NAMESTEN VB VIP!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cns | Kimi

Domaćin
Poruka
4.416
Pozivam sve normalne i realne ljude na bojkot televizije koja je namestila ovu nebulozu od vb!
verovatno zbog toga i nece sledece godine da ga organizuju dok se malo slegne prasina...ali ja cu dati sve od sebe da sto vise ljudi bojkotuje u buducnosti sve sto oni organizuju bilo da je vb ili ova nova nebuloza koju planiraju u septembru!!!
Da li ima nekog ko se slaze sa mnom?
LOPOVE U INSAJDER PA U ZATVOR DA GULE KROMPIR I DAVE PILICE!!!!!
 
Ko gubi ima pravo da se ljuti! J.ebote jel ti nemas pametnija posla nego da bojkotujes VB? Toliko gladnih, bolesnih, zlostavljanih, a pogotovo dece u ovoj jadnoj zemlji a ti se brines za VB. Boze me sacuvaj!
 
Ko gubi ima pravo da se ljuti! J.ebote jel ti nemas pametnija posla nego da bojkotujes VB? Toliko gladnih, bolesnih, zlostavljanih, a pogotovo dece u ovoj jadnoj zemlji a ti se brines za VB. Boze me sacuvaj!

pazi realno previse sam se iznervirao sto je u vb vip pobedio neki anonimus a svi znamo koliko je ajs popularan i da je ucinjena nepravda njemu i skaju zato sto su razdvojeni pred sam kraj i na svim anketama su vodili dok ih nisu razdvoji...
 
.....nema potrebe da otvarash ovakvu temu,sve si mogao da iznesh na onoj drugoj,ali tamo bi te svi izbombardovali....al ajd sad....Ma bole te brige...cooliraj....brate nervirash se zbog ebenog vb......
 
Čuj ovog....:lol:
hihihihhihiiiiiiii.......a ti si mi tu kao neki faktor????

.....nema potrebe da otvarash ovakvu temu,sve si mogao da iznesh na onoj drugoj,ali tamo bi te svi izbombardovali....al ajd sad....Ma bole te brige...cooliraj....brate nervirash se zbog ebenog vb......

pa ne moram da budem neki faktor ali cu cimati sve koje znam i ne znam da ga bojkotuju i ne nerviram se zbog vb nego zbog toga sto je ucinjena nepravda i lopovluk jer je ajzak realno trebao da uzne te para nji!
 
Kako bre ne shvatate da se covek zajebava??????
I normalno da je zasluzio pobedu (podjednako kao i Milic) jer je 100000 puta bio zanimljiviji od ove silikonske lutke!

konkretno...bio sam pod utiskom da cilj bash i jeste da ljudi budu zanimljivi i toj raspaloj ,truloj emisiji... a ja stvarno ne vidim shta je to bilo kod Mimi... al ajd' sad ovako moze u nedogled da ide rasprava...
 
Kako bre ne shvatate da se covek zajebava??????

Jok....Večeras je bio iskren...Pokazao je da je sexualno isfrustriran....jadnik...

I normalno da je zasluzio pobedu (podjednako kao i Milic) jer je 100000 puta bio zanimljiviji od ove silikonske lutke!

Pa sad, ne kažem da je Mimi zaslužila pobedu, al' više od ovog kompleksaša jeste sigurno.
 
A kad je pisalo da ce Negrutin pobediti onda nije bilo namesteno?:roll: Gledacu reprizu samo da vidim ponovo facu onoj gaborcini kad mu je receno da leti napolje:lol:

niko to nije rekao ali realno pravljene su neke statistike po kojima je Bad Copy dok su josh zajedno bili imali najvishe ljudi kao podrshku...onda se prichalo o milicu a o Mimi ni rech nisam chuo... Mislim da se takve statistike ne prave na slepo nego na osnovu nekih chinjenica i podataka...
 
niko to nije rekao ali realno pravljene su neke statistike po kojima je Bad Copy dok su josh zajedno bili imali najvishe ljudi kao podrshku...onda se prichalo o milicu a o Mimi ni rech nisam chuo... Mislim da se takve statistike ne prave na slepo nego na osnovu nekih chinjenica i podataka...

Da li si ti svestan koliko su oni izgubili glasova onim odvratnim izdr.kavanjem po Kaji? J.ebote celo moje drustvo je navijalo za njih ukljucujuci i mene i onda smo se skroz razocarali. Katastrofa!!! Bas smo juce prokomentarisali kako je onaj Vikler licemerna seljacina. Kad je izasao bolje da je priznao - jesam, s.rao sam po njoj i sve sam ono rekao a ne da laze i k.enja a sve je dokumentovano. Lizes se sa nekim nedeljama a iza ledja s.eres sve najgore. Zamisli takvog lika za ortaka? Pa nije bas lepo jel da? Recimo muvas se sa ribom, sve Ok, bar ti tako mislis, a ona prica ljudima kako si degenerik, kako volis da ga p.rimas u d.upe ili da imas malu k.itu.......Ne bi ti bilo prijatno!
 
Da li si ti svestan koliko su oni izgubili glasova onim odvratnim izdr.kavanjem po Kaji? J.ebote celo moje drustvo je navijalo za njih ukljucujuci i mene i onda smo se skroz razocarali. Katastrofa!!! Bas smo juce prokomentarisali kako je onaj Vikler licemerna seljacina. Kad je izasao bolje da je priznao - jesam, s.rao sam po njoj i sve sam ono rekao a ne da laze i k.enja a sve je dokumentovano. Lizes se sa nekim nedeljama a iza ledja s.eres sve najgore. Zamisli takvog lika za ortaka? Pa nije bas lepo jel da? Recimo muvas se sa ribom, sve Ok, bar ti tako mislis, a ona prica ljudima kako si degenerik, kako volis da ga p.rimas u d.upe ili da imas malu k.itu.......Ne bi ti bilo prijatno!

Za to sam se slozio....ali na forumu velikog brata ajs je do pre dva dana vazio za glavnog favorita... nemoguce da je sve to tako naglo uspelo da opadne.. i shta god rekli drugi .. tu neshto jako jako ne shtima.. Treba biti objektivan...makar malo
 
Da li si ti svestan koliko su oni izgubili glasova onim odvratnim izdr.kavanjem po Kaji? J.ebote celo moje drustvo je navijalo za njih ukljucujuci i mene i onda smo se skroz razocarali. Katastrofa!!! Bas smo juce prokomentarisali kako je onaj Vikler licemerna seljacina. Kad je izasao bolje da je priznao - jesam, s.rao sam po njoj i sve sam ono rekao a ne da laze i k.enja a sve je dokumentovano. Lizes se sa nekim nedeljama a iza ledja s.eres sve najgore. Zamisli takvog lika za ortaka? Pa nije bas lepo jel da? Recimo muvas se sa ribom, sve Ok, bar ti tako mislis, a ona prica ljudima kako si degenerik, kako volis da ga p.rimas u d.upe ili da imas malu k.itu.......Ne bi ti bilo prijatno!

zar ne bi onda Kaja upravo zbog toga dobila vishe glasova od Sladje,Petra ... ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top