Sta da radim?

cantgetnosleep

Početnik
Poruka
7
Upoznala sam jednog decka koji mi se dosta svideo i sa kojim imam dosta toga zajednickog.U pocetku je bilo super ali sad je stalno u nekoj frci,milion obaveza i jako se retko vidjamo.Rekao mi je da mu se svidjam,da to nije zbog mene ali se ipak ne osecam bolje.Ne znam sta da radim.Da li da mu dam jos vremena da se sredi ili da prekinem?
 
probaj da pratish njegov ritam...znaci da imash gomilu obaveza i onda ce ti retka vidjanja sa njim biti utochishte,anti-stres date :lol:
-ako sedish kod kuce i cekash njegov poziv...bolje produzi dalje :wink:
 
Ma ne sedim kod kuce samo sam navikla da kada imam decka mnogo vise vremena provodimo zajedno.Inace,pricala sam sa njim i rekla sam mu da ako ne zeli da budemo zajedno,mozemo odmah da prekinemo ali on je odmah krenuo sa pricom da mu se svidjam,da sam super,mogu da ga zovem kad hocu...bla,bla,samo on ne zna koliko ce jos dugo biti u haosu. Nervira me sto treba ga lovim samostrelom :D
 
cantgetnosleep:
Ma ne sedim kod kuce samo sam navikla da kada imam decka mnogo vise vremena provodimo zajedno.Inace,pricala sam sa njim i rekla sam mu da ako ne zeli da budemo zajedno,mozemo odmah da prekinemo ali on je odmah krenuo sa pricom da mu se svidjam,da sam super,mogu da ga zovem kad hocu...bla,bla,samo on ne zna koliko ce jos dugo biti u haosu. Nervira me sto treba ga lovim samostrelom :D
-ja sam imao slicnu situaciju...bio sam sa devojkom koja mi se svidjala ali nisam imao vremena za nju....obaveze su proshle ali nje vishe nije bilo...u svakom slucaju bolje da budesh sa deckom koji radi nego sa nekim blejacem koji ce da plasira prazne price o ljubavi....drzi ti njega i pokazi ljubav i razumevanje...to je ono shto njemu treba a ne josh i kukanje sa tvoje strane pored svih obaveza :wink:
 
Hmmm...pa...znas kako..ako ce te njegove obaveze da traju doveka nije bas pametno da vi nastavite tako..Jer pre ili kasnije ce to tebi dojaditi da se ne vidite po ko zna koliko.I sve te njegove obaveze ce njemu postajati jos vece i vece i na kraju pitanje je na sta ce da veza uopste da ispadne.Najbolje je da sednete i da popricate i da se skontate sta je najbolje.Verovatno je da te voli..cim si ga pitala ako zeli da raskinete da to odmah uradite ali ako je on odricno odgovorio onda to znaci da ipak ima neka osecanja prema tebi...ali opet ne moze ljubav da opstane bez da se dvoje ljudi srece, gleda i ostalo sto ide uz to..sve je to meni sumnjivo najbolje ti je da lepo izvidis teren da razgovaras sa njim i da ti na neki nacin da odgovor kada ce te njegove obaveze prestati..ako one nece prestati u skorije vreme onda ne vredi nastavljati dalje jer jednostavno ce se oladiti ili on ili ti ili oboje.. :roll:
 
Johnny,vec sam obavila informativni razgovor :) Rekao mi je da ne zna koliko ce to jos trajati ali da mu je zao,da mu se svidjam i da mu je lepo sa mnom.Problem je u tome sto smo mi relativno kratko vremena zajedno i nismo toliko bliski.Da je duza veza u pitanju ne bi bilo problema.Ovako,on ima neku frku ali nece da prica o tome i ako ja zelim da mu pomognem.
 
cantgetnosleep:
Upoznala sam jednog decka koji mi se dosta svideo i sa kojim imam dosta toga zajednickog.U pocetku je bilo super ali sad je stalno u nekoj frci,milion obaveza i jako se retko vidjamo.Rekao mi je da mu se svidjam,da to nije zbog mene ali se ipak ne osecam bolje.Ne znam sta da radim.Da li da mu dam jos vremena da se sredi ili da prekinem?
Ne filosofiraj previse.
Decko ima da uci, i to je dobro, slazem se sa svim onim sto ti je rekao ‘goodday’. Pokazi mu razumevanje.
Moj decko i ja se vidjamo relativno retko – dvaput nedeljno. A kad okolnosti to zahtevaju – bilo da on ima da uci, bilo ja, bilo da nesto iskrsne – nekad prodje i po 8 dana da se ne vidimo. (i to vrlo tesko pada oboma, ali sta ces… Ipak se zna neki red, sta je najprece u zivotu)
Savet – posto on sigurno nije u kuci non-stop – ako se desi da tako dugo vremena ne mozete da se vidite, onda lepo organizujte pracenje do fakulteta ili setanje do kuce onog drugog, ili svratite do parka, sad je lepo vreme. Provedite barem sat-sat ipo zajedno, ne mora to biti izlazak u pravom smislu. To mnogo olaksava stvari.
 
Uzmi koliko daje. Ako daje.
Šta si nezadovoljna, malo ti ga je?
Daj mu dovoljno razloga da se reorganizuje i raščisti mesto za tebe u svom životu. U koliko si to u stanju, a on te postavi za prioritet, onda je to to. Sve drugo je zezanje.
 
Nije bitno koliko se vidjas sa nekim, vec koliko te ispunjava vreme koje provedete zajedno.
Ja sam se zbog obostranih obaveza sa mojim bivsim deckom vidjala otprilike jednom do dva puta nedeljno, ali su mi trenutci provedeni sa njim bili najlepsi u zivotu.
Prema tome uzivaj u njemu kad si sa njim...
 
pa sta vam je...normalno je da ljudi imaju obaveza. sa godinama one ce biti sve vece.
ne znam kako to neko zamislja da sa nekim provodi po ceo dan. svaki dan. da li ce vas izdrzavati roditelji do kraja zivota da imate vremena da blejite?
osim toga, kako bi se ti osecala da imas puno obaveza a neko te ostavi zbog toga?
 
uvek tu:
Ma pusti njega nije vredan zovi mene!!!!!!
pošto si nov da ti šapnem nešto:

postoji forum lični kontakti i tamo možeš slobodno da se prijaviš kao moguči kadidat i da se nabacuješ na svakoj temi... a ovde se diskutuje o temama vezanim za Ljubav & Sex...

pozdrav 8)
 
strpljen spashen
al ne treba ni u tome preterati.sacekaj neko vreme da vidis kako se stvari odvijaju. daj i njemu vremena da te upozna pa onda ako mu je stalo do tebe nalazice on vise vremena za vidjanje s tobom, bar ce te ukljuciti u svoju svakodnevnicu gde bi ga mozda mogla pratiti
ako se od toga nista ne desi posle nekog vremena, idi dalje, ne gubi vreme
 
OSTAVIO ME JE!!Koja sam ja budala,mislila sam da me izbegava i da nema bas toliko obaveza da bi se tako retko vidjali ali su mi svi rekli,ukljucujuci i njega da se ne radi o tome.Rekao mi je da nista ne oseca prema meni i da nije preboleo bivsu.
 

Back
Top