maskenbal...

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.693
Gospodjica Kombajn.Petrovic me je ovlastila da postavim ovu temu umesto nje - pitanje je spomenula ona, na podforumu Savremeni muskarac.

Dakle, idete na maskenbal i u sta/koga se maskirate? Dajte sto vise detalja: kakav kostim, kako doci do njega i tako to.

Mene privlaci Frida Kalo, zbog brkova.

Zaboravih da dodam anketu, evo nekoliko predloga:

1. Istorijski kostim: Kraljevic Marko, Jaser Arafat, zena Jasera Arafata, Mirjana Markovic, Jovanka Broz...

2. Holivudska inspiracija: kraljica Elizabeta, Elizabet Tejlor kao Kleopatra, Pirates of the Carribean, Mala morska vila, Carli Caplin, Vupi Goldberg, Dzems Bond

3. Zivotinjsko carstvo - zirafa, krava, jez, meduza, kit

4. Voce, povrce i cvece - articoka, passion fruit, keleraba ili muskatla

5. Svakodnevni predmeti - pegla, televizor, daljinski upravljac

6. Strpovi - Modesti Blejz, Cat Woman, Blek Stena, Broj 1, Fantom, Mandrak, Betmen
itd.
 
Mirjana Markovic:shock:,Jovanka Broz:shock:, Jaser Arafat :shock:aaaaaaa..ne,ne,neeeee....Hvala ..ne bih....Obukla bih se iskljucivo ovako ili na tu temu..pa sada kome se svidi :)

christmasproductsandcuswo0.jpg
 
To je krajnje dobronameran savet !!! Ne trošiš ništa posebno na opremu, kostim, a ni ponašanje ti ne trpi veće korekcije !!!
P.S. izvini, Smiljka, to je bilo jače od mene !!! :-D
ih ljudi kakvo misljenje imate o meni :)
i ne slazem se za opremu..odakle mi mrezaste carape,crvene ***** platforme,beli minic,srebrni sljokicavi top sa velikim dekolteom,crvena lakirana jakna od skaja,crveni karmin,plava perika...ej pa de ja da nabavim sve to :shock:
 

Back
Top