U EU do 2012

rale74

Ističe se
Poruka
2.057
тадић: избори одлучујући за улазак србије у еу 2012.
Политика - Пре 16 минута

БЕОГРАД - Носилац изборне листе "За европску Србију" и председник Републике Борис Тадић изјавио је да предстојећи ванредни парламентарни избори могу Србију увести у Европску унију (ЕУ), будући да је 2012. година остварљив термин за пријем Србије у пуноправно чланство.

"Овај изборни циклус и мандат предстојеће владе су одлучујући у том смислу. Ако 2012. Србија и не уђе у ЕУ, оно што у реформском смислу може да се уради у наредне четири године биће свакако одлучујуће, јер није идеја само да Србија уђе у ЕУ, већ да наше друштво личи на европско друштво", рекао је Тадић новинарима.

Тадић је у центру Београда, у оквиру првог дана предизборне кампање листе чији је носилац, потписао свечану изјаву под насловом "Хоћу у Европу".


Da li je realno da udjemo u eu do 2012? Po meni je moguce ako vladu sastave ds,g17, ldp i stranke manjina.
 
Malo sutra! Onaj svabski ambasador je nesmotreno izneo u javnost da bi Srbija pod najsrecnijim okolnostima mogla da udje u EU najranije 2025. godine (sto znaci "nikad" - hvala Bogu).

Ta Tadiceva izborna obecanja ispunice se kao i sto su onih 500000 ljudi dobili posao.
 
Da li je realno da udjemo u eu do 2012? Po meni je moguce ako vladu sastave ds,g17, ldp i stranke manjina.

Ако би "демократе" биле одговорна власт, а нису имали би приоритет у стварању некорумпиране влсти, запошљавања у реалном сектору економије, смањивање дефицита...

Са политичарима типа Ђелић, Влаховић , Богдановић, Весић, Колесар никада нећемо у ЕУ
 
тадић: избори одлучујући за улазак србије у еу 2012.
Политика - Пре 16 минута

БЕОГРАД - Носилац изборне листе "За европску Србију" и председник Републике Борис Тадић изјавио је да предстојећи ванредни парламентарни избори могу Србију увести у Европску унију (ЕУ), будући да је 2012. година остварљив термин за пријем Србије у пуноправно чланство.

"Овај изборни циклус и мандат предстојеће владе су одлучујући у том смислу. Ако 2012. Србија и не уђе у ЕУ, оно што у реформском смислу може да се уради у наредне четири године биће свакако одлучујуће, јер није идеја само да Србија уђе у ЕУ, већ да наше друштво личи на европско друштво", рекао је Тадић новинарима.

Тадић је у центру Београда, у оквиру првог дана предизборне кампање листе чији је носилац, потписао свечану изјаву под насловом "Хоћу у Европу".

Da li je realno da udjemo u eu do 2012? Po meni je moguce ako vladu sastave ds,g17, ldp i stranke manjina.
Из овог произилази да је човек или гигантски необавештен или је у питању монструм који своју земљу и народ гура у правцу тоталитаризма и корупције невиђених размера.

Да би било јасније о чему причам, препоручујем свима да погледају неколико видео прилога у којима се износе ствари о којима званични (читај: контролисани) медији ћуте као заливени:
у коме Nigel Farage на луцидан начин критикује Европску комисију (де факто Владу ЕУ) и износи суштину подвале која се намеће свим народима Европе, корак по корак (да се Власи не досете) и у тајности бежећи од референдума.

П.С. За оне који не познају довољно енглески, обезбеђен је превод
 
тадић: избори одлучујући за улазак србије у еу 2012.
Политика - Пре 16 минута

БЕОГРАД - Носилац изборне листе "За европску Србију" и председник Републике Борис Тадић изјавио је да предстојећи ванредни парламентарни избори могу Србију увести у Европску унију (ЕУ), будући да је 2012. година остварљив термин за пријем Србије у пуноправно чланство.

"Овај изборни циклус и мандат предстојеће владе су одлучујући у том смислу. Ако 2012. Србија и не уђе у ЕУ, оно што у реформском смислу може да се уради у наредне четири године биће свакако одлучујуће, јер није идеја само да Србија уђе у ЕУ, већ да наше друштво личи на европско друштво", рекао је Тадић новинарима.

Тадић је у центру Београда, у оквиру првог дана предизборне кампање листе чији је носилац, потписао свечану изјаву под насловом "Хоћу у Европу".


Da li je realno da udjemo u eu do 2012? Po meni je moguce ako vladu sastave ds,g17, ldp i stranke manjina.

Ako Srbija uđe u EU do 2012 ja ću go da igram na Terazijama ... :mrgreen:
 
demokrate pred svake izbore obecavaju ulazak u EU za 4 godine. Dosad smo imali 3-4 puta parlamentarne izbore i jos nismo usli. Djekna jos nije umrla a kad ce ne znamo.

drugo sta ce demokratama ulazak u EU kad oni ovde zive sto puta bolje nego da smo u EU i mogu da rade sta hoce. U njihovom dikretnom interesu je da Srbija nikad ne udje u EU jer onda gube mehanizme bogacenja i pljackanja drzave.
 
Е сад ми је лакше!Иначе у "западним" фирмама (рецимо МЕТРО) плата обичних радника износи око 200 евра.А рецимо на бентинској пумпи ОМВ,шанкер има 10500 динара.Европски стандарди,нема шта.Супер што ћемо у ЕУ,баш је кул бити еуропејац.
 
