Golubovi

U zgradu je uleteo golub jos danas po podne, leteo je pogubljen i nije mogao da nadje izlaz...jedini izlaz mu je prozor na trecem spratu visok metar i sirok 50 cm....ali on je ocigledno izgubio orijentaciju....sada sedi u mestu...jel ima neko ideju kako mozemo da mu pomognemo? Ja se nesto nadam da ce do jutra sam pronaci izlaz :(
 
Poslednja izmena:
U zgradu je uleteo golub jos danas po podne, leteo je pogubljen i nije mogao da nadje izlaz...jedini izlaz mu je prozor na trecem spratu visok metar i sirok 50 cm....ali on je ocigledno izgubio orijentaciju....sada sedi u mestu...jel ima neko ideju kako mozemo da mu pomognemo? Ja se nesto nadam da ce do jutra sam pronaci izlaz :(

Uhvatite ga i pravac napolje. Ako niko od vas ne zna kako, mozda je najbolje da se prebaci cebe preko njega.
 
sleteo mi danas golub pismonaša sa brojem 739317 2016 srbija
tako mu pise na alkici lep golub zenka pitom baš zedan gladan sad miruje smiren pazen i mazen sad... molim vlasnika tog broja goluba da se javi..tel 061/28-22-752. ili neko od uzgajivaća pismonosa da ja nadjem vlasnika i kako veliko hvala
 
Obicno vlasnici ne pamte broj prstena na svakom golubu, a nemaju ni zapisano.

Slikaj goluba i okaci sliku iako i tada vrlo tesko da ce se naci gazda.

Pokloni goluba nekome ko gaji pismonose.
 

Back
Top