Zavere

Ivantic

Obećava
Poruka
61
Zavere postoje.
Suviše toga se događa planirano kroz istoriju da bi mislili da je to samo 'teorija zavere'.
Jedna od najopasnijih zavera odnosi se na naše zdravlje.
Na ovoj strani imate gomilu informacija o problemu zavera farmaceutskih kompanija

http://www.ivantic.net/Zdravlje.htm

Vaše mišljenje... (samo molim ne pre nego što bar nešto ne pročitate! Lako je iznositi ono što ste do sada znali. Pokušajte da naučite nešto novo.)
 
Zavere postoje.
Suviše toga se događa planirano kroz istoriju da bi mislili da je to samo 'teorija zavere'.
Jedna od najopasnijih zavera odnosi se na naše zdravlje.
Na ovoj strani imate gomilu informacija o problemu zavera farmaceutskih kompanija

http://www.ivantic.net/Zdravlje.htm

Vaše mišljenje... (samo molim ne pre nego što bar nešto ne pročitate! Lako je iznositi ono što ste do sada znali. Pokušajte da naučite nešto novo.)

http://www.ivantic.net/Ostale_knjige/Zdravlje/Urinoterapija.htm

jel svoj urin cuvas u zamrzivacu ili u konzervama?
 
E svabo, svabo, skeptiku stari, pije se odma'.;) Samo sto to ne vazi za glupog belog coveka, previse otrova unosi i ima u svom organizmu da bi urinoterapija za njega imala smisla.
 
Švabove,
poštedi nas svojih klozetskih asocijacija i pokušaj da naučiš šta je urin kad već imaš toliko godina i obrazovanja i pišaš svaki dan - a pojma nemaš.
To je lek. I uzima se kao lek.
Ja sam se vrlo uspešno lečio s tim, znam i druge takođe.
Zato ne lupaj ako nemaš ništa pametno da kažeš a nećeš ni da pročitaš o čemu se radi.
 
Urin nije fekalija.
Pročitaj nešto iz medicinskih udžbenika i upoznaj funkciju bubrega.
Ako nećeš, idi na duge diskusije. Nemoj ovde svoje mentalne fekalije da nam prosipaš.
 
Ko se sunca krije bolje da ga nije.
Svabo, bolesna nauka je do mere imbecilnosti napljuvala prirodu i sve sto dolazi od ili iz nje. Iz toga proizilazi ovakva tvoja reakcija. Verovatno pripadas grupi onih koji se leti kriju i ''stite'' od sunca uz pomoc naocara i zastitniih krema. Sigurno slepo slusas savete autoriteta sa polja zdravstva, bez obzira koliko se ti saveti kose sa zdravim razumom.
 
Urin nije fekalija.
Pročitaj nešto iz medicinskih udžbenika i upoznaj funkciju bubrega.
Ako nećeš, idi na duge diskusije.

ajd da citiramo nesto iz med. udzbenika....

Urine: Liquid waste. The urine is a clear, transparent fluid. It normally has an amber color. The average amount of urine excreted in 24 hours is from 40 to 60 ounces (about 1,200 cubic centimeters). Chemically, the urine is mainly an aqueous (watery) solution of salt (sodium chloride) and substances called urea and uric acid. Normally, it contains about 960 parts of water to 40 parts of solid matter. Abnormally, it may contain sugar (in diabetes), albumen (a protein) (as in some forms of kidney disease), bile pigments (as in jaundice), or abnormal quantities of one or another of its normal components.

Ko se sunca krije bolje da ga nije.
Svabo, bolesna nauka je do mere imbecilnosti napljuvala prirodu i sve sto dolazi od ili iz nje. Iz toga proizilazi ovakva tvoja reakcija. Verovatno pripadas grupi onih koji se leti kriju i ''stite'' od sunca uz pomoc naocara i zastitniih krema. Sigurno slepo slusas savete autoriteta sa polja zdravstva, bez obzira koliko se ti saveti kose sa zdravim razumom.

nauka UCI iz prirode.
 
