Kako prici devojci a da ne ispadnes mamlaz?

zlatoprsti

Početnik
Poruka
5
ej bre nikako da nadjem devojku svog zivota.Imam 30 godina i nista,a bilo ih je dosta u mom zivotu ranije.A onda jurnjava za lovom,prosle su godine a ja vise ne poznajem nijednu devojku na ovoj planeti.Nikada musko zenski odnosi nisu bili tako niski to je strasno.Znate ono,devojke se trude da budu super ribe,mi se trudimo da im se prilagodimo situaciji.Kako prici devojci a da ne ispadnes mamlaz?Mislim stvarno nemam uslova da stupim u kontakt sa bilo kojom devojkom sem sa saltera prodavnice recimo.To je tuzno to je strasno.Totalno sam ispao iz fazona.A nisam ruzan kroz moj zivot je proslo tridesetak devojaka,jedne je bila fatalna i od nje ne smem da pridjem nijednoj.Imate li i vi takva iskustva?Mozda neki savet pomoc?Verujte mi nisam panj ne mogu dabudem sam,a i nisam od onih daj sta das.Pomozite svi i devojke i muskarci
 
zlatoprsti:
Imam 30 godina :arrow: Kakve to veze ima :roll: i nista,a bilo ih je dosta u mom zivotu ranije.A onda jurnjava za lovom,prosle su godine a ja vise ne poznajem nijednu devojku na ovoj planeti. :arrow: Evo svakog trenutka ocekujem neku sponzorusu...Nikada musko zenski odnosi nisu bili tako niski to je strasno :arrow: Uzas da uzasnije ne moze biti :? .Znate ono,devojke se trude da budu super ribe :arrow: Trudde se jadne, ali disanje na skrge nije lako ,mi se trudimo da im se prilagodimo situaciji :arrow: :roll: .Kako prici devojci a da ne ispadnes mamlaz? :arrow: Lagano, opusteno, prirodno, pozitivno...a ako ne uspe, ona je mamlaz, not you :shock: Mislim stvarno nemam uslova da stupim u kontakt sa bilo kojom devojkom sem sa saltera prodavnice recimo :arrow: Kako nemas uslova?? :shock: .To je tuzno to je strasno.Totalno sam ispao iz fazona.A nisam ruzan kroz moj zivot je proslo tridesetak devojaka,jedne je bila fatalna i od nje ne smem :arrow: :( da pridjem nijednoj :arrow: Znaci, to je to. Nije da nemas uslova,...eh :roll: .Imate li i vi takva iskustva?Mozda neki savet pomoc?Verujte mi nisam panj ne mogu dabudem sam,a i nisam od onih daj sta das :arrow: Nisam ni ja,....Pomozite svi i devojke i muskarci
 
zlatoprsti:
Imate li i vi takva iskustva?Mozda neki savet pomoc?Verujte mi nisam panj ne mogu dabudem sam,a i nisam od onih daj sta das.Pomozite svi i devojke i muskarci

e, zajecar, razumem te potpuno. ja imam 29 godina ista prica, slican "problem". doduse, nisam nikad prilazio u zivotu u kaficu nekoj ribi i sl (zbog bunkera koje prave drugarice) uvek je bilo upoznavanje u nekom zajednickom drustvu ili na zurci uz pomoc prijatelja "zdravo, zdravo, ovo je ljaljan, ovo je sanja tanja vanja". dakle, prvo sto uradis to je pocnes da se druzis i to ne samo sa drugarima kad je liga sampiona na TV. cak kazes njima i jos bolje njihovim devojkama da te vode negde na neke svadbe zurke i spontano upoznaju sa nekim novim ako vec sam ne smes.

ono sto je posle problem to je da ne budes mnogo fin sa njom. eto recimo ja kazu da sam fin i super prilika i blabla, i koja god mi se svidi ja se raspekmezim i skino bi joj zvezde i budem iskren i ostala sranja i onda ona oce da joj budem muska drugarica i nikad nista u zivotu mom ja nisam imao sa osobom zenskom koja mi se stvarno dopala, i kao telo i kao dusa. NIKAD! s druge strane, kad god sam bio nezainteresovan, donekle i svinja, onda je ta neka trcala za mnom i sve ostalo sto ide po redu.

tu zensku logiku ja ne mogu da skapiram. ili da tu koja mi se svidja na prvom dejtu o_p_i_z_d_i_m joj samar i onda donesem cvet i poljubim da prodje

tako da imas i posle problem.

znaci: ako imas frku oko upoznavanja, neka to odrade drugari. posle upoznavanja nemoj da si ljaljan ko ja i da joj titras mnogo. iako si svestan da ti ona mnogo znaci, toga zenski mozak ne sme da bude svestan.
 
yeboooteeeeeee....... citam ovaj forum vec mesecima i ljudima nikako da dodje iz doopeta u glavu...


aman. svi imamo iste (ili slicne) probleme. svi traze da ih neko saslusa. svi traze srodnu dusu. a ogroman broj u stvari nema pojma sta hoce. bruka

a najlepse je sto je vecini ona druga strana kriva za celu situaciju. :lol:
 
ljaljans:
ono sto je posle problem to je da ne budes mnogo fin sa njom. eto recimo ja kazu da sam fin i super prilika i blabla, i koja god mi se svidi ja se raspekmezim i skino bi joj zvezde i budem iskren i ostala * i onda ona oce da joj budem muska drugarica i nikad nista u zivotu mom ja nisam imao sa osobom zenskom koja mi se stvarno dopala, i kao telo i kao dusa. NIKAD! s druge strane, kad god sam bio nezainteresovan, donekle i svinja, onda je ta neka trcala za mnom i sve ostalo sto ide po redu.
A, joj, dokle…
Ja ne poznajem ijednu devojku koja voli da se prema njoj ophode nemarno.
A ona misao iz ‘Mi nismo andjeli’:
‘Ne razumem zasto te zene toliko vole. Neodgovoran si, nemas para, alkos si, uvaljujes se ribama u gajbu … Tretiras zene kao stoku’
‘Mislim da je ovo poslednje presudno’
ZAISTA ne drzi vodu… Ne vidim zasto bi ijedna normalna zena volela muskarca koji se ponasa prema njoj kao svinja. Ja tako nesto ne bih trpela ni sekunde.

