Jedini sa kim bi... ???? "mozda za 2 meseca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
za mene je kornjaca ptica okeana... iskreno sad... jel ste videli kornjacu kako pliva? isto k'o kad ptica leti... to su ti pokreti...e, al' me sad mori jedno drugo pitanje... da li je osecaj isti? i, ako nije, sta je bolje?

to znas ako si gledao malu sirenu, ima u onoj under the sea pjesmi -

darling it's better
down where it's wetter
take it from me :)

samo ne znam na sto tacno misli...
 
2 meseca sam slusao tu pesmu....ko keba kraba.....
rowwing.gif
 
to je on njoj rek'o da se ne odrice okeana i prihvati zivot na zemlji... sebastijan, rak... jer se mala sirena zaljubila... i htela da napusti sve... sto je, nesrecna, i uradila... e, sad... rak nije bio inovativan... samo je trebao, nekako, da uvede internet i da joj pokaze ovaj forum... i sta pisu ljudi... i ona bi sama odustala... potpisujem... al' bismo i mi bili uskraceni za jednu lepu pesmu... idem da je skinem odma'... hvala ti sto si me podsetila da postoji ta pesma, Unsaie...
 
cao ja sam aca ja sam cekao godinu i jace sad sam sa njom u braku idalje cekam da joj prodje glava ili slicne izgovore i da predmet sam hihihihi teme ali ne od drugarica neego od svih kao "hihihi on je cekao godinu dana hihihi nije normelan hihihi budala" i verovetno cu i ovde da dobijem "hihihi budala" epitet ali nek ide zivot ja i dalje strpljivo cekam pa ko zna ....
 
cao ja sam aca ja sam cekao godinu i jace sad sam sa njom u braku idalje cekam da joj prodje glava ili slicne izgovore i da predmet sam hihihihi teme ali ne od drugarica neego od svih kao "hihihi on je cekao godinu dana hihihi nije normelan hihihi budala" i verovetno cu i ovde da dobijem "hihihi budala" epitet ali nek ide zivot ja i dalje strpljivo cekam pa ko zna ....

Samo ti strpljivo chekaj dok zivot prolazi pored tebe.
 
cao ja sam aca ja sam cekao godinu i jace sad sam sa njom u braku idalje cekam da joj prodje glava ili slicne izgovore i da predmet sam hihihihi teme ali ne od drugarica neego od svih kao "hihihi on je cekao godinu dana hihihi nije normelan hihihi budala" i verovetno cu i ovde da dobijem "hihihi budala" epitet ali nek ide zivot ja i dalje strpljivo cekam pa ko zna ....

Jesi li ti ozbiljan?!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top