Mrkonjić napustio studio

Izvikaše se u sred emisije Sarapa kao voditelj i Mrkonjić kao jedan od tri gosta ... :lol:

Na TV Starudija B :lol:

Гледао сам цео скандал који је направио онај Ивањи из Г17*... а тај Сарапа је најгори новинар у историји новинарства на планети.
Замисли мене да сам сада у ситуацији да браним Мркоњића - јер је човек стварно био у праву, а знаш шта мислим о комуњарама............ о, Боже..........
 
Daj neki detalj...

Рекао је Мркоњићу тај Ивањи да је СПС крив зато што је у НАТО бомбардовању погинуло 3 000 људи - а Мркоњић је онда пук'о и тешко га намаз'о гов*има... затим се умешао дебил Сарапа и то на страни Ивањија и почео да Мркоњићу нешто као: но, но... зашто вичете и слично - и овај му рече да не зна да води емисију, извади микрофон и оде........
 
Рекао је Мркоњићу тај Ивањи да је СПС крив зато што је у НАТО бомбардовању погинуло 3 000 људи - а Мркоњић је онда пук'о и тешко га намаз'о гов*има... затим се умешао дебил Сарапа и то на страни Ивањија и почео да Мркоњићу нешто као: но, но... зашто вичете и слично - и овај му рече да не зна да води емисију, извади микрофон и оде........

Sarapa više polemiše nego njegovi gosti. Gledam ga odavno - ne može da se kontroliše :lol:
 
E malo off topic sad cuo vic pa eto...

ide cetnik kosovom,i naidje na kucu,u cijem su se podrumu krili mali siptarcici...kucne on...-ko je?upitaju siptari...
-Branko kockica.Odgovara cetnik...oni izadjose a on izvadi mitraljez i rece RATATATAAT-tiraaa
 
O ziva si Treca. Ma extra je studioB:roll:

To je jedini kanal gde nema narodnjaka i šund emisija. Sve je u službi građana. Koliko sam primetila, jedino ona serije Sen Trope i Seranovi klackaju prema užasu, ali to su serije. Seranovi su živi i kao i sve španske stvari imaju divne boje, pa ih volim.
Ali nije ovo pitanje, ta ne ulazimo u druge teme.
E taj voditelj na studiuB je sirovina i ne čudi em da gosti kod njega napuštaju studio. Ne volim Mrkonjića i žao mi je što je on to uradio, pošto bih volela da to uradi neko od finih ljudi. Imalo bi smisla. Ovako je sirovina ispala faca, a Mrkonjić ostao ono što je i bio.
 
Гледао сам цео скандал који је направио онај Ивањи из Г17*... а тај Сарапа је најгори новинар у историји новинарства на планети.
Замисли мене да сам сада у ситуацији да браним Мркоњића - јер је човек стварно био у праву, а знаш шта мислим о комуњарама............ о, Боже..........
Eeee Bože.......zadnje vreme došlo :roll:
 

Back
Top