Za DS i G17+ Kosovo vise nije Srbija?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
28. mart 2008. | 07:12 | Izvor: B92
Beograd -- Na sednici Vlade, Slobodan Samardžić, pod tačkom poverljivo, predložio je da Vlada finansira kampanju "Kosovo je Srbija".

Vlada bi trebalo da za bilborde, majice i ostali materijal za kampanju obezbedi oko 90 miliona dinara. Ovaj predlog ministra za Kosovo i Metohiju Slobodana Samardžića je, kako saznaje B92, većina ministara iz DS-a i G17 odbila, smatrajući da bi više od milion evra građana, u ime kampanje "Kosovo je Srbija", moglo da bude i zloupotrebljeno za stranačku kampanju narodnjačke koalicije

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=28&nav_category=11&nav_id=291247
 
Ja бих баш волео да видим ДС и Г17+ како воде кампању "КосМет је Србија, Београд је Европа".

Али нема од тога ништа...

Znaš li šta prijatelju, jedva čekam da i radikali dođu na vlast da vidim i njih. Budu li radili bolje od ovih, ja ću prvi da im aplaudiram. Iskreno, smatram da je to teško izovdljivo, no ja sam mislio i da Đoković nikad neće ući među prvih 10, pa sam se debelo za'ebao.
Živi bili pa videli...
 
28. mart 2008. | 07:12 | Izvor: B92
Beograd -- Na sednici Vlade, Slobodan Samardžić, pod tačkom poverljivo, predložio je da Vlada finansira kampanju "Kosovo je Srbija".

Vlada bi trebalo da za bilborde, majice i ostali materijal za kampanju obezbedi oko 90 miliona dinara. Ovaj predlog ministra za Kosovo i Metohiju Slobodana Samardžića je, kako saznaje B92, većina ministara iz DS-a i G17 odbila, smatrajući da bi više od milion evra građana, u ime kampanje "Kosovo je Srbija", moglo da bude i zloupotrebljeno za stranačku kampanju narodnjačke koalicije

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=28&nav_category=11&nav_id=291247


Znači po logici Paje Patka to što Vlada neće da baca pare na majice predstavlja jasan znak da DS i G17+ nisu za Kosovo?
Da li je bolje da se taj novac baci na majice (dupli računi i ugradjivanje) ili da taj novac pošalje kao pomoć?

A da nije bolje da se kupe patike sa kojima će da se otrči do Kosova?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top