Dominantna planeta

Sto nisi ostavila kartu, skontala sam da onaj gore program sto sam ja navela automatski stavlja u prvi plan planetu koja je vladar sunca, sto ne mora biti ni blizu istini 8)
A tesko da ces naci bukvalno znacenje za takvo nesto na netu, valjda jer se i ne moze to tumaciti izvadjeno iz konteksta..u biti to bi znacilo da ti je karakter obojen jupiterom za nijansu vise nego drugim nebeskim tijelima, a o karakteru jupitera se vec moze naci i na netu..

evo je karta :)
 

Prilozi

  • astro_31a_01_snezana_milinski_198419_337_20158.jpg
    astro_31a_01_snezana_milinski_198419_337_20158.jpg
    36,7 KB · Pregleda: 18
Pa on koristi tabelu na osnovu koje se odredjuje dostojanstvo planete,ali ja jos uvek nisam najbolje shvatila kako se koristi tabela(a poprilicno je velika),pa ne znam ni kako bih uspela vama da je ovde demonstriram..
 
Po toj tabeli, meni je najdominantniji Mars u horoskopu.

A taj mučeni Mars mi je u Vagi, pa još na ic-u...a imam stelijum u Vagi u uglu ( 4. polje), plus Mesec u domicilu kao najaspektovaniju planetu...tako da je meni ta tabela sumnjiva.:nono:
...ili ja nisam dobro računala.:whistling:
 
emily kod tebe je ključno sunce na 27 riba, to je sam stupanj egzaltacije venere, to mora zaista dati jako lijepe oči ako ništa drugo, ovo čisto astrološki govorim.

po nekoj logici bi trebale biti plave ali nisam siguran, ovo tek proučavam.
 

Back
Top