Izborna borba

sead_man

Aktivan član
Poruka
1.399
Sta mislite sta bi trebao da bude glavni adut strankama za izbore? Kosovo ce pominjati svi tako da kosovo izuzmimo. Ja mislim da bi bilo dobro za Demokrate (DS, SDP, LSV, SPO) da malo podsete narod na 90 - te. To su radili i u predsednickoj kampenji ali su se toga setili tek pred kraj. Mislim da radikale treba udariti tamo gde ih najvise boli, u njihove podeblje dosije ratnih zlocina i pljacke.
 
Мислим да си страначки опредеље.

Немам ништа против тога, али ми је тужно то што људи мисле да ће се нешто променити после 11. маја...
 
Sta mislite sta bi trebao da bude glavni adut strankama za izbore? Kosovo ce pominjati svi tako da kosovo izuzmimo. Ja mislim da bi bilo dobro za Demokrate (DS, SDP, LSV, SPO) da malo podsete narod na 90 - te. To su radili i u predsednickoj kampenji ali su se toga setili tek pred kraj. Mislim da radikale treba udariti tamo gde ih najvise boli, u njihove podeblje dosije ratnih zlocina i pljacke.

Одлично си се сетиЈо... иди то предложи изборним штабовима (DS, SDP, LSV, SPO и Г 17*)
суперррррррррр.............:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Sta mislite sta bi trebao da bude glavni adut strankama za izbore? Kosovo ce pominjati svi tako da kosovo izuzmimo. Ja mislim da bi bilo dobro za Demokrate (DS, SDP, LSV, SPO) da malo podsete narod na 90 - te. To su radili i u predsednickoj kampenji ali su se toga setili tek pred kraj. Mislim da radikale treba udariti tamo gde ih najvise boli, u njihove podeblje dosije ratnih zlocina i pljacke.

non-stop prichaju o '90-tim ... mislim da bi trebali da se "prisete" njihovog posla i shta bi trebalo da urade da nama bude bolje i da o tome prichaju
 
Bar se moze spreciti da bude jos gore.

Пошто је БТ победиЈо на изборима за Председника Србије са паролом

"И Косово и Европа"

најбоље је да задржите ту исту - јер га је народ ВЕОМА ДОБРО РАЗУМЕО !
Свима је све јасно!
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Sta mislite sta bi trebao da bude glavni adut strankama za izbore? Kosovo ce pominjati svi tako da kosovo izuzmimo. Ja mislim da bi bilo dobro za Demokrate (DS, SDP, LSV, SPO) da malo podsete narod na 90 - te. To su radili i u predsednickoj kampenji ali su se toga setili tek pred kraj. Mislim da radikale treba udariti tamo gde ih najvise boli, u njihove podeblje dosije ratnih zlocina i pljacke.


Glavni adut im je da dobro lazu
 
Ako demokrate ne snose odgovornost za katastrofalnih 8 godina vladavine pod izgovorom na Milosevicevih 10 prethodnih, kako to da se i sam Milosevic nije setio pa da u devedesetima prica o komunistickih prethodnih 45, pa da se ogradjuje od svih problema pod tim tako bednim izgovorom. (Cak ni on nije bio toliko jadan pa da odvali tako nesto)

Ko o cemu, demokrate o Milosevicu, Amerikancima na raport, Srbija u EU nikad (to znaju i oni sami), pare u dzepove i tresi slamu dokle god moze. A narod? Ma ko j*be narod.
 
Ako demokrate ne snose odgovornost za katastrofalnih 8 godina vladavine pod izgovorom na Milosevicevih 10 prethodnih, kako to da se i sam Milosevic nije setio pa da u devedesetima prica o komunistickih prethodnih 45, pa da se ogradjuje od svih problema pod tim tako bednim izgovorom. (Cak ni on nije bio toliko jadan pa da odvali tako nesto)

Ko o cemu, demokrate o Milosevicu, Amerikancima na raport, Srbija u EU nikad (to znaju i oni sami), pare u dzepove i tresi slamu dokle god moze. A narod? Ma ko j*be narod.


Ta brlja koju je Bobby Milosevic napravio nemoze da se ispravi ni za narednih 15 god.
 
U psihologiji to da imas halucinacije da te neko prati i da radi protiv tebe se zove paranoja. Radikali su kolektivno paranoicni i to sve treba na lecenje. Dosta vise o tim prokletim amerikancima.
 
EU - bez ako, bez našeg uslovljavanja, a radikale treba samo pustiti da blebeću.
Valjda će bujica besmislica koje svakodnevno izgovaraju konačno primorati i neodlučne da izađu na izbore i svojim glasovima za evropsku Srbiju nateraju radikale da posle izbora bar malo, konačno, ućute.
 
