ZAMISLIMO III

Ukida se sporazum o izgradnji gasovoda i privatizacija NISa,posle mesec dana odustaje se od borbe za Kosovo i priznajemo ga,Canak i LDP (ako udju u vladu) prete izlaskom ukoliko se ne da jos povlastica Vojvodini pa mozda cak i status republike koja ce biti kao u federaciji sa nama,berza i dalje pada igube se strani investitori,Albanci koji zive na jugu Srbije blizu Kosova traze pripajanje Kosovu i izbijaju novi oruzani sukobi,ukidanje Republike Srpske...
 
DS+LDP isto kao DS+DSS, bezbrojna uslovljavanja samo u drugom po meni losijem pravcu!

ta uslovljavanja od strane ldp-a bi bila:

- razresavanje politicke strane atentata na Z.Dj.
- saradnja sa Hagom i sve ostalo radi sto brzeg ulaska u EU
- decentralizacija
- lustracija
- povelja slobode [procitaj na ldpovom sajtu sta bi to znacilo]

Ne vidim nista lose u tim uslovljavanjima ako su to uopste uslovljavanja za normalno drustvo, a za ds mozda i jesu...
 
ta uslovljavanja od strane ldp-a bi bila:

- razresavanje politicke strane atentata na Z.Dj.
- saradnja sa Hagom i sve ostalo radi sto brzeg ulaska u EU
- decentralizacija
- lustracija
- povelja slobode [procitaj na ldpovom sajtu sta bi to znacilo]

Ne vidim nista lose u tim uslovljavanjima ako su to uopste uslovljavanja za normalno drustvo, a za ds mozda i jesu...

Pitanje(po meni) nije,sta LDP trazi.
Pitanje je sta traze oni koji finansiraju LDP od LDP-a,ako dodje na vlast? :roll:
 
ta uslovljavanja od strane ldp-a bi bila:

- razresavanje politicke strane atentata na Z.Dj.
- saradnja sa Hagom i sve ostalo radi sto brzeg ulaska u EU
- decentralizacija
- lustracija
- povelja slobode [procitaj na ldpovom sajtu sta bi to znacilo]

Ne vidim nista lose u tim uslovljavanjima ako su to uopste uslovljavanja za normalno drustvo, a za ds mozda i jesu...

-tu bi i Ceda na*ebao kao i svi ostali sa vlasti, a mozda i neka CIA ili KGB:mad:
-tako je u Evropu po svaku cenu:mad:
-znaci dati Kosovo, Vojvodinu, Sandzak:mad:
-znaci prihvatiti da su Srbi napacen, ugnjetavan narod, sa teskom ali slavnom istorijom, ciju su sudbinu krojile velike sile, ali sve se uvek odupirali, a nadam se da cemo i sada:cool:
-neka hvala ne treba mi legalizacija droge, prostitucije:mad:
 
Pa ldp se finansira iz raznih fondova za demokratiju i ljudska prava iz EU + sporovi + ono sto svaka partija ima "legalno"... Koliko ja znam ti fondovi ne traze nista posebno do onoga gore navedenog... ;);)

Pa i Amerika misli da pomaze ljudska prava po Vjetnamu, Afganistanu, Koreji, Iraku, Kosovu... Jesu li to ti fondovi?
 
-tu bi i Ceda na*ebao kao i svi ostali sa vlasti, a mozda i neka CIA ili KGB:mad:
-tako je u Evropu po svaku cenu:mad:
-znaci dati Kosovo, Vojvodinu, Sandzak:mad:
-znaci prihvatiti da su Srbi napacen, ugnjetavan narod, sa teskom ali slavnom istorijom, ciju su sudbinu krojile velike sile, ali sve se uvek odupirali, a nadam se da cemo i sada:cool:
-neka hvala ne treba mi legalizacija droge, prostitucije:mad:

- ako je to politicka pozadina atentata - potpuno podrzavam - ali to nije politicka pozadina
- nisam rekao po svaku cenu, to sam objasnio na drugoj temi zamislimo
- vidim da ne znas sta znaci decentralizacija, a ako znas - verovatno zivis u bg-u i parazitiras na budzetu...
- ovde dokazujes da ne znas sta znaci lustracija... ili si mlad ili nemas dovoljan nivo opsteg obrazovanja da bismo diskutovali
- to je slobodan izbor... A i to se ne spominje... idi procitaj pa ces videti...
 
- ako je to politicka pozadina atentata - potpuno podrzavam - ali to nije politicka pozadina
- nisam rekao po svaku cenu, to sam objasnio na drugoj temi zamislimo
- vidim da ne znas sta znaci decentralizacija, a ako znas - verovatno zivis u bg-u i parazitiras na budzetu...
- ovde dokazujes da ne znas sta znaci lustracija... ili si mlad ili nemas dovoljan nivo opsteg obrazovanja da bismo diskutovali
- to je slobodan izbor... A i to se ne spominje... idi procitaj pa ces videti...

-jeste
-nemoj da se lazemo sta je politika ldpa
-zna se koncept decentralizacije ldpa
-u opstem smislu lustracija znaci razresavanje sa prosloscu, a ako ti naravno mislis samo na Slobu, a ne na Klintona i Busa.
-nema potrebe da citam i to ne treba da bude slobodan izbor. Ako ces ti da prodajes svoje telo po ulicama, da duvas ili da budes *****, makar nemoj da zarazavas okolinu oko sebe.
 

Back
Top