home-made, ili slika prosecnog domaceg frajera

  • Začetnik teme trala-lica
  • Datum pokretanja
T

trala-lica

Gost
odeva se:-farmerke, duks, sportske patike
-kratko osisan na 2-ku
- zlatni lanac ili lancic
-omiljene teme:sport, sport, sport, politika
-dezodorans i kreme - nikad!
-parfem - posle dvaputnedeljnog tusiranja i opet uz farmerke, duks i sportske patike
-omiljeno pice - pivo
-omiljena hrana:pljeskavica i burek
-sam stalno nesto petlja oko kola ili zove drugare i poznanike pa prckaju zajedno
- omiljena muzika:slusa sve sto preferira da gleda
-udvaranje - a sta je to? pa izveo sam te na pljeskavicu, s`a jos oces
-predstava o sebi: najjaci sam, najveci mi je...
- omiljena pretnja: ma sve bi ja te pedere...
Jel imate nesto da dodate...?>
 
trala-lica:
odeva se:-farmerke, duks, sportske patike
-kratko osisan na 2-ku
- zlatni lanac ili lancic
-omiljene teme:sport, sport, sport, politika
-dezodorans i kreme - nikad!
-parfem - posle dvaputnedeljnog tusiranja i opet uz farmerke, duks i sportske patike
-omiljeno pice - pivo
-omiljena hrana:pljeskavica i burek
-sam stalno nesto petlja oko kola ili zove drugare i poznanike pa prckaju zajedno
- omiljena muzika:slusa sve sto preferira da gleda
-udvaranje - a sta je to? pa izveo sam te na pljeskavicu, s`a jos oces
-predstava o sebi: najjaci sam, najveci mi je...
- omiljena pretnja: ma sve bi ja te pedere...
Jel imate nesto da dodate...?>

pa ti bas nemas srece :?
 
RAK:
trala-lica:
odeva se:-farmerke, duks, sportske patike
-kratko osisan na 2-ku
- zlatni lanac ili lancic
-omiljene teme:sport, sport, sport, politika
-dezodorans i kreme - nikad!
-parfem - posle dvaputnedeljnog tusiranja i opet uz farmerke, duks i sportske patike
-omiljeno pice - pivo
-omiljena hrana:pljeskavica i burek
-sam stalno nesto petlja oko kola ili zove drugare i poznanike pa prckaju zajedno
- omiljena muzika:slusa sve sto preferira da gleda
-udvaranje - a sta je to? pa izveo sam te na pljeskavicu, s`a jos oces
-predstava o sebi: najjaci sam, najveci mi je...
- omiljena pretnja: ma sve bi ja te pedere...
Jel imate nesto da dodate...?>

pa ti bas nemas srece :?
A ja mislila da nalecem na budale :lol:
A OVI TVOJI SU BAS NEKI NESRECNICI.... :cry:
 
trala-lica:
odeva se:-farmerke, duks, sportske patike
-kratko osisan na 2-ku
- zlatni lanac ili lancic
-omiljene teme:sport, sport, sport, politika
-dezodorans i kreme - nikad!
-parfem - posle dvaputnedeljnog tusiranja i opet uz farmerke, duks i sportske patike
-omiljeno pice - pivo
-omiljena hrana:pljeskavica i burek
-sam stalno nesto petlja oko kola ili zove drugare i poznanike pa prckaju zajedno
- omiljena muzika:slusa sve sto preferira da gleda
-udvaranje - a sta je to? pa izveo sam te na pljeskavicu, s`a jos oces
-predstava o sebi: najjaci sam, najveci mi je...
- omiljena pretnja: ma sve bi ja te pedere...
Jel imate nesto da dodate...?>


Ti si nazalost nedoj'bana!
 
Luc:
He he, DEBEEELO si omasila, imam svakojake drugove ali niko nije ovakav extrem. Sve bih ja te pedere...
Slušaj Luc-e, ja mislio mi neki drugari. Na čega ti ja ličim?
Uz neke manje izmene, ja sam takav. I molim, to što ove dame sa foruma nemaju ukusa, neka im ga je. Ima onih koje vole baš takove macane kao u navodu teme. I to dosta.
odeva se:-farmerke, duks, sportske patike
-kratko osisan na 7-cu
- zlatni lanac ili lancic ne ljubim lance
-omiljene teme:sex,pecanje, politika
-dezodorans i kreme - kad ima ko da podseti!
-parfem ako se ide u švaleraciju- posle dvaputnedeljnog tusiranja i opet uz farmerke, duks i sportske patike
-omiljeno pice -
-omiljena hrana:pljeskavica i janjetina, prasetina, svinji -sam stalno nesto petlja oko kompjutera ili zove drugare i poznanike pa prckaju zajedno i pričaju o ribama, cicama i macama
- omiljena muzika:slusa sve sto preferira da gleda
-udvaranje - a sta je to? pa izveo sam te na pecanje, s`a jos oces
-predstava o sebi: baš sam pravi macan
- omiljena pretnja: da sam ja neka vlast...
ima još da se doda, ali bolje ne.
 