U psihologiji to da imas halucinacije da te neko prati i da radi protiv tebe se zove paranoja. Radikali su kolektivno paranoicni i to sve treba na lecenje. Dosta vise o tim prokletim amerikancima.

Pa Amerikanci su ti koji svoj suverenitet brane u Iraku, Avganistanu i svim zemljama gde nisu na dobrom glasu. Sto ne odu u Rusiju da sprovode demokratiju? Malo sutra! ;)

Ne znam ko je paranoican, samo znam da kada je Nikolic bio 5 dana predsednik skupstine, Dinkic je morao da ode u urgentni centar na infuziju... Od straha da ne zaglavi corku covek nije prebledeo, on je pocrneo. Kada god su izbori ja najvecu paranoju vidim u 'demokratskim' taborima.

A sto se tice dalje rasprave, mozda si i u pravu...
Svi osmeh na lice (ko nema zube neka se ne smeje), zuto-plave zastavice u ruke (po mogucstvu i poneka zastava duginih boja) i svi zagrljeni njisimo se uz klasik Lenona "Give Peace A Chance". :-P :-P :-P

I nemoj neko da se slucajno pozalio, proglasicemo ga prvo za patriotu, pa za nacionalistu, sovinistu, fasistu i sudicemo mu po zakonu bez prava na odbranu. :rolleyes:

I svi cemo biti bogati, srecni i veseli. :lol:

Ha ha ha...
 
Ne znam ko je paranoican, samo znam da kada je Nikolic bio 5 dana predsednik skupstine, Dinkic je morao da ode u urgentni centar na infuziju... Od straha da ne zaglavi corku covek nije prebledeo, on je pocrneo. Kada god su izbori ja najvecu paranoju vidim u 'demokratskim' taborima


Ha ha ha...

Demokrate ne zele zlo drugima.... Grobar nikolic je bio predsednik skupstine i nema ovlastenja da ulazi u funkcije drugih. Videlo se kakvo su stanje napravili radikali za samo 5 dana predsedavanja skupstinom, sta bi tek radili da dodju na punu vlast. Cinjenica je da su radikali nacionalisti, fasisti iu sovinisti. Nije mi jasno kakvu paranoju vidis u demokratama, oni nisu nista rekli sto bi navelo na takvu pomisao. Objasnio sam vec sta je paranoja.


EVROPA NEMA ALTERNATIVU!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nije lose narod s vremena na vreme podsetiti na ekonomsko-politicku tragediju devedesetih.
Mada se ne bih slozio sa jednom tezom iz druge teme"da vlast namerno izaziva nestasice ne bi li narod podsetila na prazne rafove devedesetih".
Poslednje informacije su da ima dovoljno svega, doduse malo je doslo do oscilacija u cenama na vise ali izgleda da i tu pratimo globalne trendove.
Mislim da ce doci do nagle stabilizacije cena i situacije na trzistu posle pobede proevropskih snaga u srbiji posle 12. maja.
Dok bi sigurno doslo do promena na gore, ne samo u ekonomskom vec i u politickom smislu, pobedom old-tajmera.
 
Posle svega sto se desilo svih proteklih godina, velika vecina naroda nece verovati nikakvim obecanjima od bilo koga...ma kakva politicka propaganda bila...
Svi oni su pokazali da jedno obecavaju, a drugo rade...
 
Sta mislite sta bi trebao da bude glavni adut strankama za izbore? Kosovo ce pominjati svi tako da kosovo izuzmimo. Ja mislim da bi bilo dobro za Demokrate (DS, SDP, LSV, SPO) da malo podsete narod na 90 - te. To su radili i u predsednickoj kampenji ali su se toga setili tek pred kraj. Mislim da radikale treba udariti tamo gde ih najvise boli, u njihove podeblje dosije ratnih zlocina i pljacke.

Auuu ratni zlocini pljacke .. pa jos podeblji dosijei? Mora da te drma groznica kad bulaznis :lol:

Ja bi radije da vidim podeblje dosijee zuth politicara koje su prikupile nase sluzbe (dok je Srbija imala sluzbe) u kojima lepo pise za koje strane drzave nase vajne demokrate rade. Pa onda malo u kojim afericama su ucestvovali pa onda malo u kojim privatizacijama i pljackama tipa "2 evra za seceranu", pa onda zasto nikad nismo videli sudski epilog ni jedne afere, pa onda zasto smo se zaduzili dodatnih 9 milijardi evra od 2000te, pa da vidimo ko je iz zatvora pustio 1800 siptraskih terorista a da nije trazio da puste nase kindapovane Srbe, pa da vidimo jel neko mozda od tvojih zutih bio placen SRPSKIM ORGANIMA koje su Siptari povadili i prodavali itd itd... ih ima toga ...