Gde nailazite na takve devojke? Mozda je u pitanju neka felericna generacija, sta li…
Ne znam sta je u pitanju…

Sto se tice pitanja – u ostalom se slazem sa ‘ljaljans-om’. Treba imati aktivniji socijalni zivot.
 
Snjeguljice, baš si bukvalna. Ono tretiranje je vrlo efikasno, ali kada se zna sredstvo. Način je isti,samo neke cice traže da im to bude elegantno rađeno.
A ovaj macan, što ima problem da nađe ribicu, neka se malo pozabavi sobom. Cure traže izazovnog macana, a ne nekog što zaslini na njihov najmanji mig. Treba imati petlju, a ovi klinci se sve nešto femkaju. Ko da im ga je cica papala.
 
Pa ne mozes na silu da nadjes ribu, nije to krompir pa odes :arrow: na pijac i kupis. Malo vise se druzi, izlazi i potrefice se neka, garant :wink: . Evo ja, bio danas na takmicenju iz engleskog( :oops: pao :oops: ), i bilo je bar tri ribe da kazes: :shock: "Jeeeboooteeee" :shock: . (tako ti je to, cim otopli ima ih za izvoz)
 
To ocemu ti govoris meni je jako poznato.
Kada sam stigao ovde iz zemlje u kojoj sam proveo citav zivot,stekao ljubavi i iskusio dobro i zlo bilo mi je jako tesko.Nepoznat jezik,drugaciji mentalitet.Ljudi hladni odbojni.Ali ustvari nisu takvi.Svi smo mi ljudi imamo slicne potrebe i slicne zelje.Zelimo da budemo voljeni i da tu istu ljubav damo.Samo je tesko odrediti trenutak.
Ipak i pored svih problema i razlicitosti u drugoj zemlji.Moje celicno samopouzdanje i urodjena tvrdoglavost je ta koja me je povela u novi zivot.Borba za pozicije.Za posao skolu i sve sto je islo uz taj isti zivot.
Moras u sebi pronaci snagu.Govoriti sebi da si najprivlacniji muskarac ako treba hiljadu puta.Da pobedis svoje komplekse koje svi imamo.Da ih sakrijes od samog sebe i da eksperimentises.
Covek nikada nije star da proba sa eksperimentisanjem.Da proba sa usavrsavanjem.Jednostavno ako ti je neko simpatican.Pridjes doneses pice koje pije.Predstavis se i igra pocinje.Zene vole te stvari jer devedest posto muskaraca ide onim obilaznim putem.Pa preko drugarice pa upoznacemo se bla bla bla.Pa i ako te odbije zahvalice se na picu.A to je dobar pocetak mozda ce te opisati nekoj drugarici sledeci put kada se sretnete.A najbolja reklama muskarcu ide od usta do usta.Od jedne do druge zene.I nakraju samo zato sto si najedan poseban nacin.Udovoljijo nekoj zeni.Sta cak drugoj nebi ni prijalo ti si postao opsesija.Sto nije lose ali ponekad gusi.
ipak ako uspe znas sta ti je raditi.Imao si ribe vec.Upoznavanje osmesi i tako to.
Ali zapamti najlepse veze se ostvaruju kada pre sexa pre poljubca malo otegnes onaj uvodni deo.Pa umesto prvo vece da se podovatate.Ti malo otezes.Pa krenete drugarske razgovore.Izigravas nevinasce.A to je zenama do beskraja simpaticno.Samo se pacenice pale na maco tipove.Jer takvi nepostoje.Maco mora biti samo naizgled.Ali mora biti kao umiljato mace u njenom krilu u kuci i krevetu.(verovatno se zato devojke brzo zadovolje tih laika koji misle da je maco grubijan pa uvek glume nikada nebudu suptilni i prirodni)Raspitas o njenom zivotu o stvarima koje voli.Ujedno pocinjes da je hladis.Nezna na cemu je dali zelis prijateljstvo ili vezu.A tada su zene najgore.Jer nikada nekrecu od toga da muskarac zaista zele samo prijateljstvo.Pa pocnu da se preispituju.Mozda nije dovljno lepa ili pametna ili neznam ti sta sve zenska luda glava nece zamisliti kad joj je sujeta povredjena.Zato tada moras biti pravi.Drzati je da ne pobegne ali i da nebude sigurna u svoje pozicije. Sa druge strane to ti vreme daje idealne pozicije da shvatis njene potrebe i zelje.I da joj iste udovoljavas.Ali nikada u toj meri da ima utisak da je 100% vladar tvog srca.Uvek joj ostavi malo neuzvracene ljubavi.Uvek je drzi malo po odstojanju ali samo malo.I tada umesto ti nju ona ce tebe osvajati dugo dugo vremena.
 

Back
Top