pitanje za sve koji se farbaju... pakovanja za kosu

malecka:
ovako... planiram da stavim blans ovih dana . posto znam za posledice tretmana, zanima me koje pakovanje mozete da mi preporucite.
da li imate recept za neko dobro pakovanje + molbica da mi napisete koje kolicine stavljate sastojaka.
:? :? :?
vec si dobila odlicne savete, ali ja bih ti posebno preporichila REVLON-ova pakovanja i maske posebno REVLON 2phrase , to ti je pakovanje koje se nanosi na vlaznu kosu i ne ispira se a odlicno je za oblikovanje frizure ili jos bolje ako hoces da ipravis kosu,a pored toga mirise odlicno,a dosta dugo traje. Isto tako vazno je da ga ne natrpas puno samo malo naprskas po celoj kosi (u spreju je, svetlo plave boje)
 
Nije lose ni niveino pakovanje za kosu.Ako imas duzu kosu dovoljna ti je kolicina velicine recimo oraha.Dobro rascesljaj i skupi kosu (moja drugarica stavi kesu na glavu pa peskir,frizerka joj je rekla da je efekat bolji ako "utoplis" glavu.Mene licno mrzi to da radim).Na svakom pakovanju ti pise vreme koliko bi trebala da ga drzis.Odprilike 10-15 minuta.
 
yoy, najezim se kada cujem za blans, pa jos duz cele kose... :x
nemoj da experimentises sama, mozes da unistis kosu skroz. najbolje je da odes kod frizera, veruj mi govorim ti iz iskustva! :(
ja sam isto farbana plavusa i farbam se svake 2 nedelje!!! :shock: prirodno sam tamno smedja pa me uzasno nervira izrastak jer to smatram jako neurednim! :x
da ne koristim redkenove preparate verovatno bi do sada bila celava! :lol: :lol: :lol:
nazalost u mom gradu ne postoji njihov salon, ali mi nije tesko potegnuti 60 km do redkena! :oops:
najbolje je da se postavetujes u nekom od njihovih salona jer oni ne samo da neguju kosu nego i lece ostecenu! 8)
mozda ti se ucini da su skupi, ali zna se da kvalitet kosta, a oni su no.1 u svetu!

verujem da ovde ima jos devojaka koje se slazu sa mnom... :wink:
 
Slazem se sa ovim sto su napisale moje prethodnice. Mislim da je ipak najbolje neko pakovanje koje se ne ispira. Koje su dobre marke, vec si cula.Idi u neku radnju koja ima kozmeticke preparate i pitaj koja pakovanja imaju koja se ne ispiraju.
Nemoj da zaboravis da bar jednom mesecno stavljas na kosu maslinovo, bademovo ili cickovo ulje i da odstoji pola sata do sat.
Klasicno pakovanje iz kucne radionice je da pomesas ovo ulje sa jednim zumancetom i zapusac konjaka, ili ako ti je to tesko mozes staviti obican kupovni majonez.
Farbam se preko 20 godina, malo sam starija i imam puno iskustva s tim.
 

Back
Top