi za i protiv kako bi se doslo do nekog zakljucka.
 
Ovo nije mesto gde ce neko pisati postove, a ostali klimati glavama - za te stvari postoji blog. Ovo je mesto gde treba da se raspravlja o ovakvim pojavama, diskutuje, analizira, navode dokazi za i protiv kako bi se doslo do nekog zakljucka.

Apsolutno se slazem i ja tako i shvatam ovaj podforum.

Ali ti kad ti se iznesu dokazi onda kada vise nemas sta da kazes pocnes da napadas licnost diskutanta. U tome je problem.

I ne mislim na sliku urina vec na sliku izmeta koju si izneo. Nadam se da moderatori ovde apsolutno ne podrzavaju primitivizam. Ili se mozda varam.
 
Apsolutno se slazem i ja tako i shvatam ovaj podforum.

Ali ti kad ti se iznesu dokazi onda kada vise nemas sta da kazes pocnes da napadas licnost diskutanta. U tome je problem.

I ne mislim na sliku urina vec na sliku izmeta koju si izneo. Nadam se da moderatori ovde apsolutno ne podrzavaju primitivizam. Ili se mozda varam.

U cemu je razlika?
Urin i feces su otpadni produkti probavnog i urinarnog trakta? Elem...izmet?
Zar ne mislis da je licemjerno "diviti" se urinu, a "groziti" se fecesa?
Ko zna sta sve korisno u njemu ima...samo jos nije "otkriveno" ili je "drevno znanje"
"fecesterapije" izgubljeno...stpljenja...ko zna, mozda to sutra bude u modi...:roll:

btw KOJI to pa dokazi...jedini dokaz tamo bile su fotke urina
iz kojih vidimo...da urin... postoji,
osim (!) ako nije u pitanju vjesta fotomontaza...:shock:
 
Izvinjavam se svima kojih sam uvredio, ponizio, ili pogodio.

Jeste da sam možda/ bio manje-više sebičan, i egoističan, i time sam možda svesno/ podsvesno,
nemarno ili nenamerno povredio nekog. Izvinjavam se za to, svima koje sam povredio time.

Plus, držite pravilnika Krstaice Foruma. A ja prestajem da budem strog.
========================================

To biće koje je jedno a bez drugog, i koje, o kralju, ti nisi mogao da shvatiš je Istina sobstva, i takodje je to put do neba,
kao što i brod na okeanu. Postoji samo jedna mana u ljudima koji opraštaju, i nijedna druga, a to je da drugi ljudi
smatrajuju slabe onih koji opraštaju. Tu manu netraba ni razmatrati, jer je u opraštanju velika moć, i sila.
Opraštanje je vrlina slabih, a ukras snažnih. Opraštanje obuzdava (sve) u ovom svetu; šta postoji a što opraštanje
nemože postići? Šta može zla osoba da učini onome koji u svojoj ruci nosi šablju opraštanja?
....
Ovo dvoje, o kralju, žive (kao da su) u višem regionu od samog neba,
tj moćan čovek koji je vrli u opraštanju, i siromašan čovek koji je dobrotvoran.
----- Mahabharata, Udyoga parva [book 5] SECTION XXXIII

Nikada nemoj dozvoliti da problem koji treba biti rešen postane vazniji od osobe koja treba da bude voljena.
----- Barbara Johnson
 
Izvinjavam se svima kojih sam uvredio, ponizio, ili pogodio.

Jeste da sam možda/ bio manje-više sebičan, i egoističan, i time sam možda svesno/ podsvesno,
nemarno ili nenamerno povredio nekog. Izvinjavam se za to, svima koje sam povredio time.

A koji su ti ti?
Aj ti to jos malo elaboriraj...ima se, moze se...;)

btw mlogo ti ovdje imas tih "diplomatskih" rastavnih veznika i prijedloga ;
ili se izvinjavas...tim...nekima...ili se ne izvinjavas...
ili si zabrljo ili nisi zabrljo...
nema tu mozda...
odluci se coek...:roll:
 
heheh mozda meni i jos nekoj koje je uprkos ignorisanju nagovarao na
"neku sexualnu hot vezu preko internata, mastarenje, fantaziranje,
a sve to uz relaxaciju, gomilu neznih i ljubavnih reci?"

doduse, znam za samo moj slucaj...

:lol:

al' ***, moderatore ne kaznjavaju...
 
heheh mozda meni i jos nekoj koje je uprkos ignorisanju nagovarao na
"neku sexualnu hot vezu preko internata, mastarenje, fantaziranje,
a sve to uz relaxaciju, gomilu neznih i ljubavnih reci?"

doduse, znam za samo moj slucaj...

:lol:

al' ***, moderatore ne kaznjavaju...

Pa...ja bih bila sasvim zadovoljna da se isprica javno, poimenice.
Sigurna sam da nas ima jos.
Takodjer, ne vidim kako takav covjek moze ostati moderator?
Nesto se ne sjecam da su se ostali moderatori tako ponasali...
ili ipak jesu...hmmmm...:think:
Ostavicu ja ovu mogucnos' otvorenu, just in case...:-(
 
Preterujete. Ovde se mnogi slade, samo cekaju da stave nekog na stub srama. Stvarno kukavicki od diskutanata.

a gdje drugo zasluzuje da se nadje neko takav?
ovo bi se u drzavi koja postuje zakone moglo uzeti za primjer seksualnog uznemiravanja :confused:
eto, prvi korak ka poboljsanju ovog pdf bi bilo kontrolisanje moderatora, ne samo zbog ovoga

sad, ciji si klon, ne zanima me
 
ne moras, bile su dvije teme sa postovanim privatnim porukama ali su ih moderatori brisali
jer je zabranjemo postovanje sadrzaja privatnih poruka

oni koji su vidjeli, znaju
ni od koga ne trazim da mi vjeruje na rijec
 

Back
Top