...случај Чавић...пар дана после...

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
...нешто размишљам...сада када су се већ стишале емоције око овог догађаја...
...долазим до закључка да све што се издешавало, у сваком погледу иде на руку Србије...али апсолутно све, чак и суспензија. Одличан политички маркетинг.8)

1. Чавић је освојио злато, показао да је најбољи, Србија је добила шампиона, а у дисциплини у којој би се евентуално такмичио, није би фаворит.
2. Самим чином ношења мајице показао је лична осећања и осећања велике већине грађана. Послата је порука свету.
3. Самим чином суспензије и дизањем буке око тога, долазимо до тога да је ту поруку видело много више људи, него да се ЛЕН правио луд.
4. Морална сатисфакција и победа и придобијање све више симпатија од стране неутралних посматрача у борби за поштовање међународног права.
5.Популарност самог Чавић! Дечко већ добија статус легенде. Наравно ту је и економски аспект. Медијска пажња, било позитивна или негативна, доноси одређене бенефиције (спонзорисање, повластице...). Чак је врло могуће да добије уговоре од страних, западњачких компанија, јер њих не занима политика, добробит својих грађана и сл, само интерес...

P.S. Мало је симптоматично да су све теме везане за Чавића затворене без икаквог објашњења!
 
...нешто размишљам...сада када су се већ стишале емоције око овог догађаја...
...долазим до закључка да све што се издешавало, у сваком погледу иде на руку Србије...али апсолутно све, чак и суспензија. Одличан политички маркетинг.8)

1. Чавић је освојио злато, показао да је најбољи, Србија је добила шампиона, а у дисциплини у којој би се евентуално такмичио, није би фаворит.
2. Самим чином ношења мајице показао је лична осећања и осећања велике већине грађана. Послата је порука свету.
3. Самим чином суспензије и дизањем буке око тога, долазимо до тога да је ту поруку видело много више људи, него да се ЛЕН правио луд.
4. Морална сатисфакција и победа и придобијање све више симпатија од стране неутралних посматрача у борби за поштовање међународног права.
5.Популарност самог Чавић! Дечко већ добија статус легенде. Наравно ту је и економски аспект. Медијска пажња, било позитивна или негативна, доноси одређене бенефиције (спонзорисање, повластице...). Чак је врло могуће да добије уговоре од страних, западњачких компанија, јер њих не занима политика, добробит својих грађана и сл, само интерес...

P.S.

Мало је симптоматично да су све теме везане за Чавића затворене без икаквог објашњења!

Не мислим да је "симптоматично" него да власник Крстарице преко својих подређених директивама СПРОВОДИ СВОЈЕ ПОЛИТИЧКЕ СТАВОВЕ.
Другог објашњења немам.:cool::cool::cool:
 
Juče je potpisao ugovor o sponzorisanju sa nekom kompanijom u SRB, nisam obratio pažnju s kojom, za 3.000 EUR mesečno.
Čavić je izjavio da je iznenađen, jer je to više nego što mu je potrebno, a prošle godine nije mogao da nađe niti jednog sponzora.

Izgleda da mu je onaj potez sa majicom doneo popularnost na koju sponzori obraćaju pažnju.
Ne kažem da mu je to bio motiv kad je oblačio majicu, ali u svakom slučaju isplatilo mu se.
 
Juče je potpisao ugovor o sponzorisanju sa nekom kompanijom u SRB, nisam obratio pažnju s kojom, za 3.000 EUR mesečno.
Čavić je izjavio da je iznenađen, jer je to više nego što mu je potrebno, a prošle godine nije mogao da nađe niti jednog sponzora.

Izgleda da mu je onaj potez sa majicom doneo popularnost na koju sponzori obraćaju pažnju.
Ne kažem da mu je to bio motiv kad je oblačio majicu, ali u svakom slučaju isplatilo mu se.

Заборављаш да је исти тај генијалац и шампион Чавић ОДБИО неколико понуда Американаца и далеко већу лову, али да се такмичи за њих ????????:twisted::twisted::twisted:
 
Не мислим да је "симптоматично" него да власник Крстарице преко својих подређених директивама СПРОВОДИ СВОЈЕ ПОЛИТИЧКЕ СТАВОВЕ.
Другог објашњења немам.:cool::cool::cool:

То сам и ја помислио у једном тренутку, али ипак не бих ишао тако далеко. Верујем да је то индивидуалан став модератора...мада је опет занимљива подобност модератора...тј прихватљивост њихових политичких ставова за власнике. За озбиљан форум, као што је овај, не би било лоше да се дисперзује мало модераторска структура...да одговара више политичком стању у Србији данас. Мислим нисам присталица ни једне партије...(иако имам неко мишљење о идеалном уређењу...значи нека нека парламентарна монархија...демократско-патриотског типа...као у Британији нпр...чему су код нас најближи СПО и ДСС...али су ме ипак разочарали и једни и други...) али би било боље да нису сви модератори присталице једне политичке опције...при томе не мислим само на странке...него на правце уопште (десница, левица, либерални, конзервативни...)

Увек сам се питао зашто неко жели да буде модератор било где (у фазону нигде нисмо главни, хајде да солимо памет некоме бар виртуелно...ту имамо муда и функцију :mrgreen:). Поготово овде...ако је стварно случај да представљају само бедне марионетице...

Juče je potpisao ugovor o sponzorisanju sa nekom kompanijom u SRB, nisam obratio pažnju s kojom, za 3.000 EUR mesečno.
Čavić je izjavio da je iznenađen, jer je to više nego što mu je potrebno, a prošle godine nije mogao da nađe niti jednog sponzora.

Izgleda da mu je onaj potez sa majicom doneo popularnost na koju sponzori obraćaju pažnju.
Ne kažem da mu je to bio motiv kad je oblačio majicu, ali u svakom slučaju isplatilo mu se.

...ето......нисам ни знао то. А то је екстра потез и за ту фирму и за Чавића.
 
Не мислим да је "симптоматично" него да власник Крстарице преко својих подређених директивама СПРОВОДИ СВОЈЕ ПОЛИТИЧКЕ СТАВОВЕ.
Другог објашњења немам.:cool::cool::cool:

Čoveče ne prozivaj vlasnika Krste popićeš ban....................
 
Čoveče ne prozivaj vlasnika Krste popićeš ban....................

Какво бедно ЖУТО подметање??? Кога ја прозивам??? Само сам изнео своје мишљење - задржи ове форе за ваша унутарстраначка препуцавање а мене заобиђи!
 
Какво бедно ЖУТО подметање??? Кога ја прозивам??? Само сам изнео своје мишљење - задржи ове форе за ваша унутарстраначка препуцавање а мене заобиђи!

Lepo ti prijateljski kažem nemoj popićeš ban...............Nemoj da posle bude da ti nisam rekao................
 
Ја сам чула да се већ штампају мајице са натписом "СЛАЖЕМ СЕ СА ЧАВИЋЕМ" које ће да носе сви наши репрезентативци из Србије на такмичењима! Па да видимо шта ће сад да ураде:D


Фантазија...јупиии...једним ударцем две муве...не, не...све речено..!:super::worth::whistling:
 
P.S. Мало је симптоматично да су све теме везане за Чавића затворене без икаквог објашњења!

Мислим да наши форумаши не могу да смисле Ђоковића и Чавића. Модератори им излазе у сусрет и затварају нам теме:!:
 

Back
Top