...ali sta to vredi pricati tebi i takvima. Vama je u glavu usadjeno da ne smete da budete Srbi i da na samu pomen slova S morate da se skupite i vicete "kriv sam kriv sam, nisam Srbin nisam Srbin, mrzim Srbe mrzim Srbe". Psihopatolosko stanje samopotiranja i samonegiranja koje dovodi do krvnicke ostrascenosti i mrznje prema sopstvenom narodu a posebno prema onom koji sa ponosom istice ono sto vi bedno negirate.

I zamisli... nista ni priblizno za radikale ne mozes naci. Sve se svodi na "rekao mi b92 i ponovio mi 2 mil puta pa moj mozgic shvatio da to mora da je istina" :lol:

Uglavnom, trebao bi da imas malecno zdravog razuma,logike i zdravog rasudjivanja da ukapiras da nesto opasno nije u redu kad se zapad toliko napreze da podrzava ds, ldp, lsv itd... pri tom djuci ogromnepar ei svaupodrsku samo da bi oni opstalina vlasti. O kakvoj ti meni demokratiji onda pricas i za sta se ti to zalazes ako ce nam neko drugi nametati koga moramo da biramo? Zar ti to nije malo cudo? Zar se nisi nikad upitao kakva je to demokratija? Narod sve vise glasa za SRS i tako ce se i nastaviti pa ko si i ko su tvoji zuti da kazete da je srs nedemokratska strnka i da narod bs hoce da bira tako nekog a ponudjeni ste mu vi zuti and co. kao donosioci zdravog razuma, opsteg blagostanja i svetskog postovanja... i to konstantno na svim televizijama i novinama (sem pravde i fokusa) poslednjih 8 godina. I kako to da narod sve vise bira "sile mraka i proslosti" a ne vidi "sile svetla i buducnosti" koje vladaju sa njim?

Sve te vase price su najobicija manipulacija, demagogija i prazna prica. Da grcevito ne drzite sve medije i da na tajnacin ne stvarate medijski mrak u Srbiji , ne biste imali nikakvih sansi na izborima. Samo i iskljucivo manipulacijam i ispirnajem mozga gradjanima zuti opstaju na vlasti ali se zapitaj koliko to zaista koristi svima koji zive u ovoj zemlji, pa i tebi, i da li mi sa takvim ponasanjem vlastodrzaca mozemo da napraedujemo kao celokupno drustvo?
 
Auuu ratni zlocini pljacke .. pa jos podeblji dosijei? Mora da te drma groznica kad bulaznis :lol:

Ja bi radije da vidim podeblje dosijee zuth politicara koje su prikupile nase sluzbe (dok je Srbija imala sluzbe) u kojima lepo pise za koje strane drzave nase vajne demokrate rade. Pa onda malo u kojim afericama su ucestvovali pa onda malo u kojim privatizacijama i pljackama tipa "2 evra za seceranu", pa onda zasto nikad nismo videli sudski epilog ni jedne afere, pa onda zasto smo se zaduzili dodatnih 9 milijardi evra od 2000te, pa da vidimo ko je iz zatvora pustio 1800 siptraskih terorista a da nije trazio da puste nase kindapovane Srbe, pa da vidimo jel neko mozda od tvojih zutih bio placen SRPSKIM ORGANIMA koje su Siptari povadili i prodavali itd itd... ih ima toga ...

...ali sta to vredi pricati tebi i takvima. Vama je u glavu usadjeno da ne smete da budete Srbi i da na samu pomen slova S morate da se skupite i vicete "kriv sam kriv sam, nisam Srbin nisam Srbin, mrzim Srbe mrzim Srbe". Psihopatolosko stanje samopotiranja i samonegiranja koje dovodi do krvnicke ostrascenosti i mrznje prema sopstvenom narodu a posebno prema onom koji sa ponosom istice ono sto vi bedno negirate.

I zamisli... nista ni priblizno za radikale ne mozes naci. Sve se svodi na "rekao mi b92 i ponovio mi 2 mil puta pa moj mozgic shvatio da to mora da je istina" :lol:

Uglavnom, trebao bi da imas malecno zdravog razuma,logike i zdravog rasudjivanja da ukapiras da nesto opasno nije u redu kad se zapad toliko napreze da podrzava ds, ldp, lsv itd... pri tom djuci ogromnepar ei svaupodrsku samo da bi oni opstalina vlasti. O kakvoj ti meni demokratiji onda pricas i za sta se ti to zalazes ako ce nam neko drugi nametati koga moramo da biramo? Zar ti to nije malo cudo? Zar se nisi nikad upitao kakva je to demokratija? Narod sve vise glasa za SRS i tako ce se i nastaviti pa ko si i ko su tvoji zuti da kazete da je srs nedemokratska strnka i da narod bs hoce da bira tako nekog a ponudjeni ste mu vi zuti and co. kao donosioci zdravog razuma, opsteg blagostanja i svetskog postovanja... i to konstantno na svim televizijama i novinama (sem pravde i fokusa) poslednjih 8 godina. I kako to da narod sve vise bira "sile mraka i proslosti" a ne vidi "sile svetla i buducnosti" koje vladaju sa njim?

