resetovanje ketridža canon pixma

ma sta bre,nemaju pojma.ja imam canon pixmu i ide malo teze kao..nego na hp,ali moze.pa nije valjda da treba svaki put kupiti novi stampac ili ketridz..idi bezi!ako imas ono dugme za resetovanje ili stop..zaokruzen trogao.to stisni i drzi dok lampice ne polude i gotovo.to uradi nekoliko puta jer nekad ne funkcionise iz prve.posel toga sve radi,samo sto ce uvek pokazivati da su ketridzi prazni,ali ko im j... mater
 
ma sta bre,nemaju pojma.ja imam canon pixmu i ide malo teze kao..nego na hp,ali moze.pa nije valjda da treba svaki put kupiti novi stampac ili ketridz..idi bezi!ako imas ono dugme za resetovanje ili stop..zaokruzen trogao.to stisni i drzi dok lampice ne polude i gotovo.to uradi nekoliko puta jer nekad ne funkcionise iz prve.posel toga sve radi,samo sto ce uvek pokazivati da su ketridzi prazni,ali ko im j... mater

BURAZ MOLIM TE POGLEDAJ MOJ PROBLEM

moja tema je odmah pre ove .

http://forum.krstarica.com/threads/211055
 
ma sta bre,nemaju pojma.ja imam canon pixmu i ide malo teze kao..nego na hp,ali moze.pa nije valjda da treba svaki put kupiti novi stampac ili ketridz..idi bezi!ako imas ono dugme za resetovanje ili stop..zaokruzen trogao.to stisni i drzi dok lampice ne polude i gotovo.to uradi nekoliko puta jer nekad ne funkcionise iz prve.posel toga sve radi,samo sto ce uvek pokazivati da su ketridzi prazni,ali ko im j... mater




BURAZ HVALA TI


proba sam da drzim taj trouglic i nista se nije desilo - izgleda nisam ili dovoljno dugo drzo ili ga nisam pritisko jako.

svo vreme mi je blinkala lampica ispred dugmica ( slika trougao ) narandzastom bojom i stiskao sam je i nista ( ali nisam je kao sto si ti rekao drzao dok ne polude lampice ) .

UPALILO JE OVO STO SI REKO DUZAN SAM TI DO KRAJA ZIVOTA.
SPASAO SI ME KUPOVINE NOVOG STAMPACA​

on ce mene da zaj....... ma......... li mu je..... sada cu mu poslati na stampu 100000000 listova dok skroz ne poludi , a ne samo lampice.Kupio sam-nerucio po 1l svih boja i ima samo da sipam dok mu ne zapalim katridze :)
 
BURAZ HVALA TI


proba sam da drzim taj trouglic i nista se nije desilo - izgleda nisam ili dovoljno dugo drzo ili ga nisam pritisko jako.

svo vreme mi je blinkala lampica ispred dugmica ( slika trougao ) narandzastom bojom i stiskao sam je i nista ( ali nisam je kao sto si ti rekao drzao dok ne polude lampice ) .

UPALILO JE OVO STO SI REKO DUZAN SAM TI DO KRAJA ZIVOTA.
SPASAO SI ME KUPOVINE NOVOG STAMPACA​

on ce mene da zaj....... ma......... li mu je..... sada cu mu poslati na stampu 100000000 listova dok skroz ne poludi , a ne samo lampice.Kupio sam-nerucio po 1l svih boja i ima samo da sipam dok mu ne zapalim katridze :)

Uzalud tipkam na sve strane,molim te opiši mi TAČNI KAKO DA pritiskam j...tipke.
POMAGAJ....:worth::dash::think::klap::besna::gace::dontunderstand:
 
ma imas ip tools za ppixme program koji to sam radi uz jedna klick.. a mozes i kombinacijom nekih tipki na stampacu..


Svaka čast Tebi što se razumeš.ip Tool se smrzne čim uključim štampač moram rač.iz struje da izvučem.a pritiskanje tipki ti je jako dobro ,možeš ih tipkati po bilo kakvoj kombinaciji NE pomaže.
Ali zati novi ketridž rešio problem.TO JE MOJ SAVET ZA SVAKOGA,DA NE GUBE UZALUD VREME.:rtfm:
 

Back
Top