Da li postoji popularnost u wasem razredu???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne,nisam jedna od popularnih,i u mom odeljenju popularnih,popularne su neke fuxe sto su se jebale po celoj skoli ,jedino ih po tome znaju ili kad se neko smuva sa nekom ,,,facom,,!inace u mom odeljenju postojale su par devocica koje su vazile za najlepse ali ubrzo su decaci poceli da ih prozivaju fuxama (iako ne vidim razlog,nije imala ni jednu vezu)al imam par ,,likova,, u razredu sto se glupiraju pa se isticu po tome u odeljenju!
 
ne,nisam jedna od popularnih,i u mom odeljenju popularnih,popularne su neke fuxe sto su se jebale po celoj skoli ,jedino ih po tome znaju ili kad se neko smuva sa nekom ,,,facom,,!inace u mom odeljenju postojale su par devocica koje su vazile za najlepse ali ubrzo su decaci poceli da ih prozivaju fuxama (iako ne vidim razlog,nije imala ni jednu vezu)al imam par ,,likova,, u razredu sto se glupiraju pa se isticu po tome u odeljenju!

Јебале се СЕДМИ РАЗРЕД!? :shock:

НИКАД ЖЕНСКО ДЕТЕ!!! :-x
 
ne,to osmakinje(neke,pogotovo prosle generacije,imali smo cak klip,jadna devojka kaze boli me a fraer kaze ma sta te boli i nastavlja,drug ih snimao)
a sedmekinje se opustaju u grupno vatanje i cak i na oralni sex

***** ти државу и све ти *****! Тешко Богу с нама какви смо...

и као што рекох: НИКАД, али НИКАД ЖЕНСКО ДЕТЕ!!! :x
 
***** ти државу и све ти *****! Тешко Богу с нама какви смо...

и као што рекох: НИКАД, али НИКАД ЖЕНСКО ДЕТЕ!!! :x

e ima i dobrih tj normalnih devojcica
ili ce ti zapasti neka dobra sto cuti,povucena i slicno
ili neka mala riba fuxa
ili neka onako normalna neka vezica itd!
nadaj se ocom poslednjem
 
kod mene u razredu ??? nazalost postoji ........ popularnost koja se stice na grozne nacine ... nikada ne bih pozelela a kamoli bila popularna - jer sa popularnoscu dolazi i ludilo tj nikada nije najbolji ucenik po ponasanju ocenama .... bio popularan , uvek su to neki propaliteti , CAST IZUZECIMA kojih je malo ... ja sam zlatna sredina
 
Da li ste wi jedan od popularnih...?

Kod nas iskreno to nije tako wazno.Swako ima swoj ''STIL'' i samo tako i nastawlja.


ahm....da....ali ne na nacim muvanja i toga...nego druZzenja i tih zajebancijaaa......ono ortak sam sa svima...kad je zeZza u pitanju,kad treba pomoci....ma svee.....a ove druge popularnosti....ne znam./...mislim da da////ali iZz raZzloga sto sam imala duuuugu veZzu....slabo su se onako usudjivali na startovanje...ili ja nisam obracala paZznju.....(:
a uostalom,....sta mi ovdje pisemo....imamo slike u profajlu...(:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top