DOKLE VISE??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Ovu temu otvaram jer mi se vise smucilo to sto mod svaku dobru i zanimljivu temu zatvara bez ikakvih razloga,a ostavlja neke blentave tipa kako se ponasas na casu i sl.!! Imali smo par dobrih tema koje su se bavile sexualnim problemima sve su pozatvarane!!Zasto??Nisu svi ovde u obdanistu ili predskolskom,da vidite kakvih ima tema na drugim forumima isto na sobi tinejdzeri!!Sad sam ubedjen da ce mi uslediti odgovor idi na Ljubav i sex pa otvaraj i pisi teme ali po meni je to glupo.! Sta ja imam tu da trazim ??Da ne bude da samo se bunim u vezi ovog navedenog imalo je tu jos dobrih tema koje su bez razloga zatvorene,jer je kao tu bilo dosta spama a da napomenem da nisu imale nikakve veze sa sexom,pa vasa je duznost da opomenete ili banujete spamere a ne da zbog toga zatvarate teme!!A jos je zanimljivo da modovi zatvaraju i prete forumasima koji otvaraju teme koje su vezane za kritiku mod-ova!!

Daj vise prestanite da upropascavate sobu!!:xNemam nista protiv ni jednog moda ovim samo apelujem na modove da ne budu toliko strogi!!
 
Pa zar ti covece neprovaljujes da su ti na tinejdzerima sve klincadjija 95,94,93 ima tu par malo starih ljudi ovde al i to je smesno!!!
Bezi bre odavde dok te ova decurlija ne potamani???:lol::lol::lol:
 
cuti i uzivaj:)

e znas koliko se meni stvari smucilo(kako glupa rec:arrow:smuciti), pa se ipak ponasam kul.
dodjem malo da se zezam ako je to moguce, vidim/saznam nesto zanimljivo, fasciniram se razlicitim ljudima, ako ne, sta me briga, radicu nesto drugo.
dramatizujete vi sve to, ti, kao i osobe koje svecano najavljuju svoj odlazak sa foruma, bog zna sta.

cuti i uzivaj:)
 
Ovu temu otvaram jer mi se vise smucilo to sto mod svaku dobru i zanimljivu temu zatvara bez ikakvih razloga,a ostavlja neke blentave tipa kako se ponasas na casu i sl.!! Imali smo par dobrih tema koje su se bavile sexualnim problemima sve su pozatvarane!!Zasto??Nisu svi ovde u obdanistu ili predskolskom,da vidite kakvih ima tema na drugim forumima isto na sobi tinejdzeri!!Sad sam ubedjen da ce mi uslediti odgovor idi na Ljubav i sex pa otvaraj i pisi teme ali po meni je to glupo.! Sta ja imam tu da trazim ??Da ne bude da samo se bunim u vezi ovog navedenog imalo je tu jos dobrih tema koje su bez razloga zatvorene,jer je kao tu bilo dosta spama a da napomenem da nisu imale nikakve veze sa sexom,pa vasa je duznost da opomenete ili banujete spamere a ne da zbog toga zatvarate teme!!A jos je zanimljivo da modovi zatvaraju i prete forumasima koji otvaraju teme koje su vezane za kritiku mod-ova!!

Daj vise prestanite da upropascavate sobu!!:xNemam nista protiv ni jednog moda ovim samo apelujem na modove da ne budu toliko strogi!!

u potpunosti se slazem!!!!pa daj vidi nam aktivne teme!!!ma prosto pocnem da zjevam od samog naslova!!!a ko j*** tu djecu pa nek citaju, pisu, kad izjave glupost ko obicno kuliras, kad kazu nesto pametno slozis se i eto!!al ovaj podforum je stvarno nagrdjen!!pocece jos da stvaljaju teme koja ti je omiljena boja, omiljeno ime i sl...ma gluposti!!!hmm..i ovo mi je kao neka tinejdzerska soba...ma daaa...ako su tinejdzei do 13god!!!:evil:
 
