Kako prepoznati lažova?

ma nemoj... sigurno, kazesh? evo ja tvrdim da nikada ne lazem... pod "nikada" se podrazumeva da nisam lazljiva osoba, da laz nije neshto shto koristim redovno, vec ono shto se maksimalno trudim da izbegnem, znachi, gledam da "nikada" ne dodjem u situaciju da "moram" da lazem... i sve to mi prilichno dobro ide... i aj sad ti meni kazi kako pored svega toga "ti" mozesh da tvrdish da ja "sigurno lazem"?
 
Svako ko tvrdi da nikada ne laže, sasvim sigurno laže. Svi mi lažemo samo su razlozi za to različiti. Neko laže jer je prevario devojku / dečka, ili zato što kasni ili iz nekog trećeg razloga...
Kako prepoznajete laz? :?:

Ma ja ne volim da lazem, ali te neke svakodnevne lazi koje izgovaramo su vise neki "tripovi" u mozgu nego zaista prave lazi...
Ti vidis neku situaciju kao takvu ili trazis izlaz iz nje i radis na tome da resis u svoju korist i uopste ne mora da znaci da se sve vreme sluzis istinom.
Laz postaje opasna ako druga osoba zbog nje ima stetu...
 
ma nemoj... sigurno, kazesh? evo ja tvrdim da nikada ne lazem... pod "nikada" se podrazumeva da nisam lazljiva osoba, da laz nije neshto shto koristim redovno, vec ono shto se maksimalno trudim da izbegnem, znachi, gledam da "nikada" ne dodjem u situaciju da "moram" da lazem... i sve to mi prilichno dobro ide... i aj sad ti meni kazi kako pored svega toga "ti" mozesh da tvrdish da ja "sigurno lazem"?
RESPECT!
Umalo me rasplaka ...
 
Naravno da ne lazem..prepoznas laz tako sto znas sta je istina verovatno ;)..ima onih koji non stop lazu i nista im ne mozes reci..znas da je takav i prihvatis..licno sa njima ne pravim nikakve kombinacije..prijateljske posebno.
 
obicno ljudi oko mene koji lazu, dok govore laz budu mnogo ozbiljniji nego inace...i uvjek prave one `dramske pauze`....al ja sam profesionalni lazov!!:mrgreen:
vjezbala sam sa glupostima..dok nisam izradila potpunu taktiku...:lol:
oce ko da se takmici?:p;)
 
ja nekad nisam sigurna da li lazem... npr pitaju me da li ti se ovo svidja a ja ne znam da li mi se svidja. i onda kazem npr svidja mi se. i onda pomislim, mozda mi se u stvari ne svidja. i onda pomislim. joj lagala sam. kako mogu da imam "otvoren" odnos s nekim ako lazem. mozda ga ne postujem

otkud mi sve to u glavi?????

nije bash uvek tako ali desava se
 

Back
Top