NBGP Properties

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kod958

Zainteresovan član
Poruka
256
...."iza koga stoji g.Mišković" lepo reče voditelj po završenoj aukciji.:twisted:

Zbog ovog ću definitivno glasati za LDP :!:
Do sad nisam mrzeo nikoga u životu a sad definitivno MRZIM Miškovića :!:
 
Miskovic je finansijer svih parlamentarnih stranaka sem LDP-a, to je do sada jasno. Najvise je povezan sa DSS-om, i to je jasno. Miskovic ce kupiti celu Srbiju, i to je jasno. Zvacemo se "Miskovic land" :lol:
 
onda vi iz LDP-a napravite LDP-city pa mu budite konkurencija,a ne samo da brojite njegove pare
on je makar platio ekstra profit dva puta plus otmica i nije kao Čeda da priča kako živi kod ženinih roditelja
i vozi bicikl.Budimo realni
 
onda vi iz LDP-a napravite LDP-city pa mu budite konkurencija,a ne samo da brojite njegove pare
on je makar platio ekstra profit dva puta plus otmica i nije kao Čeda da priča kako živi kod ženinih roditelja
i vozi bicikl.Budimo realni

Kakav LDP-city? Pobrkao si neke lonce. LDP je anti-monopolska stranka. I Ceda ima poslanicku platu koja je ogromna, tako da ne razumem o kakvim glupostima pricas...
 
Наравно, то све није разлог да чеда учествује у његовој отмици, зар не. .Или је новим СКОЈевцима све дозвољено.
 
Наравно, то све није разлог да чеда учествује у његовој отмици, зар не. .Или је новим СКОЈевцима све дозвољено.

Vidi ti ovo... koliko sam najgorih gluposti jednog ispranog mozga moze da stane u 2 kratke recenice. Kidnapovanje i poredjenje dve neuporedive stvari, demokratske levice i komunizma. Isprao ti mozak DB preko svojih novina pod jedan. A pod dva, vadikali se jedini mogu porediti sa komunizmom zato sto su nastali iz njega, crno-crvena bagra.
 
Miskovic je finansijer svih parlamentarnih stranaka sem LDP-a, to je do sada jasno. Najvise je povezan sa DSS-om, i to je jasno. Miskovic ce kupiti celu Srbiju, i to je jasno. Zvacemo se "Miskovic land" :lol:

Mišković je već kupio celu Srbiju !. E nema gde ga nema ! I u zdravstvu, i u sudstvu, i u trgovini, poljoprivredi,turizmu....glupo je nabrajati. ZVEZDU :!: Sve je kupio. Mi smo njegovi robovi. Nabija nam cene koje on hoće i kakve on hoće a mi svi ćutimo. Ovo je postala teška žabokrečina a ne normalna zemlja.

Kada je Čeda rekao u Skupštini javno pred kamerama da Miško finansira sve stranke sem njegove svi su redom ćutali. Radikali su bili prisutni i ne pustiše glas!. Pametnom ne treba više.

Da se razumemo, Čeda nit je pošten nit je najpošteniji, nit znam zbog čega je otpočeo svoju predizboru kampanju od Miškovića ali je jedini koji je nešto konkretno rekao i obelodanio protiv njega.
Opet smo u poziciji da biramo od dva zla manje.
 
nemoj lagati. miskovic je najvise povezan sa DS-om i G17+

nije mu kostunica otvorio delta city vec djelic.

Tačno. Samo, što ga Koštunjavi trpi? Koštunjavi reče i napisa u Ustavu kako će se vratiti imovina pravim vlasnicima pa to ne uradi do sada. Ni DSS ni DS više ne pominju povraćaj imovine jer to Miškoviću ne odgovara. Zakupio je pola zemlje za bednu kintu. Pogledaj šta je sve kupio po najmanjoj mogućoj ceni. More on diktira politiku zemlje a ne predsednik. :evil:
 
Tačno. Samo, što ga Koštunjavi trpi? Koštunjavi reče i napisa u Ustavu kako će se vratiti imovina pravim vlasnicima pa to ne uradi do sada. Ni DSS ni DS više ne pominju povraćaj imovine jer to Miškoviću ne odgovara. Zakupio je pola zemlje za bednu kintu. Pogledaj šta je sve kupio po najmanjoj mogućoj ceni. More on diktira politiku zemlje a ne predsednik. :evil:

pa dosad ga je trpeo zato sto je bio u koaliciji sa dinkicem i nejakim tadicem.
 
У сваком случају, морамо се борити против монопола, али никако уз помоћ Хрватских и Словеначких фирми, јер је то погубно.
 
Vidi ti ovo... koliko sam najgorih gluposti jednog ispranog mozga moze da stane u 2 kratke recenice. Kidnapovanje i poredjenje dve neuporedive stvari, demokratske levice i komunizma. Isprao ti mozak DB preko svojih novina pod jedan. A pod dva, vadikali se jedini mogu porediti sa komunizmom zato sto su nastali iz njega, crno-crvena bagra.

Имаш ли ти некакве аргументе, или само ове СКОЈевске пароле.
Пре свега , директан наследник КПЈ је Грађански Савез Србије, и сродне политичке опције. А главна заједничка карактеристика је Мондијализам, то јест Интернационала, што је исто.
 
Meni je prosto impresivno kako je dosledni i posteni kolega JR u poslednjih mesec dana potpuno izmenio svoju inace papagajsku retoriku o DOSu zlikovcima i haraclijama, itj. iz nje je verovatno po partijskom zadatku iako naravno nije clan. ekspresno izbacio Kostunicu zbog moguce koalicije posle izbora .:D Pa iako mu je ovaj bio sve ove godine bio uz Tadica glavni krivac i za Kosovo i za lopovluk ,tajkuznicaju ,otcepljenje CG i sve ostale posasti sad je jos poceo i da ga brani ,jer je valjda shvatio da su tu ustvari sve Dinkic i Tadic krivi ,a da je Voja svo vreme bio eto posten i naivan,komedija ziva stvarno :lol: :lol:
 
Ja razumem to što jedan kapitalista finansira sve političke stranke (sem vas koje finansiraju neki drugi i članarine...) ima čovek interes, ali ne razumem koji je interes LDP da se tako žučno ustremljuje na DS.

U čemu je vaš problem? Zar samo u tome što Tadić neće da vas stavi na zajedničku listu?
Do juče ste javno, a sada verovatno tajno, pregovarali sa njim, a ne prestajete da ga pljujete. Samo dajete vetar u leđa radikalima i posleće vam vrag biti kriv kada i jedni i drugi budete opozicija Nikolićevoj vladi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top