Hipotetički, ako bi se desilo nešto pa nas zamole da uđemo u EU do 2012, to bi morala biti neka neviđena dešavanja. Morali bi biti jako očajni (mislim EU) ... Ima li šanse za to ? :cool:
 
Mislim da je bas suprotno ako zelimo i dalje da idemo ka EU treba da pobedi Nikolic jer ako pobedi fikus vise nemoraju da se muce poslusni Tadic ce ispuniti svaki hir U samo da nas prime .
Ovako ce morati da nam popustaju da ne postanemo ruski satelit u srcu evrope.
Inace ja sam protiv Ulaska u uniju zato necu da glasam ni za jednog.
 
U jeee to rekoa !? O`ma glasam za njega ! ma st aje to 2012.. evo tu je tek sto nije... samo da on jos malo vlada i da zavrse sve lopovluke kao i da zastare jos poneki sudski procesi i afere (kao ova sa Kolesarom) a na sledecim izboriam ionako nema nikakve sanse jer ce do tada 80% gradajan biti sirotinja ivideti kuda ih je dovela zuta ekonomija.

Mada, kad malo bolja razmislim... jok, necem da glasam za zute ... nije mi vrana pamet popila :)
 
Ma ja se ine sekiram.. mi u EU necemo uci nikad .. i ne treba kad su nam to najgori neprijatelji i dzelati poslednjih vekova a tu svoju tradiciju i dan danas neguju sto samo slep, gluv i lud ne vide.

Rusija bato... svi to trziste love, jure, traze... za to sam ja zainteresovan! Kakva crna Eu.. pa mi njima mozemo samo da prodamo sirovine a od toga se BEDNO zaradjuje i zivi.

I da ponovim.. valjda se stalno ponavljati ovo zutima... CELOKUPNA PROIZVODNJA SRBIJE ZADOVOLJI POTREBE MOSKVE ZA SAMO 15 DANA a gospodo mi sa Rusijom imamo sporazum o bezcarinskom poslovanju, ukinute su vize... ima li neko da kaze da ovo ne valja? ima li neki pamtnjakovic da kaze da ovo nije nasa sansa da zivimo kao bubreg u loju?

EU... neka hvala. Meni se ipak zivi.
 
тадић: избори одлучујући за улазак србије у еу 2012.
Политика - Пре 16 минута

БЕОГРАД - Носилац изборне листе "За европску Србију" и председник Републике Борис Тадић изјавио је да предстојећи ванредни парламентарни избори могу Србију увести у Европску унију (ЕУ), будући да је 2012. година остварљив термин за пријем Србије у пуноправно чланство.

"Овај изборни циклус и мандат предстојеће владе су одлучујући у том смислу. Ако 2012. Србија и не уђе у ЕУ, оно што у реформском смислу може да се уради у наредне четири године биће свакако одлучујуће, јер није идеја само да Србија уђе у ЕУ, већ да наше друштво личи на европско друштво", рекао је Тадић новинарима.

Тадић је у центру Београда, у оквиру првог дана предизборне кампање листе чији је носилац, потписао свечану изјаву под насловом "Хоћу у Европу".


Da li je realno da udjemo u eu do 2012? Po meni je moguce ako vladu sastave ds,g17, ldp i stranke manjina.

Ma sve mu verujem.
 
Gluposti.Neki ljudi nisu svesni gde se nalazimo mi,a gde Hrvatska sa kojom se upoređuju. Tu priču mogu da prodaju zato što 90% stanovnika nije mrdnulo iz Srbije pa nema pojma kako svet izgleda. A DS bi obećala i da će se Tadić iskrcati na Mars do 2015-e samo da dobije izbore.
 
Gluposti.Neki ljudi nisu svesni gde se nalazimo mi,a gde Hrvatska sa kojom se upoređuju. Tu priču mogu da prodaju zato što 90% stanovnika nije mrdnulo iz Srbije pa nema pojma kako svet izgleda. A DS bi obećala i da će se Tadić iskrcati na Mars do 2015-e samo da dobije izbore.

Iako sam protivnik tvoje teme "Stop Jul-ovkom batinanju"... u ove dve recenice potpuno podrzavam tvoj stav. E to se zove demokratija. :)
 
тадић: избори одлучујући за улазак србије у еу 2012.
Политика - Пре 16 минута

БЕОГРАД - Носилац изборне листе "За европску Србију" и председник Републике Борис Тадић изјавио је да предстојећи ванредни парламентарни избори могу Србију увести у Европску унију (ЕУ), будући да је 2012. година остварљив термин за пријем Србије у пуноправно чланство.

"Овај изборни циклус и мандат предстојеће владе су одлучујући у том смислу. Ако 2012. Србија и не уђе у ЕУ, оно што у реформском смислу може да се уради у наредне четири године биће свакако одлучујуће, јер није идеја само да Србија уђе у ЕУ, већ да наше друштво личи на европско друштво", рекао је Тадић новинарима.

Тадић је у центру Београда, у оквиру првог дана предизборне кампање листе чији је носилац, потписао свечану изјаву под насловом "Хоћу у Европу".


Da li je realno da udjemo u eu do 2012? Po meni je moguce ako vladu sastave ds,g17, ldp i stranke manjina.


e bas necu u evropu i necu da glasam za onog ko oce u evropu.sit sam te evrope.
 

Back
Top