Girls...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Zashto se uvek zaljubimo u skotove...Evo jedan prelepi prelepi decko na koga se cimam i on na mene i tako neki put izadjemo izkrljamo se itd...mi napise sad sms:"Gde si lepotice moja,sta se radi,pa kako si mi...kad mislis da se again vidimo..hmm..kissiicc'..I ja reko:"Ma nista evo nesto sam se smorila zesce,nije mi do zivota(stvarno nije ljudi,zesce sam pala u bedak)...pa mogli bi jedan dan,a?:),kad on odgvori:"Pa mogli bi sutra,a to sto si ubedacena i ti 3povi me ne zanimaju'...i ja reko:'ni mene ne zanima da se vidimo'...i sad kao nije tako mislio...ja iskljucila telfon...joj bre...ne mrzim vise muskarce,kolko mrzim sto sam zensko...
 
Ozbiljno...Ne volim sto sam zesnko,sto moram da cutim i trpim,i patim,i slusam...**** mi se brate...Jos kad vidim devojke kako je jure za momcima i naskacu na svakog drugog-stidim se sto prpadam tom rodu...a da sam musko pa ****** bih sve glupace bez grama grize savesti
 
Sramota me kad vidim raspopaljenu devojku koja ima 17-18 godina kako polu gola skace po nekome ko je ne **** ni 2%,tad se stidim sto sam zesnko...a ovako kad mi se mose da ih zajebavam,obzavam ulogu zene...mada to nije tema,ako je potrebno otvricmo je nego...sto volimo skotove...valjda sto ih to cini neodoljivim...ja volim te takve frajere,al ***...
 
omg tzyro chitash li malo sebe...mrzish shto si zensko shto je zalosno...al' ono valjda svakoj to sine y glavy kad yvidi koliko sy tzyre glype...a sad ne treba da same sebe zalimo...koj' q ti hotjesh sa ovom temom?
 
Pa eto stidim sto zalimo sebe...Treba da umiremo od smeha sto nam se MOZE,al mi smo jadne dobre,nezne pa ne nam se NE MOZE,i ako nam se moze...kapires???...joj tesko za obajsniti...TREBA DA BUDEMO JACE,ali psoto ja to nekad ne umem u tim situacijama mrzim sto sam zensko
 
treba ovo treba ono...ma vazi...prihvati chinjenitzy da smo glype po tom pitanjy i nosi se sa tim do kraja zivota...ofc ne znachi da sy oni pametni vetj je svako glyp na svoj nachin...tzyre pljyjy momke oni obrnyto...milion povredjenih srtza...sve je tako tzrno...blax...
 
Јој што серендате као грлице... шта се који мој дописујете СМС-ом :roll: назовите се лепо па ћете знати да ли сте мислили овако или онако, а не ту као преко поруке ви можете да протумачита шта је ко мислио :roll:
 
A kad nazovem on pola prica samnom pola sa ortakom...Jaki ste preko poruka,a ovamo kad vas pitamo licno,ne preko zice,nego u oci...onda ma to ja haha...cimanje...jee..aa...huhu..dzdz...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top