Anonymous:
ODLICAN DODATAK: EVO OVAKO SE IZRAZAVA PROSECNI DOMACI FRAJER

Cim nemas hrabrosti, javno nesto da kazes, osnosno da se krijes iza tog gost, znaci da ni sam-a, prtpostavljam da si zensko, nisi sigurna u svoja shvatanja.

A ja sam stvarno mislio da pomazem na temu. I veruj mi da u konacnosti to i jeste pomoc, neko to shvati na vreme, a neko protraci zivot i nikada ne shvati!
Zao mi je ako sam nekog uvredio, ali verujte da iza mojih reci nema nista i nikada negativno!
Pozdrav
 
Anonymous:
IZVINJAVAM SE GOST JE TRALA-LICA KOJA SE POJAVILA U POCETKU.
SVRHA MOG KOMENTARA JE NE STA SI HTEO DA KZAES NEGO KAKO SI TO REJAO, A I CELE PRICE SA POCETKA - DAJTE MOMCI SVE TO MOZE I MNOGO SUPTILNIJE!

Ma dragi moj, nas, prosecni balkance, ima puno onih devojaka NE KOJE VOLE vec koje nemaju izbora, ako je vecina takva, kako da znaju sta je bolje, pa se mire sa sudbinom.Manjina nas koje se ne mirimo hocemo ipak nesto bolje, ne bolje momke, nego te iste malo vise light-minded!


Vidis, ja mislim da si ti jedna obicna, mozda i ispod proseka balkanka devojka, koja se i dalje krije iza anonimnosti(nevidi se profil) jer i dalje neveruje u svoje reci koje izgovara. Opterecena si taboo-ima i gledas zatvorenih ociju, a pokraj tebe prolazi vreme i dogadjaji, jer te nervira jedna rec koju ustvari obozavas, ali zbog svojih zastarelih shvatanja nemas hrabrosti nikada da je izgovoris.
Tvoja voja, uvek mozes nazad, ali je napred ipak lepse!
Kisss!!!
 
Epa da ti pojasnim malo.Registrovana sam po drugim imenom na ovaj forum, ali ne znam zasto pri koriscenju tog imena pojavljuje se poruka da je to korisnicko ime vec zauzeto, tako da ne mogu da ga koristim - ako te zanima to je Teano, pa pogledaj sta pisem.Zato privremeno koristim ovo drugo ime, pa cu se i registrovati na njega verovatno. Ako ti to smeta, toliko o tome.
Za ostalo ne znam sta da ti kazem - nista ne prolazi pored mene neprozivljeno, imam 35 godinica, 2 decice i sliku koju imam o svetu baziram na zivotnom iskustvu i onome sto vidim oko sebe.Reci kojima se obracam okolini uglavnom biram i ne insistiram na prostaklucima. Nije to toliko tesko, probaj, videsec! Kiss i tebi, i sve naj,,,
 
trala-lica:
Epa da ti pojasnim malo.Registrovana sam po drugim imenom na ovaj forum, ali ne znam zasto pri koriscenju tog imena pojavljuje se poruka da je to korisnicko ime vec zauzeto, tako da ne mogu da ga koristim - ako te zanima to je Teano, pa pogledaj sta pisem.Zato privremeno koristim ovo drugo ime, pa cu se i registrovati na njega verovatno. Ako ti to smeta, toliko o tome.
Za ostalo ne znam sta da ti kazem - nista ne prolazi pored mene neprozivljeno, imam 35 godinica, 2 decice i sliku koju imam o svetu baziram na zivotnom iskustvu i onome sto vidim oko sebe.Reci kojima se obracam okolini uglavnom biram i ne insistiram na prostaklucima. Nije to toliko tesko, probaj, videsec! Kiss i tebi, i sve naj,,,


Vidi duso moram da te razocaram, tvojih 35 godinica su izgleda bile i ostale deminutiv, a sto se tice izrazavanja, ja ti samo kazem da si svojom nervozom pokazala da te iritiraju otvorene stvari, reci itd. Sa svojih koliko rece godinica i dvoje dece, da si zadovoljna sigurno nebi visila na netu! A sto se tice tvojih porukica neinteresuju me, i dalje kazem da nemas hrabrosti da se pojavis javno!
Nekrivim te i ja da mislim tako sigurno bih se ponasao kao i ti, verovatno zbog sramote!!!!
Alo bre, opusti se malo!
Kisss!!!
 
Bas ti i nisu neki argumenti.A sto ti visis na netu ako si tako zadovoljan i spreman da delis lekcije okolo? Deminutiv ili ne, godine su ipak potvrda da je nesto prozivljeno sto mi daje pravo na misljenje (kao uostalom i svakom coveku bez obzira na njih)Nervoza, po cemu zakljucujes, sasvim sam opustena.Insistiranje na doticnom izrazu, samo nazalost pokrepljuje dokaz sa pocetka teme.
Ni mene ne interesuju tvoje poruke, nisam isla da ih citam, niti mislim da se registracijom imena nesto posebno razotkrivas.Pa mozes se registrovati pod vise imena ako hoces, nije to problem. Problem je to sto treba znati diskutovati sa ljudima i ubediti ih da je nesto suprotno, bez da ih vredjas
 

Back
Top