10 x više prašine čak i u Srbiji u vezi 17. marta 2008 nego 17. marta 2007. godine...

Slavic Land

Aktivan član
Poruka
1.168
I kako na kraju neko od stranih Vlada, građana, medija da se stavi na stranu Srbije kada mi sami sebi kopamo oči.

Srpske televizije su mnogo više pažnje posvetile incidentima koje su izazvali srbi ovog 17. marta nego etničkom čišćenju sa mnogo većim posledicama koje su izazvali šiptari prošle godine.
Ta "pažnja" je negativnog karaktera. Od vesti osuda prema tom incidentu do citiranja UNMIKA i drugih o istragama protiv srba, povređenima, umešanosti Vlade RS, itd itd.

Jedan političar je jednom rekao "ne trebaju mi atomske bombe, dajte mi par televizija i osvojiću svet"
 
Pa za ova i sva ostala pitanja u zemlji postoji samo jedno jedino resenje i pitanje svih pitanja:

Skidanje izdajnika sa vlasti, odstranjivanje njihovog uticaj iz ekonomskog, kulturnog, prosvetnog, medijskog i svakog drugog prostora. Bez toga nam nema napredka pa taman da nam usa, eu, rusija... daju svak po 100 milijardi evra. TO su krvopije koje su se zarile duboko u srpsko drustvo i izsisavaju mu zivot unistavajuci sve sto je lepo i dobro a ubrizgavaju najgore otrove koje jedno drustvo moze da primi. Ovih post-titoista tj. njihove dece i unuka, pa ponekad i njih samih (npr. Micunovic) se moramo otresti jednom zauvek jer su oni gangrena srpskog drustva i svih gradjana.

Bez resavanja ovog pitanja, svako drugo pitanje je nemoguce resiti. Ovo je esencija problema.
 
I kako na kraju neko od stranih Vlada, građana, medija da se stavi na stranu Srbije kada mi sami sebi kopamo oči.

Srpske televizije su mnogo više pažnje posvetile incidentima koje su izazvali srbi ovog 17. marta nego etničkom čišćenju sa mnogo većim posledicama koje su izazvali šiptari prošle godine.
Ta "pažnja" je negativnog karaktera. Od vesti osuda prema tom incidentu do citiranja UNMIKA i drugih o istragama protiv srba, povređenima, umešanosti Vlade RS, itd itd.

Jedan političar je jednom rekao "ne trebaju mi atomske bombe, dajte mi par televizija i osvojiću svet"

kakvo etnichko chishchenje, proshle godine, shta lupash i o chemu ti to :lol::lol::lol:
 
Pa za ova i sva ostala pitanja u zemlji postoji samo jedno jedino resenje i pitanje svih pitanja:

Skidanje izdajnika sa vlasti, odstranjivanje njihovog uticaj iz ekonomskog, kulturnog, prosvetnog, medijskog i svakog drugog prostora.

Bez resavanja ovog pitanja, svako drugo pitanje je nemoguce resiti. Ovo je esencija problema.

Pa skinuli smo izdajnike sa vlasti 5. oktobra 2000. godine. Nema više izdajnika na vlasti niti će ih biti. Pali su toliko nisko da je pitanje da li će uopšte preći cenzus.
 
I kako na kraju neko od stranih Vlada, građana, medija da se stavi na stranu Srbije kada mi sami sebi kopamo oči.

Srpske televizije su mnogo više pažnje posvetile incidentima koje su izazvali srbi ovog 17. marta nego etničkom čišćenju sa mnogo većim posledicama koje su izazvali šiptari prošle godine.
Ta "pažnja" je negativnog karaktera. Od vesti osuda prema tom incidentu do citiranja UNMIKA i drugih o istragama protiv srba, povređenima, umešanosti Vlade RS, itd itd.

Jedan političar je jednom rekao "ne trebaju mi atomske bombe, dajte mi par televizija i osvojiću svet"
Па ко је крив за ово?
Да није можда Прица?
Власт је крива...тек кад жути оду с власти, ствари ће доћи на своје.
 
Pa skinuli smo izdajnike sa vlasti 5. oktobra 2000. godine. Nema više izdajnika na vlasti niti će ih biti. Pali su toliko nisko da je pitanje da li će uopšte preći cenzus.

bravo, bravo. i to nikada ne smemo da zaboravimo. zato a predlazem da svakog 5-og palimo skupstinu i igramo kolce na pepelistu. i narod da se nauci i turisti da se privuku...
 
bravo, bravo. i to nikada ne smemo da zaboravimo. zato a predlazem da svakog 5-og palimo skupstinu i igramo kolce na pepelistu. i narod da se nauci i turisti da se privuku...

Predlog odbijen. Godine 2000. smo morali zapaliti Skupštinu, da bi izgoreli milioni glasačkih listića na kojima je bilo zaokruženo Miloševićevo ime pet dana pre izbora koji se nikad nisu održali. Skupština je obnovljena i lepša je nego pre paljevine. I da ne zaboravim. To je sada Skupština Srbije a ne Jugoslavije. Nema više Miloševića, ali nema više ni njegove države. Hvala bogu.
 
epoc:
kakvo etnichko chishchenje, proshle godine, shta lupash i o chemu ti to

Aljbanac, samo da znaš, mnogo je srba baš tada isterano iz svojih domova.
U žiži je tada bio most u K. Mitrovici i džamija u Nišu ali danima posle brojalo se koliko se srba iselilo iz unutrašnjosti Kosova pod prisilom...

dakle, nisam izmislio, to su srpski političari (pojedini) tako okarakterisali taj događaj...
a nije daleko od istine da je to bilo mini etničko čišćenje...
 

Back
Top