Alkohol...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Ajde da vidimo koliko stvarno maldi konzumiraju alkohol...Ja realno MNOGO...tj mnogo za zensku osobu...Ok,iskreno sad zelim da se dovedem u red pa ne pijem vec 6nedelja...Ali leti npr,posto me keva psuta samu na more,svako vece se lesim...

Ne biram pice,pelinkovac,spricer,bambus,djus-vodka,cista vodka,pivo...VINJAK sve bre...
 
Ja od piva ne mogu vise da se napijem...OZBILJNO vam kazem...

Brate ali kolko puta se probudim i ne znam kako sam dolsa kuci...Znaci u jakni pare(drug mi da za raxi),ja ne znam ni kako dodjem...al bog cuva pijane
 
Kad sam bila mladja, mnogo sam vishe pila i tada nisam birala pice. Sada, retko kad mogu da se napijem, a pijem uglavnom belo vino. Nishta drugo ne mogu da podnesem... I pivo volem. :mrgreen:
 
Јбт сви се опијају то није нормално...
Ја иначе не пијем нешто посебно, пиво не конзумирам, у неким приликама кад се пије онда пијем бамбус или текилу...

_____________________
ПОДРУМ БОЈС '07
 
Kad pomenu vec tuzne noci , u jednu diskoteku ovamo bili ja i kum moj, i otisa on u wc, i nije proslo 2min , pocinje pjesma -samo tuzne noci,znaju da je volim.... Vidim kuma izlazi iz wc,probija se kroz masu , uzima bocu vina ,polupraznu i razbija je o zid :)

Takne pjesma to jes :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top