Radionica

meni je moj chovek obecao mashinu za pranje sudova za 5 godina braka.
ubedicu ga svojim ruchnim radom da to bude za 3 godine braka. :lol:

Ja sam svoju sudomašinu čekal 15 godina, a onda sam se razbolela, ON je prao sudove - i dobila sam mašinu u roku od 2 meseca. Bez prisile i "ručnog rada".:wink:
Inače, znam da štrikam, heklam, tkam, šijem, vezem, ali to ništa ne radim, a sve što imam od radova sam sklonila da ne smeta.
Od likovnih umetnosti umem da nacrtam čiča Glišu.
 
Mirkine rukotvorine me inspirisale da otvorim novu temu. Hvala Mirka.

Daklem..trudna sma i zaludna..ne znams ta cu do muke...Vreme napolju uzas....svi moji prijatelji su zaposleni po ceo dan...mm takodje...

Padalo mi je na pamet da sedim kod babe i da pletem,ali to zbog trudnoce nije moguce...
Vec sam plela, sila i heklala, ali tesko bih uspela sama svega toga da se prisetim...

Elem..zene, znate za neke radionice u bg gde se pravi nakit ili se hekla, plete, vaja, slika, ...dajte ideje...gde sipoljavate svoje kretaivnosti?

Postoje li neka drustva gde se rade takve stvari?
 
Odlicna tema. Ja pletem, smiruje samo tako. :D Inace, planiram da pravim mekane broseve i masne koje bih kacila na svasta. Kupila sam najobicnije platnene patike i hocu da ih ukrasim masnom ili da nasijem razne dugmice. Ima "vodica" za pravljenje takvih stvari na jutjubetu. Mirka, davaj spisak prodavnica da ispoljavamo kreativnost :D
 
A ja zivcana. :cool:

Palo mi je na pamet da otvorim temu al ....mislila sam da ce da je prebace na hobi a tamo retko zalazim.

Jesam se popalila na ove djindjuve ....
I sad bi ja sve odjednom al sam resila polako.
Sto zbog cestog naleta adrenalina sto zbog materijalnih mogucnosti.
Kad bi svaki put kupovala i zaletala se na sve sto zamislim odavno bi mogla stan da prodam da isplatim dugove.
 
ja sam prorodno luda, steceno zivcana, a trenutno trudna i zaludna...:lol:

Elem..posto vi vec znate da pletete i ostalo..ja ne umem sama..:rumenka:...a mislimd aj eto odlicna stvar...ranije sam bila kreativna i svasta mi je padalo na pamet...a onda se sva moja kreativnost svela na kuhinju...sve ostalo je mnogo bolje, lakse i jednostavnije kupiti...:(

Gde mogu da se savladaju te vestine?

Znaci pitanje je: Koji vam je hobi?
 
Mirkine rukotvorine me inspirisale da otvorim novu temu. Hvala Mirka.

Daklem..trudna sma i zaludna..ne znams ta cu do muke...Vreme napolju uzas....svi moji prijatelji su zaposleni po ceo dan...mm takodje...

Padalo mi je na pamet da sedim kod babe i da pletem,ali to zbog trudnoce nije moguce...
Vec sam plela, sila i heklala, ali tesko bih uspela sama svega toga da se prisetim...

Elem..zene, znate za neke radionice u bg gde se pravi nakit ili se hekla, plete, vaja, slika, ...dajte ideje...gde sipoljavate svoje kretaivnosti?

Postoje li neka drustva gde se rade takve stvari?

Ja sam plela. Imam još uvek tu haljinu.
Ali sam išla i na kurs tkanja. Kupila razboj, "udžbenik" i danas me to opušta.
Samo, davno je to bilo, pre 20 godina pa ne znam da li ta radionica postoji. Tkanje je, bar meni, zabavnije, kreativnije i ima širu primenu.

Uživaj u trudnoći. Meni je to najlepši deo života :)
 
e baš kul tema zvezdanka: )
pravljenje raznoraznih stvarčica odličan je način da se upotpuni dan, smire živci i odagnaju kojekakve glupe misli
e sad ja to mnogo volim da radim sve, ali (i ako moj horospkospki znak nalaže ogromnu dozu kraetivnosti) nekako je nemam, sve što napravim izgleda smešnjikavo, super je zamisao ali dok ga sprovedem u delu ispadne grozo
one mirkine midjuše su mnogo dobre i baš su me podstakle na razmišlajnje kakav bi sve nakit mogla da napravim i mislim da ću se baciti na nešto slično čim mi se završi rok...
 
Ja cu danas , sutra da krenem sa krecenjem spavace sobe.
Smorila me boja hocu promenu.
Eto tako ja zamisljam moje radionice .
Sa brzim i vidnim promenama i efektom.

Stavicu slike pre i posle kad zavrsim :)
 
e krečenje i farbanje mi je stvarno nešto što najviše volim i eksperimentišem, crtam po zidovima, vratima i nikad ne zovem majstore,a l o tome sam pisala zilion puta
trenutno me muči to što smo u iznajmljenom stanu pa moram da suzbijam svoju kreativnost : )
 
E ako vas krecenje smiruje, ja vas pozivam kod mene kolektivno, planiram da sutra okrecim deciju sobu. :) Boja mi je nekako bezveze, neka neodredjena, tupa, ne znam kako da objasnim :) I ic mi se ne slaze sa namestajem, pa cemo sutra na krecenje.

Sto se tice ispoljavanja kreativnosti... Volim da slikam po zidovima, da pravim nakit od drva i svega i svacega (to sam vec pisala)... Doduse, malo sam to zapostavila u poslenje vreme...
Ne znam da pletem ni da heklam :rumenka:
 

Back
Top