Pletenje

verad

Početnik
Poruka
1
Zelela bih da naucim plesti, pretrazivala sam internet i mogu se naci neki korisni saveti ali meni je malo teze da ih prilagodim sebi jer sam levoruka tako da, dok obrnem, obicno nesto i pogresim... Koliko vidim niko ne organizuje kurseve pletenja... a meni bi bas to trebalo. Ukoliko, dakle, neko zeli da se bavi pedagoskim radom neka mi se javi pa cemo se o uslovima dogovoriti. Moja lokacija je Zemun:-(
 
Nabavi neku knjigu o početnom plenju sa slikama, slike skeniraj pa ih obrni horizontalno. Mislim da će ti tako biti najlakše pošto si levoruka.
A zašto ti treba pletenje? Da li te BAŠ interesuje, ili kao terapija (strašno smiruje), ili želiš neku trikotažu a ne možeš da nađeš u prodaji?
Ako ti treba neki savet ili pomoć - oglasi se ili pošalji PP. Ja sam pletač po profesiji, znam i ručno pletenje, ali je to već davno prevaziđeno pa ništa ne pletem.
 
Nabavi neku knjigu o početnom plenju sa slikama, slike skeniraj pa ih obrni horizontalno. Mislim da će ti tako biti najlakše pošto si levoruka.
A zašto ti treba pletenje? Da li te BAŠ interesuje, ili kao terapija (strašno smiruje), ili želiš neku trikotažu a ne možeš da nađeš u prodaji?
Ako ti treba neki savet ili pomoć - oglasi se ili pošalji PP. Ja sam pletač po profesiji, znam i ručno pletenje, ali je to već davno prevaziđeno pa ništa ne pletem.

Ručno pletenje je voma cenjeno, samo zavisi ko ima dobre ideje za model. Nikako nije prevaziđeno. Ako je za smirenje ili za ličnu upotrebu, najbolje nađi neku babu da ti pokaže osnovno, pa tek onda kupi knjigu, bolje ćeš razumeti. Tako uvek možeš imati što niko nema.
 

Back
Top