БОНБОНА ЗА ЛДП-овце

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Извињавам се модераторима, али ово је тако добра вест,
да сам пао са столице од смеха, па морам да је поделим
са вама.
Мислите ли драге колеге ДА ЈЕ ТИЈАНИЋ БИО У ПРАВУ?

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...b78b61a774780e3c6&dan=27&mesec=03&godina=2008




Vesti dana - četvrtak, 27. mart 2008. 22:09
piksel.gif
BEOGRAD -
luković: tijanić me udario pesnicom u glavu
Politika - Pre 27 minuta

Simpatizer Liberalno-demokrtaske partije Miloš Luković izjavio je večeras da ga je direktor RTS-a Aleksandar Tijanić udario pesnicom u glavu, posle njegovih reči da treba da se stidi zbog izjave "Ako Đinđić preživi, Srbija neće".
Luković je za TV B92 rekao da se Tijaniću obratio rečima "stidi se", posle čega ga je Tijanić udario pesnicom u glavu.
"Kada sam ga video, prošla mi je kroz glavu njegova izjava 'Ako Đinđić preživi, Srbija neće', okrenuo sam se i rekao mu 'stidi se', on je odmah skočio i udario me pesnicom u glavu, ja sam se pomerio, njegova advokatica je odmah prišla, zaustavila ga, a ja sam sišao niz stepenice i otišao", kazao je Luković.
Direktor RTS-a je prethodno izjavio Tanjugu da je bio primoran, u samoodbrani, da udari šefa izbornog štaba LDP za Palilulu Miloša Lukovića, koji je na suđenje, u procesu protiv Biljane Kovačević-Vučo, došao u svojstvu publike i, po mišljenju Tijanića, "kao direktan oblik pritiska na sud".
 
Nista od zadriglog primitivnog krmeta iz Podujeva , Tijanic je osoba cija spoljasnost najbolje od svih javnih licnosti oslikava njegov karakter i nivo mentalnog razvoja.

Ја мислим да је најбоље да му то кажеш лично у лице... видиш како је онај твој ЛДП колега био храбар... а после дођи да нам испричаш шта је било...:lol::lol::lol:
Ово је заиста добар знак за ваш спас - има, бре људи свуда да вас млате, свима сте се попели више на врх к*****...........
 
Ја мислим да је најбоље да му то кажеш лично у лице... видиш како је онај твој ЛДП колега био храбар... а после дођи да нам испричаш шта је било...:lol::lol::lol:
Ово је заиста добар знак за ваш спас - има, бре људи свуда да вас млате, свима сте се попели више на врх к*****...........


Nije samo to u pitanju, nego sa polusvetom precesto ne mozes drugacije.
 
Ја мислим да је најбоље да му то кажеш лично у лице... видиш како је онај твој ЛДП колега био храбар... а после дођи да нам испричаш шта је било...:lol::lol::lol:
Ово је заиста добар знак за ваш спас - има, бре људи свуда да вас млате, свима сте се попели више на врх к*****...........
pa nisam ja kesa ko ti da se radujem necemu sto je Svinjoglavi uradio a sto bi ti sam zarko zeleo da uradis licno ali ti fali ono izjmedju nogu pa sada ti ostaje samo da se divis primitivnom krmetu posto si jajara u dusi :-|:mrgreen: mada ne kontam koga "nas" da mlate?:lol:
 

Back
Top