Sve te vase price su najobicija manipulacija, demagogija i prazna prica. Da grcevito ne drzite sve medije i da na tajnacin ne stvarate medijski mrak u Srbiji , ne biste imali nikakvih sansi na izborima. Samo i iskljucivo manipulacijam i ispirnajem mozga gradjanima zuti opstaju na vlasti ali se zapitaj koliko to zaista koristi svima koji zive u ovoj zemlji, pa i tebi, i da li mi sa takvim ponasanjem vlastodrzaca mozemo da napraedujemo kao celokupno drustvo?

Rekao sam vec, ne budite smesni sa tim stranim sluzbama.

Ko je direktor RTS - a? DSS, ko drzi pink svima nam je jasno......

b 92 i fox su jednine televizije koje izvestavaju objektivno. B 92 je trn u oku kostunici i radikalima zato sto kazu ono sto drugi ne smeju a njih sramota da se sazna sta su radili.
 
Rekao sam vec, ne budite smesni sa tim stranim sluzbama.

Ko je direktor RTS - a? DSS, ko drzi pink svima nam je jasno......

b 92 i fox su jednine televizije koje izvestavaju objektivno. B 92 je trn u oku kostunici i radikalima zato sto kazu ono sto drugi ne smeju a njih sramota da se sazna sta su radili.

Objektivno? Ti onda stvarno ne znas nista o nezavisnim medijima.
TV stanicu poput B92 bi svaka zemlja (ukljucujuci i zemlje EU) zabranili posle mesec dana. Britanci prvi.
 
Rekao sam vec, ne budite smesni sa tim stranim sluzbama.

Ko je direktor RTS - a? DSS, ko drzi pink svima nam je jasno......

b 92 i fox su jednine televizije koje izvestavaju objektivno. B 92 je trn u oku kostunici i radikalima zato sto kazu ono sto drugi ne smeju a njih sramota da se sazna sta su radili.

Pa vi i ne znate drugacije nego da kazete da je nesto smesno i da se ismevate za nekom temom jer ne smete da dozvolite da se vodi racionalna diskusija jer nemate nikakve argumente, tacnije svi argumenti upucuju protiv vas zutih. Elem, objasni ti meni da li strane obavestajne sluzbe uopste postoje i ako da, cime se one bave? Elem, jel neko nekad uhapsem prilikom predavanja dokumenata americkom obavestajcu ili je i to plod smesnih prica?

Siguran sam da se ni sam ne slazes sa svojom tvrdnjom da b92 i fox izvestavaju objektivno ali ako to zaita mislis onda moram otvoreno da ti kazem da ti neams pojma sa zivotom.

Predlazem ti da samo malo proucis metode ispiranja mozga i medijske manipulacije, sa osvrtom na Gebelsa i odmah ce ti pred ocima sinuti b92.
 
Sta mislite sta bi trebao da bude glavni adut strankama za izbore? Kosovo ce pominjati svi tako da kosovo izuzmimo. Ja mislim da bi bilo dobro za Demokrate (DS, SDP, LSV, SPO) da malo podsete narod na 90 - te. To su radili i u predsednickoj kampenji ali su se toga setili tek pred kraj. Mislim da radikale treba udariti tamo gde ih najvise boli, u njihove podeblje dosije ratnih zlocina i pljacke.

Sto se 90-tih tice, ne moze da se vrati to vreme, jer se sistem kompletno promenio. To zasteasivanje biraca da ako ne glasaju za pomenutu koaliciju je samo dokaz da oni nemaju sta da ponude, pa pozivaju gradjane da glasaju za navodno ,,manje zlo".
 
...ali sta to vredi pricati tebi i takvima. Vama je u glavu usadjeno da ne smete da budete Srbi i da na samu pomen slova S morate da se skupite i vicete "kriv sam kriv sam, nisam Srbin nisam Srbin, mrzim Srbe mrzim Srbe". Psihopatolosko stanje samopotiranja i samonegiranja koje dovodi do krvnicke ostrascenosti i mrznje prema sopstvenom narodu a posebno prema onom koji sa ponosom istice ono sto vi bedno negirate.

Тужно, жуто, али и истинито......
 

Back
Top