Sta mislite o streberima?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
naravno druzim se zasto ne ih,ne delim ja to tako!
imam dobre drugarice i jednog ortaka streber al je do jaja!ne volim one nadmene,sto nisakim ne pricaju,ne izlaze ne zezaju se itd!one normalne gotivim
imam druga prvak u evropi u karateu
prosek mu je 5,0 ili 4.83
ide na svaku zurku u skoli,exkurziju,rodjendane

skidam mu kapu zauvek
 
naravno druzim se zasto ne ih,ne delim ja to tako!
imam dobre drugarice i jednog ortaka streber al je do jaja!ne volim one nadmene,sto nisakim ne pricaju,ne izlaze ne zezaju se itd!one normalne gotivim
imam druga prvak u evropi u karateu
prosek mu je 5,0 ili 4.83
ide na svaku zurku u skoli,exkurziju,rodjendane


skidam mu kapu zauvek


just like me...:p...samo karatee....ne bas....((:
 
imam par strebera u odeljenju i ni sa jednim se ne druzim extra..jbga kad im je ceo zivot u skoli..jedan od naj ortaka iz odeljenja je takodje jedan od najboljih u odeljenu po proseku, ali je decko normalan, ne trabunja samo o skoli, izlazi sa nama i swe ostalo..
to je ok, al zayebi strebere ( po meni gloope ljude, koji bubaju samo da bi dobili 5, a nema veze da li nnesto u stvari kapiraju )..
tooliko od mene..
 
joj ja iam jednog druga ....... ali sto je najgore njega nastavnici toliko gotive jer ima prosek 5.00 , ali kao sto je neko vec pomenuo nije on kapacitet - inteligencija vec bubaci za ocenu ..... vaspitan je ostro , ne zna za salu , i cak malo debilast izgleda ....Boze oprosti sto ovo kazem ali tako je ...
skola pa skola
ne kazem , od skole nam zavisi buducnost ali i od sudbine ,srece ...
 
joj ja iam jednog druga ....... ali sto je najgore njega nastavnici toliko gotive jer ima prosek 5.00 , ali kao sto je neko vec pomenuo nije on kapacitet - inteligencija vec bubaci za ocenu ..... vaspitan je ostro , ne zna za salu , i cak malo debilast izgleda ....Boze oprosti sto ovo kazem ali tako je ...
skola pa skola
ne kazem , od skole nam zavisi buducnost ali i od sudbine ,srece ...

e takve ne podnosim:!:
 
Ocene... ocene uopste nisu bitne... mislis da ce neko posle u zivotu da te pita koju ocenu si imao/imala? NE, pitace te sta ZNAS...

Tachno!


Ja ne mislim da sam shtreber iako imam dobre ocene...sada sam na polugodishtu proshla 4.92 :rolleyes: mada sam inache imala sve petice...ali ne uchim napamet vec jednostavno hvatam poneke beleshke,slusham neshto na chasu i onda kuci samo prochitam jednom,dvaput i to je to...za kontrolne naravno koristim pushkice...i dobre ocene se slazu...
A inache izlazim sa drushtvom,ok sam...ne sedim stalno uz knjigu...:cool:


Inache kada shterber odgovara i ako mu nastavnik postavi isto pitanje samo stavi obrnut red rechi,on nece znati odgovor,ili ako ga prekinesh dok pricha takodje nece znati gde je stao...nekoliko puta videla i chula...
Oni rade na principu copy/paste/delete
nauche napamet text iz knjige,odgovaraju,dobiju pet i zaborave...da ih pitash posle 15 minuta isto to gledali bi u tebe ko tele u sharena vrata...:roll:
 
I ja imam prosek 5.00. Nisam streber. Izlazim , imam decka, drugove,,,i tako.Ali u odeljenju ima jedna cura koja je tipican streber znaci!

to je stvarno super..kad si extra u skoli, i extra sa drustvom..kod mene to ne`moz da bude...cim pocnem da izlazim ko nenormalan zayebem swe sto se zayebati moze od ocena..onda krenem da popravljam pa zavrnem drustvo i taqo...***..
 
Znam devojcicu koja je tipicni streber. Skola i samo skola. Ali ona buba, ne uci sa razumevanjem, sto bi se reklo. Sva sreca pa nije sa mnom u odeljenju, ni u mojoj skoli. Ja sam odlicna, prosek mi je 5,00 ali sam sad imala 4,92. Ne bubam, pokusavam sve da shvatim kako treba. Ne smatram sebe streberom.
 
nas profesori ne gotive...danas kako je koji chas dolazio profani sy nam rekli kako nas prepyshtajy drygim profanima y sledetjoj godini...i to bykvalno svi kao da se dogovorili...skroooooz smo najgori...nie ona fora kao lydi smo nemiri i sl...sityatzija je veoma ozbiljna ;pPp
btw ima par shtrebera y odeljenjy...neshto ih i qliram y poslednje vreme...mada me ponekad tako izbatze iz takta da mi dodje da ih smozdim...blax
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top