Da pitamo dame

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zato i napisah ovaj drugi deo o zemlji cuda, posto lik ocigledno ne kapira kako Srbija funkcionise, iako je on verovatno zahvaljujuci bash toj nasoj srpskoj fizici, zaradio doticni lokal. Al' ko da je bitno. I nad popom ima pop.
 
Danas dodem na forum i vidim pricu koju sam juce pricao sa ortakom. Brate on je totalna dileja ima 30 godina i nista nije stvorio pa reko da pitam. Koliko je po vama normalno da momak s 30 godina nista nema? po meni ja bi takve sve pobio cak sam mu to juce rekao. Brate takvi likovi ne zasluzuju da zive. Kad ja mogu sa svojih 26 da imam lokal mogao je i on, to su bre nesposobni debili. Jos da su bar sve devojke normalne pa da izbegavaju takve likove nebe to sve tako bilo.

Електродо, ожени ме!

Ево, ја сам са својих триест и нешто успела да стекенем двоје слатке деце...одлични ђаци...врхунски квалитет! Када ујединимо наше капитале...ихај, где ће нам бити крај!? Има да поцркају од муке ти твоји неспособни другари! :D
 
Електродо, ожени ме!

Ево, ја сам са својих триест и нешто успела да стекенем двоје слатке деце...одлични ђаци...врхунски квалитет! Када ујединимо наше капитале...ихај, где ће нам бити крај!? Има да поцркају од муке ти твоји неспособни другари! :D

Brate imam devojku a polovnjace me ne interesuju. Svoj lokal sam posteno zaradio radeci po ceo dan 4 godine. poceli ste da me pljujete nema problema. moj lokal meni svaki dan donosi cisto 30 hiljada pa se vi cesite a tom ortaku sam nudio da radi kod mene za 25 hiljada, ne vredi kreten je glup i ostao je kod istog gazde za 18 hiljada... alo bre to je vise nego fer od mene, ja sam mu bas drugar. 7 hiljada razlike nije malo. Da je imao tih 7 hiljada vecu platu ne verujem da bi ga devojka ostavila, bar ne do udaje.
 
Brate imam devojku a polovnjace me ne interesuju. Svoj lokal sam posteno zaradio radeci po ceo dan 4 godine. poceli ste da me pljujete nema problema. moj lokal meni svaki dan donosi cisto 30 hiljada pa se vi cesite a tom ortaku sam nudio da radi kod mene za 25 hiljada, ne vredi kreten je glup i ostao je kod istog gazde za 18 hiljada... alo bre to je vise nego fer od mene, ja sam mu bas drugar. 7 hiljada razlike nije malo. Da je imao tih 7 hiljada vecu platu ne verujem da bi ga devojka ostavila, bar ne do udaje.


Хехе, да имаш ''своју девојку'', који ђаво би тражио на Женском кутку са својим ЕПП спотом ''Имам локал и 26 година''? :mrgreen:
 
Brate imam devojku a polovnjace me ne interesuju. Svoj lokal sam posteno zaradio radeci po ceo dan 4 godine. poceli ste da me pljujete nema problema. moj lokal meni svaki dan donosi cisto 30 hiljada pa se vi cesite a tom ortaku sam nudio da radi kod mene za 25 hiljada, ne vredi kreten je glup i ostao je kod istog gazde za 18 hiljada... alo bre to je vise nego fer od mene, ja sam mu bas drugar. 7 hiljada razlike nije malo. Da je imao tih 7 hiljada vecu platu ne verujem da bi ga devojka ostavila, bar ne do udaje.

Pa bolje i manje primanja nego raditi sa kretenom!!Jos nesto,posto kao "seres"pare mislim da bi trebao otici na par privatnih seansi kod naj boljeg postojeceg psihijatra!!
 
elektroda, slažem se, to su bre sve nesposobni kreteni... ja i moj ortak smo zajedno upisali ekonomiju, ja sam sa 24 završio faks, zaposlio se u banci, učestvovao u nekim mućkama, uspeo da se obogatim, onda išao malo u zatvor, odležao tih par godina, izašao, i evo sada sam slobodan čovek pun love, a onaj moj ortak još studira....
 
Svoj lokal sam posteno zaradio radeci po ceo dan 4 godine. p
100000e(minimum) :48 meseci = 2083e mesecno si uspeo da odvojis sa strane od svake plate pored redovnih normalnih troskova... Svaka cast...

Samo sto imam jednog u komsiluku sto se falio da ima lokal... sad zivi kod roditelja njegove zene i nemaju da jedu... a inace je metar i zilet..
 
Mislim da je kljuch za razumevanje razvojnog puta elektorde "brate" na pochetku svakog posta.
Ko zna?Mozda je to neki njegov ego trip,oduvek tom "drugu" zavideo na devojci,izgledu,pameti whatever pa je sad malo nervozan shto mu se nije ispunila fantazija da shljaka kod njega kao shefa za sicu.
 
Svako moze da ako mu se ponudi bira da li ce raditi taj posao ili nece... da li mu odgovaraju svi uslovi ili ne... tipa plata, radno mesto, radno vreme, medjuljudski odnosi, sef i ostalo... Sto bi navelo da je u pitanju sujeta... Ali prosto tolika nerealnost po pitanju poznavanja ekonomske situacije u Srbiji kao i indikacija da bi ovakva osoba morala da nema ni jednog prijatelja, poznanika.... ukazuje da je tema sprdja ili ima neki drugi cilj... drugi motiv za otvaranje teme...
 
Pfff s 26 lokal... mora da si ga poshteno zaradio s svojih deset prstiju, radeci krvavo 18h, u pizdu mater'.
Ovo je zemlja Srbija, zemlja cuda i neke iskrivljene fizike. Ovde nije cudno ni kad posle 50-te godine jos uvek nemas nista.
mora da je i on nosio gajbice,unosan taj posao izgleda :?
nemate ni malcice milosti :( gde ce vam dusa
je l ce da bude nesto od ove teme?
pa jos se nadamo da ozeni neku odavde :heart:
 
Nisam mislila, ali moram da se umesam u ovu temu...
Normalne devojke bi trebale da izbegavaju muskarce koji su polupismeni.

Drage devojke, nadam se da cete se sloziti samnom: ne mozete za sebe birati muskarca koji ne zna cemu sluzi zarez (i ostali znaci interpunkcije), pa makar imao i lokal!? Mislim stvarno...

Nadam se da nisam bila suvise gruba...
 
Danas dodem na forum i vidim pricu koju sam juce pricao sa ortakom. Brate on je totalna dileja ima 30 godina i nista nije stvorio pa reko da pitam. Koliko je po vama normalno da momak s 30 godina nista nema? po meni ja bi takve sve pobio cak sam mu to juce rekao. Brate takvi likovi ne zasluzuju da zive. Kad ja mogu sa svojih 26 da imam lokal mogao je i on, to su bre nesposobni debili. Jos da su bar sve devojke normalne pa da izbegavaju takve likove nebe to sve tako bilo.
Evo odmah mi se priudalo čim sam pročitala da tvoj klon ima lokal.
 
Drage devojke, nadam se da cete se sloziti samnom: ne mozete za sebe birati muskarca koji ne zna cemu sluzi zarez (i ostali znaci interpunkcije), pa makar imao i lokal!? Mislim stvarno...

Nadam se da nisam bila suvise gruba...

Ma nisi gruba... samo sto realno gledano zarezi kao kriterijum pored svih ostali "miliona" kriterijuma padaju u vodu kao totalno nebitni... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top