na koji nacin to resavate

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Daca 94

Ističe se
Banovan
Poruka
2.522
e da vidimo da li volite da glumite ribu ili fraera nekog.....
u skoli npr ima jedna mala fuxa koja onako i nije na dobrom glasu ali vi je smatrate beznacajnom za komentarisanje i jednostavno ne mrzite je kao ostale devojke!
i sad ta mala vas gleda ko da ste pali smarsa nekoliko puta joj dobacite,,sta je,sta gleda...,,i ona nista
kad je sa drugaricama prolazi pored vas i smeje se okrece se za vama i smeska se ,vi:confused:

sta radite kad imate tako male nesuglasice sa nekim klinkama
a vi momci sa nekim takodje

da li volite da se kurcite kao ,,doji vamo,najebaces,, i nista
ili je stvarno uvatite i ubijete boga u njoj
ili je ignorisete
ili nastavljate da se prepucavate
ili jednostavno joj sve kazete u lice kako jeste i da prestane sa tim inace.....................

sorry glupa tema
 
e sta sam ja uradila
.........znaci maloj sam rekla ,,sta je bilo,sta je smesno,,ona se okrene i kao nesto smeje se
ja sam joj rekla da ce najebati u skoli ona je rekla ma vazi i otisla
danas sam je sto puta srela i tako kao gleda nesto moja drugarica je prozivala fukso itd ona nitsa smeje se u facu i gleda kao
i ja se smislim da ne moram da prljam ruke da pokusam lepo da joj objasnim
lepo ja kao kraljica kazem stani mala da te pitam nesto
ja joj kazem slusaj mala ,nemam obicaj da se bijem i da se prozivam na ulici sa ljudima kao sto si ti
ona ,,pa ok,,ja nista nisam uradila samo sam rekla da si slatka nista vise stvarno
ja joj kazem opusti se nisam ti ja kao ostale sto su me maltretirale,ona cuti i sve kao super
i tako sam ja njoj objasnila neke stvari i lepo smo se pozdravile cao ,cao
na lep nacin sam to resila a doslo mi je da je pocupam i ocerupam ali kad sam pricala sa njom shvatila sam da je tako najbolje
 
e sta sam ja uradila
.........znaci maloj sam rekla ,,sta je bilo,sta je smesno,,ona se okrene i kao nesto smeje se
ja sam joj rekla da ce najebati u skoli ona je rekla ma vazi i otisla
danas sam je sto puta srela i tako kao gleda nesto moja drugarica je prozivala fukso itd ona nitsa smeje se u facu i gleda kao
i ja se smislim da ne moram da prljam ruke da pokusam lepo da joj objasnim
lepo ja kao kraljica kazem stani mala da te pitam nesto
ja joj kazem slusaj mala ,nemam obicaj da se bijem i da se prozivam na ulici sa ljudima kao sto si ti
ona ,,pa ok,,ja nista nisam uradila samo sam rekla da si slatka nista vise stvarno
ja joj kazem opusti se nisam ti ja kao ostale sto su me maltretirale,ona cuti i sve kao super
i tako sam ja njoj objasnila neke stvari i lepo smo se pozdravile cao ,cao
na lep nacin sam to resila a doslo mi je da je pocupam i ocerupam ali kad sam pricala sa njom shvatila sam da je tako najbolje

wow,ja to nikad ne bih uspela:confused:
mene se niko ne boji:oops:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top