Дан када су Британци убили 1 200 000 Срба

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
8.488
На данашњи дан 1941. догодиле су се демонстрације у Београду које су биле увод у војни пуч и увођење Србије у 2. св. рат!
Било би лепо да смо га прескочили, а имали смо прилику.
Нека је ових милион и двеста хиљада Срба на душу Симовићу и Мирковићу њиховим газдама!!!

Вјечнаја памјат палим Србима!
 
Од Краљевине је тражено само да омогући транспорт трупа и војне опреме на потезу Суботица - Београд - Ниш - Скопље - Солун, и ништа више!
Хитлеру се није ратовало са Србима, још су му биле свеже успомене из 1. светског рата.
Значи прошли би као Шпанци, тј. рат би прошао поред нас, о томе причам.
 
На данашњи дан 1941. догодиле су се демонстрације у Београду које су биле увод у војни пуч и увођење Србије у 2. св. рат!
Било би лепо да смо га прескочили, а имали смо прилику.
Нека је ових милион и двеста хиљада Срба на душу Симовићу и Мирковићу њиховим газдама!!!

Вјечнаја памјат палим Србима!

Pope, dobro da si naišo, da mi svetiš vodicu, slava mi za dve nedelje?
Dajem pola groša a može i u naturi.
Mi više nsimo kicoši na crkvu.
Sad smo se prosvetlili.
Sekluraizovali kako se to moderno kaže...


 
Ja iz danasnjice mislim da nismo trebali da dozbvolimo da Hitler preko nas snabdeva druge frontove. To je direkta pomoc njemu. Ali dzaba sada raspravljati, bilo to poprilicno davno, velika vecina je rodjena mnogo kasnije.



хахахахахахахахахухухухухухуххуху:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::think::thumbdown::thumbdown:

што сте сада дозволили да НАТО прелази преко територије Србије :?:
 
Од Краљевине је тражено само да омогући транспорт трупа и војне опреме на потезу Суботица - Београд - Ниш - Скопље - Солун, и ништа више!
Хитлеру се није ратовало са Србима, још су му биле свеже успомене из 1. светског рата.
Значи прошли би као Шпанци, тј. рат би прошао поред нас, о томе причам.

Prosli bi Bogovski... neokrznuti. Zahvaljujuci "prijateljima" Britancima mi smo ostali bez 1 200 000 Srba.

Demonstracije `41. i 2000. su orkestrirane od istih sa istim ciljem... Sreb previs ekostaju Britanci i njihovi radnici u Srbiji (ciraj izdajnici).

Elem, u jednom intervijuu posle prvog rata Nikola Pasic je na pitanje novinara "Da li ce unika da uci da mrzi Nemce." one j odgovrio "ne, ucicu ga da ne voli Britance. Svaki dogovr koji smo sa njima postiglu oni su prekrsili dok su Nemci svaki ipostovali." Toliko o Britancima.
 
Од Краљевине је тражено само да омогући транспорт трупа и војне опреме на потезу Суботица - Београд - Ниш - Скопље - Солун, и ништа више!
Хитлеру се није ратовало са Србима, још су му биле свеже успомене из 1. светског рата.
Значи прошли би као Шпанци, тј. рат би прошао поред нас, о томе причам.


узалуд причаш

потомци бивших комуњара су сада највећи заговорници ЕвроАтланских интерграција
а и при том капиталисти и демократе .а да нису донели закон о повраћају имовине које су њихови очеви отели.
 
узалуд причаш

потомци бивших комуњара су сада највећи заговорници ЕвроАтланских интерграција
а и при том капиталисти и демократе .а да нису донели закон о повраћају имовине које су њихови очеви отели.
Ovo je 1000% tačno!
 
узалуд причаш

потомци бивших комуњара су сада највећи заговорници ЕвроАтланских интерграција
а и при том капиталисти и демократе .а да нису донели закон о повраћају имовине које су њихови очеви отели.

Eh sad sve demokrate bivši komunisti a nedemokrata što je odbranio crveni doktorat nije?

Nego, pored frljanja ko je komunitsa, frljamo se i sa datumima.
Ako su 27. marta bile komunističke demonstracije, da li su Britanci bombardovali pre ili posle istih?
VJEČNAJA PAMJAT....
 
27. mart 1941.
Pobuna koju je pokrenuo general Bora Mirković, naklonjen Engleskoj, obara jugoslovensku vladu i okončava režim namesnika Pavla. Novi šef vlade je general Simović. Posle antinemačkih demonstracija u Beogradu, Hitler naređuje da se sprovede već ranije planirano razaranje Jugoslavije.

Englezi ..nasi prijatelji

Hitler napada a ti pljuješ Engleze?
Hitler je Nemac...
 
Ono jest propust...a čiji je propust parola ''bolje grob,nego rob!''?:idea:


E pa kada smo se ti i ja složili da je reč o velikom propustu, onda autoru ostavljamo da prelista udžbenik istorije.
Kad je počeo II Svetski rat, šta se dogovarao Staljin sa Hitlerom, kako je prošla Poljska, kako je prošla Ukrajina, kao je prošla Kraljevina Jugoslavija i zbog koga...

Kada su saveznici bombardovali Beograd?
Ajd za početak: 06.04.19XX?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top