Jedini sa kim bi... ???? "mozda za 2 meseca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo je Zoran.
Ovo je Zoran, onaj smarach shto sam ti prichala, neche vala dobiti dzaba se lozzi.
Ovo je Zoran, moj dechko.
Ovo je Zoran, moj dechko, nismo josh spavali ali mozzda chemo kroz dva meseca.
Ovo je Zoran, nije mi nishta dok se ne kre*nemo.
Ovo je Zoran, nemoj da te vidim da mu namigujesh, to je MOJE.
Ovo je Zoooooran...trep,trep...
Ovo je Zoran. Detalje chu ti prichati sutra uz kafu...
 
ta koja bi rekla "zoooran, trep trep" dala bi prvih 3 minuta...:D

"nemoj da mu namigujes, to je MOJE" opisuje nesto, al neznam tacno sta to znaci... sta "njeno"?
"e da, i daj Zoranu tabletu, jer ga boli zub, zato smo i dosli ovako kasno kod tebe...": D

to mu dodje kao "jedini decko radi koga bi dosla u ovo doba sa njim da nadjem tabletu za zub", to nesto znaci:D Mogla bi da kaze mozda "jedini decko prema kome osecam neku emociju koja nije samo drugarska, nego... neznam ni sama". U ove tvoje odgovore ona kao da je "prisiljena na neozbiljnost" jer sta god ozbiljno da kaze bice netacno i promaseno?
 
Pa dobro...evo ti onda ova, najcheshcha i najsurovija varijanta:
"Hihihihihihi...ovo je.... hihihihihihihi...ZOOOOran (znachajno podizanje obrve) hihihihihihihihihiiiiii.....on je moj....hihihihihihihiiiiiii(u ovom momentu obavezno poklopiti shakom usta)....hihihihi....prichala sam ti....hihihihi(ovom hihihihi se pridruzzuje i drugarica...)
 
Pa dobro...evo ti onda ova, najcheshcha i najsurovija varijanta:
"Hihihihihihi...ovo je.... hihihihihihihi...ZOOOOran (znachajno podizanje obrve) hihihihihihihihihiiiiii.....on je moj....hihihihihihihiiiiiii(u ovom momentu obavezno poklopiti shakom usta)....hihihihi....prichala sam ti....hihihihi(ovom hihihihi se pridruzzuje i drugarica...)

hvala ti.

:-|


ova varijanta jes najgora, dobar dio je samo "pridruzivanje drugarice" jer ta bi se pridruzila svacemu:mrgreen:
 
Mhm. A posle dok piju kafu opisuju shta ti sve i ne u detalje trechoj...mislim trechoj drugarici...tako da dva meseca chekanja se isplati na ovaj ili onaj nachin...
A najbolje je da se Zoran sam predstavi:
" Ja sam Zoran. Ja sam njen chekoebach. Imam da odchekam josh pet nedelja i dva dana i tri sata i dvadesetchetriminuta...ochesh da mi skratish chekni rok?"
 
Mhm. A posle dok piju kafu opisuju shta ti sve i ne u detalje trechoj...mislim trechoj drugarici...tako da dva meseca chekanja se isplati na ovaj ili onaj nachin...
A najbolje je da se Zoran sam predstavi:
" Ja sam Zoran. Ja sam njen chekoebach. Imam da odchekam josh pet nedelja i dva dana i tri sata i dvadesetchetriminuta...ochesh da mi skratish chekni rok?"

sta opisuju, jedino ako opisu nesto sa nekom devojkom pre sto je radio a snimio na VHS ili LP GRAMOFONSKU :d posto sa ovom nije jos nista...

imflacija je cudo, tu se vrednost jedne jedine pi.cko zvake digne na 10000000000.:|:(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top