pricajmo o etnickom ciscenju na Kosovu

Па народ прича међусобно, али се не прича у медијима о томе зато што хоће да нас окарактеришу као "геноцидни народ" да немамо право да истакнемо и споменемо свој национални идентитет, јер то ће ускоро постати санкционисано.
 
koliko vas sada ima na kosovu?


1995 Hivzi Islami's estimate
In the year of 1995, Dr. Hivzi Islami of the Pristina Demographic Department for Kosovo conducted an unofficial census estimate for Kosovo. There was a total of around 1,600,000 inhabitants in Kosovo (and a further 600,000 living abroad):
* Albanians - around 1,360,000 (89.9%); 1,960,000 with the diaspora
* Serbs - around 140,000 (6.3%)
* Muslims - around 40,000 (1.9%)
* Roma - around 40,000 (1.9%)
* Turks - around 8,000 (0.3%)
* Montenegro - around 7,000 (0.3%)
* others - around 5,000 (0.2%)
 
Треба причати о улози друга Тита и његовог злочиначког режима. Тито и његов режим су омогућили етничко чишћење на Космету а садашња власт га велича више него икада. И онда се чудимо зашто се нама догађа губитак територије. Све је то нацртано и испланирано 1945.
 
Etnicko ciscenje se tamo sprovodi od Drugog svetskog rata. Mi srbi treba da pricamo o tome. Treba da spominjemo kako smo mi NASILNO postali manjina na Kosovu.

prvo o cemu vi bi trebali da pricate je sto ste ucinili drugima.(njima)..a tek poslije toga sto su oni ucinili vama.....i tako laka i propgandska upotreba termina "etnicko ciscenje"je sramota za svakoga i pljuvanje na zrtve...
 
o Jasenovcu se moze i treba pricati danas, ali ne onako kako bi vi patrijote zeljeli...
povijest prica drugacije,,,,i Jasenovac nije isprike za sve sto ste ucinili 90-ih

Kakva isprika bre sta pricas? Ti mislis da se to moze porediti...vi nama treba da se izvinjavate narednih sto godina....mada da se ja pitam tuzio bih Hrvatsku za Jasenovac....a i za zlocinacki poduhvat etnickog ciscenja Srba iz Hrvatske - takozvanu OLUJU....
 
Kakva isprika bre sta pricas? Ti mislis da se to moze porediti...vi nama treba da se izvinjavate narednih sto godina....mada da se ja pitam tuzio bih Hrvatsku za Jasenovac....a i za zlocinacki poduhvat etnickog ciscenja Srba iz Hrvatske - takozvanu OLUJU....

ne samo da smo se mi izvinili za Jasenovac, mi smo to i skupo platili (s pravom),ali to vama nesmije biti isprika za sve sto ste ucinili 90-ih....a na to se permanentno pozivate....
jasenovac nije isprika za Ovcaru ili Srebrenicu...
 
promashena poenta

Поента је да мора да се појави најзад НЕКО ко ће "заврнути шију" терористима на КиМ... или су можда и многи други са њима у дилу:

Sprega južnoameričkih kartela i albanske mafije dobila zabrinjavajuće razmere,
tvrde UN

spacer.gif

Raskršće svih puteva droge
spacer.gif

Ujedinjene nacije - Kancelarija Ujedinjenih nacija za drogu i kriminal upozorila je u najnovijem izveštaju da je sprega između južnoameričkih kartela i albanske mafije dobila zabrinjavajuće razmere, a prema izveštajima više obaveštajnih agencija, Kosovo je distributivni centar u kojem se ukrštaju sve svetske transverzale i putevi droge, a albanska mafija u poslednje vreme preuzima kontrolu nad lukama u Rumuniji, uz već čvrstu mrežu u Albaniji i Crnoj Gori, navodi se u izveštaju UN za 2007. godinu, koji prenose elektronski mediji.
Upozorenje Kancelarije UN najnovije je u čitavom nizu zabrinjavajućih izveštaja agencija za borbu protiv organizovanog kriminala, uključujući FBI, Interpol i Europol, koji svedoče da je albanska mafija najozbiljnija kriminalna organizacija u Evropi, jer kontroliše ogroman deo trgovine heroinom u više evropskih država: Švajcarskoj, Grčkoj, Belgiji, Austriji, Švedskoj, Češkoj, Norveškoj i u Velikoj Britaniji.
spacer.gif

Godišnja zarada sedam milijardi dolara
spacer.gif

spacer.gif

Zapadnoevropsko tržište heroina koje i do 75 odsto kontrolišu Albanci, godišnje donosi prihod od oko sedam milijardi dolara, čime krijumčarenje te vrste narkotika postaje daleko najprofitabilnija delatnost na Balkanu, tvrde zapadne obaveštajne službe. Na tom pravcu se prošvercuje oko 80 odsto heroina namenjenog zapadnoevropskom tržištu, navodi se u jednom od izveštaja dostavljenom Kongresu SAD. Prema procenama međunarodnih stručnjaka za organizovani kriminal albanska mafija godišnje opere oko 1,5 milijardi dolara zarađenih švercom droge i oružja.
spacer.gif

Bivši zvaničnik američke Agencije za suzbijanje narkotika Majkl Levin je ranije tvrdio da je OVK bila povezana sa svakim poznatim narko-kartelom na Srednjem i Dalekom Istoku, te da gotovo svaka evropska obaveštajna služba i policija ima dosijee o vezama albanskih pobunjenika sa trgovinom drogom.

R. D.

И ево да не буде инсинуација око овог текста:
http://www.danas.co.yu/20080327/dogadjajdana1.html#4
 

Back
Top