Pa zar ti covece neprovaljujes da su ti na tinejdzerima sve klincadjija 95,94,93 ima tu par malo starih ljudi ovde al i to je smesno!!!
Bezi bre odavde dok te ova decurlija ne potamani???:lol::lol::lol:



Stvarno je tako , samo klinje od 12 godina ovde i postavljaju najgluplje moguce teme ..Npr , KAKO ZNATE DA JE ON PRAVI ...sta ima tu da se kaze ? mislim bas bzvz ili ono DEVOJKE KAKO VAS OSVOJITI ..uzas
 
u potpunosti se slazem!!!!pa daj vidi nam aktivne teme!!!ma prosto pocnem da zjevam od samog naslova!!!a ko j*** tu djecu pa nek citaju, pisu, kad izjave glupost ko obicno kuliras, kad kazu nesto pametno slozis se i eto!!al ovaj podforum je stvarno nagrdjen!!pocece jos da stvaljaju teme koja ti je omiljena boja, omiljeno ime i sl...ma gluposti!!!hmm..i ovo mi je kao neka tinejdzerska soba...ma daaa...ako su tinejdzei do 13god!!!:evil:



Kada bi se takve teme otvorile otislo bi sve u PM ......A stvarno nisu krivi moderatori , ovi klinci se gubre bre .I ja sam mislio da je moderator KAD_LUPIMLUPIM uzasan , ali nije , ono cool je..Samo ne moze se izaci sa ovima na kraj , danas opomenes jednog sutra ti drugi ponovi isto to...
 
Uzgred , imao bih jedan predlog , zasto zakljucane teme ne izbrisete sa foruma , npr onu moju sta da kupim bratu za 11. rodjus itd . , mislim samo stvaraju guzvu ovde i ne mozemo da procitamo teme sto su otvorene jos pre 2-3 god. ..mislim na one sto nisu jos uvek zakljucane...pozdrav
 
Kriva je neozbiljnost forumasha koji svaku temu pretvore u razgovor ili spam... Pa se svi posle chude zashto zatvaraju teme, a imaju veliki razlog da to uchine...



Slazem te , nego , da te pitam , cisto informativno , koja je to lokacija ? i kako bi bilo u prevodu (svuda gde ja mogu?ili svuda to ja mogu ? nesto mi ne stima tu)? (nemojte me svatiti neozbiljnim , samo pitam) ..pozz
 
Kriva je neozbiljnost forumasha koji svaku temu pretvore u razgovor ili spam... Pa se svi posle chude zashto zatvaraju teme, a imaju veliki razlog da to uchine...

Doktore nije fora da oni zatvaraju teme zbog razgovora ili spama oni treba da opomenu i banuju clanove koji to rade i da njihove postove obrisu a ne da isprasta tema zbog kretena!!Mislim ako te zabole za temu ili ti se ne svidja zaobidji je a ne da drugi "isprastaju" zbog tvoje nezainteresovanosti!!
 
Doktore nije fora da oni zatvaraju teme zbog razgovora ili spama oni treba da opomenu i banuju clanove koji to rade i da njihove postove obrisu a ne da isprasta tema zbog kretena!!Mislim ako te zabole za temu ili ti se ne svidja zaobidji je a ne da drugi "isprastaju" zbog tvoje nezainteresovanosti!!

Ajde brate navedi neku normalnu temu izbrisana u poslednje vreme ....i nemoj pls da budu neka pitanja , koliko , kako i zasto, Daj nesto konkretno : DUGE VEZE , LETNJI POSAO , itd

U pravu si u vezi brisanja i banovanja
 
u potpunosti se slazem!!!!pa daj vidi nam aktivne teme!!!ma prosto pocnem da zjevam od samog naslova!!!a ko j*** tu djecu pa nek citaju, pisu, kad izjave glupost ko obicno kuliras, kad kazu nesto pametno slozis se i eto!!al ovaj podforum je stvarno nagrdjen!!pocece jos da stvaljaju teme koja ti je omiljena boja, omiljeno ime i sl...ma gluposti!!!hmm..i ovo mi je kao neka tinejdzerska soba...ma daaa...ako su tinejdzei do 13god!!!:evil:

