C&C 3 Tiberium Wars

ja sam generalno razocaran u vecinu RTS-ova
U 90% igara pobedjujes "rush" taktikom.
Uletis najjacim jedinicama i obavis posao.

Zato je po mom misljenju Ground Control 2 jedna od najjacih strategija ikada.
U njoj su vrlo bitne jedinice, cak i pesadija (koju u C&C serijalu ni ne pravim) U GC2 moras da imas sve tipove jedinica jer bez toga nemas sanse a da ne pricam da nema stancovanja resursa nego sve ide preko onih action poena. Mnogo jaka straegija I naravno Total War Serijal. (I Homeworld 2)
 
Obrnuo sam GK2 i ne dijelim tvoje odusevljenje:( ;)
Ne znam sta bi joj pripisao kao konkretnu manu, nekako svi sastojci su tu, ali sama supa po ukusu kao da je voda....
A dal si igrao homeworld 1 i cataclysm? Po meni dvojka je najmanje upecatljiv od tri...
 
Zato je po mom misljenju Ground Control 2 jedna od najjacih strategija ikada.


Sa tim moram da se u potpunosti složim!
Ali kada se pogleda koliko ima kvalitetnih RTS-ova koji nisu na temu prokletog WW2
(a takvih je malo) cak je C&C kvalitetan. Ali od Red Alerta ne očekujem previše! Više se uzdam u predstojeći Tiberium - ako bude kvalitetan kao nekadašnji Renegade biće to zanimljiva igrica!
 
jesam i u pravu si ali zbog kvalitetnije grafike bih dao prednost Homeworld 2
Homeworld 2 kao najvecu manu ima brzinu i dosta je tezak.

Po meni u dvojci su jos zasrali one menie. Bolje da je kao u kecu udjes u menie build/ research/launch....zavrsis sta imas i igras... U dvojci je stalno jedan od menia bio otvoren i zauzimao pola ekrana+ ona grananja i visak opcija- kvare atmosferu, po meni najjaci adut homeworlda......
Kako mislis brzina?
 
Sa tim moram da se u potpunosti složim!
Ali kada se pogleda koliko ima kvalitetnih RTS-ova koji nisu na temu prokletog WW2
(a takvih je malo) cak je C&C kvalitetan. Ali od Red Alerta ne očekujem previše! Više se uzdam u predstojeći Tiberium - ako bude kvalitetan kao nekadašnji Renegade biće to zanimljiva igrica!

Red Alert 3 se dosta promenio u odnosu na predhodne delove- video sam review u casopisu- sada je poprimio odlike Tiberium-a. A pored RTS-a ( Kane's Wrath) izlazi i shooter Tiberium koji dosta obecava8)
 

Back
Top