Seksualno licemerstvo

Fifpif

Zainteresovan član
Poruka
298
U društvu vladaju različita mišljenja o tome kako gledati na devojku koja vodi ljubav, a kako gledati na mladića. Za devojku koja je imala više veza se obično kaže da je "*****", a za mladiće koji imaju seksualne odnose sa više devojaka kaže se da su "frajeri". Zar to nije naopako? Kako (mogu li se) približiti mišljenja?
 
uh, pa to je baš nezgodno pitanje, a možemo da posmatrati kako sa sociološkog, tako i sa biološkog ili pak kulturološkog aspekta.
bilo kao bilo, drago mi je da se neko konačno setio da se na ovom forumu pozabavi tim pitanjem. verujem da će se na ovu temu razviti jedna burna, ali nadasve konstruktivna diskusija.
 
U društvu vladaju različita mišljenja o tome kako gledati na devojku koja vodi ljubav, a kako gledati na mladića. Za devojku koja je imala više veza se obično kaže da je "*****", a za mladiće koji imaju seksualne odnose sa više devojaka kaže se da su "frajeri". Zar to nije naopako? Kako (mogu li se) približiti mišljenja?

Jeste naopako.
Primećujem da kažeš približiti mišljenja, a ne promeniti. Dakle, ni sam nisi spreman da devojke koje imaju seks sa više muškaraca smatraš facama, već droljama. Muškarac govori da te žene nisu drolje samo kada želi neku da odvuče u krevet, kako se to kaže. Koga, sa foruma, želiš da kresneš?
 
Znam da je pisano sto puta. I nisam se primila, već hoću čoveku da kažem ono što sam mu napisala. Ne brini.

Nije sigurno, to da li si se primila ili ne, ali je sigurno da ovakvo gledište na ove stvari je odvajkada važeće. Tako da tu nema neke dileme. Žena je emotivno po genetici stabilnija KADA JE OVA STVAR U PITANJU, i ako ona olako ide sa jednog na drugog, onda je ona *****. *****, emotivna, izdajica. Muškarci to rade, opet, po tome, što im raste libido, a i više su opterećeni. Dosadašnje godine su mi ukazale da muškarci koji mnogo šaraju, su nestablni emotivci, ali i imaju čestu , što bi rekli, falinku, u smislu veličine organa, ili jednog neuobičajenog detinjstva i odnosa u porodici. Veliki Ebači, često nisu sa nekim lepoticama?
 
Možemo da filozofiramo do sutra i da su se standardi promenili..
a opet ćete u društvu ćuti ili neko vam za neku tamo reci
'Eno je ona qurava,bila je sa svakim,nema ko je nije.....',
dok će za tipa reci 'Odvaja ih,svaka mu dala,muškarcina,frajer...svaka mu čast!'
j.b.g. balkan ,srbija bato! :D:rotf:
 
Možemo da filozofiramo do sutra i da su se standardi promenili..
a opet ćete u društvu ćuti ili neko vam za neku tamo reci
'Eno je ona qurava,bila je sa svakim,nema ko je nije.....',
dok će za tipa reci 'Odvaja ih,svaka mu dala,muškarcina,frajer...svaka mu čast!'
j.b.g. balkan ,srbija bato! :D:rotf:

Moram da te ispravim nije u pitanju BALKAN
Kako bi se ti osećala kao srećna majka sina koja je dobila snaju koju nije ***** samo matori Laza od 83 god. u kvartu, npr.
 
Moram da te ispravim nije u pitanju BALKAN
Kako bi se ti osećala kao srećna majka sina koja je dobila snaju koju nije *****
samo matori Laza od 83 god. u kvartu, npr.
Nemam šta ja da se osećam zbog snaje loše ili dobro,ko je nju ili nije,
to mene ne zanima..samo kažem muškarce i dan danas čujem kako komentarišu žene,poznanice...u fazonu''eno je ona,ta nema s kim nije bila,**balo je pola karaburme ...qurava''..itd...a pri tom možda nije tako,ali oni to tako vide i to ostaje tako za njih.
 
Nemam šta ja da se osećam zbog snaje loše ili dobro,ko je nju ili nije,
to mene ne zanima..samo kažem muškarce i dan danas čujem kako komentarišu žene,poznanice...u fazonu''eno je ona,ta nema s kim nije bila,**balo je pola karaburme ...qurava''..itd...a pri tom možda nije tako,ali oni to tako vide i to ostaje tako za njih.

Nije ovo bilo pitanje! Komšiluk sve dozna pa i ti! Kako bi se osećala!

Ali, ako onaj tvoj ti zasmeta, samo me zovi, nećeš da pogrešiš, jer zasigurno nisam lep, ali sam zato glup!
 
Takvo mishljenje vlada jer su mushkarci alapache i samo ogovaraju i spletkare i hvalishu se, a zzene imaju pametinja posla....
Inache bi vladalo mishljenje da su mushkarci svashtojebi kao shto i jeste, a zzene neodoljive...

Nemoj da se vređamo, ja nisam nikakva alapača, ne hvalim se nikome i ne prepričavam događaje, lažem, jesam jedanput, kada sam opisivao svom best drugu jednu, tada, za mene novu pozu.
 
Nemoj da se vređamo, ja nisam nikakva alapača, ne hvalim se nikome i ne prepričavam događaje, lažem, jesam jedanput, kada sam opisivao svom best drugu jednu, tada, za mene novu pozu.

Nishta ja to tebi ne verujem...evo da te testiram:
Kako se zove zzena koja nije dala mangupu koliko god on navaljivao?
A ona koja mu je dala?
A ona koja je uzela sve koje je htela?
A mushkarac koji je stigao vishe od jedne da odvuche chudnim trikovima i prevarama?
Chik sad da te vidim...:rolleyes:
 

Back
Top