To nije tinejdzer!! Tinejdzeri su ljudi od 15 godina pa do 19,a vamo se pojavljuje decurlija 96,97 godiste,trebalo bi da se na krstarici otvori tema deca!!Mislim da zbog decurlije svi "isprastamo",za sada nema ni jedne teme na ovoj sobi koja je zanimljiva i da moze da se diskutuje o njoj (temi)!! Tnx za podrsku!
 
osecam se nekako prozvano zbog ovoga sa klincimaaaaa.....
Meni je svejedno shta prichate,nisam ovde otvorila nijednu temu,mislim da sam vrlo malo spamovala na ovom podforumu,ali KLINKA!!!!!!!
Budimo ozbiljni odakle vam za pravo da prozivate,kad neke ni ne poznajete,a ni ne znate njegove vrline,mane,ponekad neki koji su 93,94 mogu biti vrlo pametniji od onih koji su stariji...
To shto mi imamo drugachiji pogled na svet ne mora da znachi da smo glupi,i da upropashcavamo ovaj podforum....
 
Ajde brate navedi neku normalnu temu izbrisana u poslednje vreme ....i nemoj pls da budu neka pitanja , koliko , kako i zasto, Daj nesto konkretno : DUGE VEZE , LETNJI POSAO , itd

U pravu si u vezi brisanja i banovanja

Nije bitno da li je tema "normalna" vec da li je diskutabilna i zanimljiva!!U svojem uvodu sam naveo neke teme,sada me mrzi da kucam!!
 
osecam se nekako prozvano zbog ovoga sa klincimaaaaa.....
Meni je svejedno shta prichate,nisam ovde otvorila nijednu temu,mislim da sam vrlo malo spamovala na ovom podforumu,ali KLINKA!!!!!!!
Budimo ozbiljni odakle vam za pravo da prozivate,kad neke ni ne poznajete,a ni ne znate njegove vrline,mane,ponekad neki koji su 93,94 mogu biti vrlo pametniji od onih koji su stariji...
To shto mi imamo drugachiji pogled na svet ne mora da znachi da smo glupi,i da upropashcavamo ovaj podforum....



Pa nije se odnosilo nista ni na koga konkretno , nego mmolim te pogledaj ove teme ? to su brate bukvalno postavljena pitanja na koje se trazi odgovor a ne teme.pozz
 
da razumem,pa i ja sam otvorila(chekaj pa JA SAM OTVORILA TEMU OVDE!!!!) temu koja se zove PLEASE u kojoj molim,apelujem,kukam,da se ne otvaraju onakve vishe teme....
Imate na mom profilu koje sam sve teme otvorila pa vidite.....
 
osecam se nekako prozvano zbog ovoga sa klincimaaaaa.....
Meni je svejedno shta prichate,nisam ovde otvorila nijednu temu,mislim da sam vrlo malo spamovala na ovom podforumu,ali KLINKA!!!!!!!
Budimo ozbiljni odakle vam za pravo da prozivate,kad neke ni ne poznajete,a ni ne znate njegove vrline,mane,ponekad neki koji su 93,94 mogu biti vrlo pametniji od onih koji su stariji...
To shto mi imamo drugachiji pogled na svet ne mora da znachi da smo glupi,i da upropashcavamo ovaj podforum....

Sestro procitaj post gore ako si 95,96,97 godiste onda si prozvana a ako nisi onda kuliraj!!Nemam ja nista prodiv tih ljudi ali me nervira zato sto zbog klincarije svaka ozbiljnija ili tabu tema mora da se zatvori!!Ako vam smeta tema sklonite se od nje,ne spamuj te i nemoj te se zaliti mod-u!!To je zahtev i da mod vise ne zatvara takve teme!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top