dobar mobilni

nipikopolapafu

Zainteresovan član
Poruka
102
uskoro idem na neku eskurzijicu i hocu da kupim neki pristojan mobilni.buduci da bas nemam puno dobrog iskustva u kupovini ovakvih stvari- na sta da obratim paznju i koji model i marku mi vi dobri ljudi preporucujete?:think:
 
uskoro idem na neku eskurzijicu i hocu da kupim neki pristojan mobilni.buduci da bas nemam puno dobrog iskustva u kupovini ovakvih stvari- na sta da obratim paznju i koji model i marku mi vi dobri ljudi preporucujete?:think:

Sto se tice nekog konkretnog modela tesko je reci,svaki ima neke svoje prednosti i mane npr.LG SHINE:vrhunski dizajn,odlican "all round" set funkcija ali i katastrofalno ogledalo preko displeja zbog kojeg na dnevnom svjetlu ama bas nista ne mozes vidjeti osim svog odraza.Ipak,ima telefona na koje treba obratiti paznju: Nokia 6500slide,6120classic, SE W910i,W850i,K810i, Samsung d900i,g600,g800...
Sve zavisi od toga sta ti konkretno treba (kvalitetna foto/video kamera, dobar mp3,dobar dizajn, OS)
 
uskoro idem na neku eskurzijicu i hocu da kupim neki pristojan mobilni.buduci da bas nemam puno dobrog iskustva u kupovini ovakvih stvari- na sta da obratim paznju i koji model i marku mi vi dobri ljudi preporucujete?:think:


Jel taj mobilni mislis da kupis na toj ekskurzijici,gde ides? Sumnjam da su mobilni nesto drasticno jeftiniji u inostranstvu nego ovde kod nas,a i treba jednu stvar da znas,kada dobijes garanciju i nesto se desi moras da opet ides na ekskurzijicu i da im nosis telefon na opravku (ili bi mozda placao servis kod nas i ako imas garanciju na mobilni)
A neke telefone i kodiraju za odredjeno trziste
 
Ako je stvarno mislio da kupi mob preko grane xexex,nije to kao u grckoj,"jeftino" zlato pa ga kupimo i prosfercujemo u zemlju noseci ga u subari na +40 :hahaha:

Skoro je jedan forumas kupio laptop preko nekoga u inostranstvu,skupio je velike pare ,i ocito se nije dobro raspitao,posto je laptop veoma bucan sto mu smeta. Sad ne moze da ga nosi kod nasih u servis da ubace tise posto gubi garanciju ako ga otvore,a i ako nesto zakaze pravac inostranstvo na popravku,losa ideja
 

Back
Top