Sta mislite o ovakvom ponasanju?

Banovani

Aktivan član
Poruka
1.559
Osoba planski planira odlazak da se vidi sa jednom ili grupom osoba najcesce u drustvu druge grupe da bi jednu ili nekoliko osoba vredjao do neverovatnih granica. Na kraju svega oseca se veoma srecno slicno narkomanu koji je uzeo svoju omiljenu drogu, dakle vrlo vrlo veselo. Kad god nekoga povredi oseca se srecno. Svaka vredjanja su dugotrajna i planska, vrlo intelektualna,znaci ne psovanje, ne afekti.

Primera radi, odlazak da se vidi sa osobom ili osobama koje bas ne mogu da se pohvale da imaju neki izgled dakle ruznim ljudima ili devojkama i onda ih vredja zbog toga. Ali nisu to klasicne uvrede. Nego vrlo perfidne. Upotrebi i ruzne reci ali vrlo smireno, deluje skroz hladno, bez trunke osecanja. Znate ono kad vas se neko smuci pa puknete pa kazete svasta u afektu, sa podignutim tonom e ovo je sasvim suprotna priva. Vredja ali skroz smireno.

Dodao bih da ista osoba smatra da moze da kaze drugima bilo sta ali ne dozvoljava da bilo ko njoj nesto prigovara ili kaze.
 
Vrlo je vest u pronalazenju slabih tacaka. Nikad nece krenuti na nekog superiornijeg. Bira uvek ranjive ljude. Ali kod njega nigde nema izliva besa, sve radi vrlo lagano smireno. Na kraju svega kad ostane sam sa grupom kad taj ponizeni ode ili vise njih ako ih je bilo vise. On je presrecan, ozari mu se lice.
 
Ma mozda je negdje u sebi duboko nesrecna ta osoba.Sigurno zbog neceg pati.Zasto bi iko normalan nanosio ljudima bol osim ako na primer nije osveta u pitanju...Mozda se ta osoba ne sveti licno pojedincima ali je vjerovatno povrijedjena nekad pa se sada sveti neselektivno ljudima.
Vjerujem kad bi neko uspio malo zagrebati ispod povrsine da bi se iznenadio koliko ima dobrog i u takvim ljudima.
 
Ne mogu nikako da se pomirim s postojanjem nekih takvih oblika ponashanja.Ne mogu nikako da se pomirim sa ljudskom gluposcu.
Ne mogu stoga nikako da se pomirim sa stavovima pola likova na forumu,ne mogu da verujem da je to istina i da neki ljudi zaista zive tako,i razmisljaju tako.
 
Osoba planski planira odlazak da se vidi sa jednom ili grupom osoba najcesce u drustvu druge grupe da bi jednu ili nekoliko osoba vredjao do neverovatnih granica. Na kraju svega oseca se veoma srecno slicno narkomanu koji je uzeo svoju omiljenu drogu, dakle vrlo vrlo veselo. Kad god nekoga povredi oseca se srecno. Svaka vredjanja su dugotrajna i planska, vrlo intelektualna,znaci ne psovanje, ne afekti.

Primera radi, odlazak da se vidi sa osobom ili osobama koje bas ne mogu da se pohvale da imaju neki izgled dakle ruznim ljudima ili devojkama i onda ih vredja zbog toga. Ali nisu to klasicne uvrede. Nego vrlo perfidne. Upotrebi i ruzne reci ali vrlo smireno, deluje skroz hladno, bez trunke osecanja. Znate ono kad vas se neko smuci pa puknete pa kazete svasta u afektu, sa podignutim tonom e ovo je sasvim suprotna priva. Vredja ali skroz smireno.

Dodao bih da ista osoba smatra da moze da kaze drugima bilo sta ali ne dozvoljava da bilo ko njoj nesto prigovara ili kaze.

a tamo negdje se raspravlja da li uopšte postoje zle osobe?!? eto dokaza da postoje!
 
zar je bitno?
oni koji pristaju da budu u njegovom društvu i
koji pristaju na takav tretman
i zaslužuju.

skloniš se ili ako si dovoljno vešt uzvratiš istom merom
ne znam ššta ti je bliže od ta dva.

ne znam što bi se dalje bavio tom osobom.
još nešto, bipolarno afektivni poremećaj je drugo ime za manijkalno depresivnu psihozu. to se leči, ako to pitaš. a meni to što si napisao ne zvuči kao manifestacija istog.


mili, to nije zlo, to je bezobrazno i jadno.
 
zar je bitno?
oni koji pristaju da budu u njegovom društvu i
koji pristaju na takav tretman
i zaslužuju.

skloniš se ili ako si dovoljno vešt uzvratiš istom merom
ne znam ššta ti je bliže od ta dva.

ne znam što bi se dalje bavio tom osobom.
još nešto, bipolarno afektivni poremećaj je drugo ime za manijkalno depresivnu psihozu. to se leči, ako to pitaš. a meni to što si napisao ne zvuči kao manifestacija istog.


mili, to nije zlo, to je bezobrazno i jadno.

ma, ne mislim na ono neko izvorno zlo, EVIL - fazoni, ali ako za nekoga možeš reći da nije dobra osoba, valjda je u nekoj mjeri zla?? mislim, malčice?:roll: i još plus taj bezobrazluk, naravno...
 
zar je bitno?
oni koji pristaju da budu u njegovom društvu i
koji pristaju na takav tretman
i zaslužuju.

skloniš se ili ako si dovoljno vešt uzvratiš istom merom
ne znam ššta ti je bliže od ta dva.

ne znam što bi se dalje bavio tom osobom.
još nešto, bipolarno afektivni poremećaj je drugo ime za manijkalno depresivnu psihozu. to se leči, ako to pitaš. a meni to što si napisao ne zvuči kao manifestacija istog.


mili, to nije zlo, to je bezobrazno i jadno.

Nisam rekao da vrlo cesto pribegava tome kada ne dobije ono sto je zeleo od nekoga.

A u slucaju da greskom krene na nekog superijornijeg intelektualno i da se nadje u cajknotu onda prelazi u agresiju i fizicku silu. I kada isprebija osobu ne pokazuje nikakve znake uzbudjenja.
 
Uzasno nesrecna osoba! Pa ta osoba, kada bi gledala svoja posla, umrla bi od tuge... Ovako mora da se bavi tudjim zivotima, jer... sto samo on-a da se oseca lose! Bolesno! Imala sam ja ovako jedan primerak oko sebe... lepo sam ga pitala: ''Druze, sta tebe muci! Hajde kazi svojoj drugarici! Slobodno... ostace medju nama''... Nije se vise dogodilo da se bavi drugim ljudima, bar ne u mom prisustvu...
 

Back
Top