Urinoterapiju ne podržavam, ali podržavam gledanje u Sunce. Beonjače su jedina tačka na ljudskom telu gde Sunčevi zraci mogu da dođu u direktan dodir sa crvenim krvnim zrncima i da hrane telo Sunčevom energijom.
 
Samo jedan mali deo spektra UV zraka uništava ćelije. Njega su tvoji naučnici izdvojili, spržili oči pacovima i to na sva zvona objavili kao dokaz da su UV zraci štetni.
Laboratorijski je dokazano da bez UV zraka drastično opada imunitet (on zavisi od rada hipofize) i počinje katastrofa za organizam sve do smrti.
Hipofiza je i smeštena iza očiju da bi direktno upijala UV zrake jer njen rad diretno zavisi od priliva UV zraka. Uči malo od prirode!
 
Samo jedan mali deo spektra uništava ćelije. Njega su tvoji naučnici izdvojili, spržili oči pacovima i to na sva zvona objavili kao dokaz da su UV zraci štetni.
Laboratorijski je dokazano da bez UV zraka drastično opada imunitet (on zavisi od rada hipofize) i počinje katastrogfa zaorganizam sve do smrti.
Hipofiza je i smeštena iza očiju da bi direktno upijala UV zrake. Uči malo od prirode!

UVA, UVB i UVC su svi stetni, neki imaju vecu energiju, neki manju, i svi se nalaze u spektru suncevog zracenja.
 
Oni koji primenjuju gledanje u sunce, kao ja, ne rade to preterano, već umereno i pažljivo. Inače to može biti opasno.
Već sam tirekao da mi se vid pobolljšao od toga. Takođe da sam se uspešno lečio urinoterapijom, postoje milioni u svetu koji svedoče o tome. U Rusiji je to opšte poznata stvar, u Nemačkoj je sve popularnije. Znači, TO DELUJE, ma šta ti mislio o tome.
Šta sad? Ne veruješ? Onda je naša diskusija gotova. Nemoj da smetaš onima koji žele nešto da nauče.
 
Oni koji primenjuju gledanje u sunce, kao ja, ne rade to preterano, već umereno i pažljivo. Inače to može biti opasno.
Već sam tirekao da mi se vid pobolljšao od toga. Takođe da sam se uspešno lečio urinoterapijom, postoje milioni u svetu koji svedoče o tome. U Rusiji je to opšte poznata stvar, u Nemačkoj je sve popularnije. Znači, TO DELUJE, ma šta ti mislio o tome.
Šta sad? Ne veruješ? Onda je naša diskusija gotova. Nemoj da smetaš onima koji žele nešto da nauče.

samo da znam da se nikad ne lecim u Rusiji :D:D
a i to ti nije neki argument.....
znas ti tek koliko ima miliona narkomana....pa to ne svedoci o tome da je heroin zdrav....
 
ajd da citiramo nesto iz med. udzbenika....



Ha ha ha. Pa ovo je smesno....svabo, urin je filtrat iz krvi, nastaje filtriranjem iz krvi. I da, kod belog glupog coveka predstavlja tecni otpad, samo zbog ishrane i nacina zivota glupog belog coveka, ali to ne znaci da je tako svuda u svetu samo zato sto medicinski citap tako kaze.
Vidis da citat koji si naveo nema kako i odakle nastaje urin. Al Vazno je da si podebljao, povecao i zacrveneo slova liquid waste.
 
Ha ha ha. Pa ovo je smesno....svabo, urin je filtrat iz krvi, nastaje filtriranjem iz krvi. I da, kod belog glupog coveka predstavlja tecni otpad, samo zbog ishrane i nacina zivota glupog belog coveka, ali to ne znaci da je tako svuda u svetu samo zato sto medicinski citap tako kaze.
Vidis da citat koji si naveo nema kako i odakle nastaje urin. Al Vazno je da si podebljao, povecao i zacrveneo slova liquid waste.

pa, ivantic je trazio citat iz med. udzbenika......
a to sto se flitrira se filtrira zato sto je nepotrebno i stetno, i treba a se izbaci........

nego, oces ti da kazes da recimo neki indus ima mokracu koja mirise na ruze i karanfile?
 

Back
Top