Idealan partner

ja volim neklasicne
tj da nisu debeli/krupni/mocni :roll: i da ne lice na bikove i ostale domace zivotinje po gradji
i da nisu previse dlakavi (vukodlak)
visi mrsaviji sa vretenastim misicima,a ne one pilece butkice na foru bildera
to je otprilike sve,odstupanja su moguca ( osim u visini i dalje nista od domacih zivotinja)
i da nisu hipohondri ( emulgatori,alkohol,konzervansi,umreces!!!) i edipovci.
 
ja volim neklasicne
tj da nisu debeli/krupni/mocni :roll: i da ne lice na bikove i ostale domace zivotinje po gradji
i da nisu previse dlakavi (vukodlak)
visi mrsaviji sa vretenastim misicima,a ne one pilece butkice na foru bildera
to je otprilike sve,odstupanja su moguca ( osim u visini i dalje nista od domacih zivotinja)
i da nisu hipohondri ( emulgatori,alkohol,konzervansi,umreces!!!) i edipovci.
A zašto nema ni reči o tetovaži i minjđušarima ?!? :shock:
 
ja volim da ima smisao za humor... pa da se smejemo... ha haha... i isto volim da navija za Partizan... jer to odma' govori dosta o osobi... da je pametna, lepa, skromna, da ume da izabere, da je neko sa ukusom, da ume da izabere, onda da je pametna... i tako...
 
prepisacu od parke onih +25 i dodala bih jos na listu i kola, i kes naravno da moze da sipa benzin u ta kola...i da me voli...i da zna da na prvom sastanku nema nista...
 
Uffffffffff, ja prije par dana vidjeh savrsenog decka(fizicki, naravno)...........
Plavusan, prelijep(ne mogu da vjerujem da decko moze biti u toj mjeri lijep.........muskarci su rijetko kada lijepi u faci), visok, ramena kao da su izvajana......................pogled mi se prikovao za njega, jedva sam ga nekako odvojila.............
To vece je padala kisa, plocnici jako klizavi, ja pod utiscima koje su ostavila desavanja od te veceri...............i tuf, ispred zgrade pozorista, tik ispred plavusana se razbijem, okliznem se i dupetom pravo na beton...........blam.........a mogao je biti moj idealan partner:D
 
Uffffffffff, ja prije par dana vidjeh savrsenog decka(fizicki, naravno)...........
Plavusan, prelijep(ne mogu da vjerujem da decko moze biti u toj mjeri lijep.........muskarci su rijetko kada lijepi u faci), visok, ramena kao da su izvajana......................pogled mi se prikovao za njega, jedva sam ga nekako odvojila.............
To vece je padala kisa, plocnici jako klizavi, ja pod utiscima koje su ostavila desavanja od te veceri...............i tuf, ispred zgrade pozorista, tik ispred plavusana se razbijem, okliznem se i dupetom pravo na beton...........blam.........a mogao je biti moj idealan partner :D
... a on, umesto da te podigne, ode na pivo " Stella Arrtois ", a ?!? :lol:
 

Prilozi

  • Catherine-Zeta-Jones-37.jpg
    Catherine-Zeta-Jones-37.jpg
    32,2 KB · Pregleda: 6
za neupucene... ketering zeta dzons... ili... zeta dzons koja raznosi hranu po gradu... a bas bi bilo dobro da, pored hrane, mozete da narucite i koja osoba da vam donese narucenu hranu... ja bi' trazio Umu Turman... i, mozda ponekad Roberta Karlosa, zbog onog gola francuskoj... iz slobodnjaka... kad je lopta uhvatila onaj felsh... imate na youtubu da vidite... neverovatno...
 

Back
Top