Mamci, Prehrane i Sistemi ...

Takmicari, verujete li vi stvarno da ce ovi rekreativci ovde davati po 10-ak EURA na tolike hrane za jedno pecanje a onda da se mrznu sat-dva na vodi i peckaju nekim petljasima koji vrede jedva malo (ako uopste) vise nego ta hrana koja im se mrzne u kofi? :)
Ja bre kad sam bio klinac kupim kilo strane hrane (teske i krupnije mlevene) pa kupim po kilo prezli i nekog suvog keksa/mekinja pa malo zemlje te 10-ak kasika crva (kasiku-dve za pecanje ostalo za u hranu) i napravim dovoljno za bar 3 pecanja a uvek sam pristojno lovio, ustvari sta pristojno bas dobro sa obzirom na par stoja ulaganja a nekoliko kila ulova bodorke, babuske... dajte i vi ove"narodne"recepte, niste li culi da je kriza! ;)
Pozdrav :cool:
 
Spinnerbait na 0,25mm monofilu ili na pletenici do 0,15mm, zaboravih da pomenem silikonske gustere, miseve (oni su ustvari delom krzneni) i zabe kao mamac, imam neke zabe by Nesa kopce poznat i kao Nesa veliki, ili A.Nesa na Varalicar forumu, e ono sa vormuljom razbija za povrsinski lov stuke, Buzzbait je recimo odlican ako imate neku rupu u travi, maltene moze da se dziguje njime!
Pozdrav :cool:
 
E, ljudi, šta čuh danas, ne mogu da verujem.
Reče mi čovek, a sad u sledeću subotu ću da probam, za neverovatnu primamu, i što je najvažnije besplatnu.

Naime radi se o sledećem: uzmete svež svinjski izmet, stavite ga u najlonsku kesu, i čvrsto stegnete, uvežete kesu. Zatim je izbuškate. Kesu svežete za neki kanap, i bacite na mesto na kome ćete pecati.
Čovek se kune da peca na dva štapa i da ne može da stigne da vadi. Inače peca na Begeju.

Prilično čudno, ali ko zna... Možda stvarno radi.
 

Back
Top