Knjige i linkovi

Ljudi znali iko link od knjige "Secanje na buducnost" ???? Neznam ko je autor ...sve sto znam je da je knjiga napisana 60-ih godina....Procitao sam ju jednom , a sad zelim da obnovim znanje:)....

Ako neko zna molim ga da napise.HVALA
 
Pronasao sam sajt koji se zove 4share, pa sam pronasao dosta zanimljivih stvari pocev od Slavinskog, Spasoje Vlajica i jos nekih dobrih pisaca.

Zeleo bih da te knjige podelim sa ljudima na ovom forumu.

Knjige mozete preuzeti sa linka dole besplatno:

http://www.***********/dir/6838160/4612025a/knjige.html

Na tom linku sam postavio i nesto malo knjiga koje nisu vezane za okultizam ali nema veze, zelim takodje da pozovem sve koji zele da podele knjige sa svima nama da se besplatno registruju na ***********, dobice 5 gb prostora i postave knjige koje imaju u svojim racunarima ili pak da postave linkove koje su pokupili sa drugih sajtova na ovaj post.
Jedina mana *********** je u tome sto svakih trideset dana morate da se ulogujete bar jedanput da bih account ostao aktivan, ali to mozda i nije mana.
Ja cu naravno kasnije pokupiti sa svih tih linkova koji se budu nalazili na ovom postu i upload-ovacu na mom linku, tako da u svakom slucaju mozete da skidate skoro sve od mene.
 
Cao svima :heart:
vec duze vreme pokusavam da pronadjem neku izdavacku kucu ili neki nacin da narucim knjigu od Michio Kaku... recimo :"Paralelni svetovi" "Hipersvemir" "Ajnstajnov kosmos" "Posle Ajnstajna" ili "Vizije"... da li neko mozda zna gde bih to mogla?
hvala vam puno :kiss::cvet:
 

Back
Top