VRLO HITNO

  • Začetnik teme Potpuno zbunjena
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
P

Potpuno zbunjena

Gost
Pre nego sto bilo sta pitam da naglasim da nisam neka neiskusna klinka i da pitanje koje cu da postavim IMA smisla.Kolika je verovatnoca zatudneti ako do konkretnih seksualnih odnosa,nije doslo??Nisma spavala sa deckom,zadrzali smo se negde kod predigre,ali meni kasni,kasni i kasni(9 dana),povracam i grudi mi rastu i bradavice se sire,ukratko imam sve simptome trudnoce,a nisam imala sexualne odnose!!!Da li je to ikako moguce??Mogu li spermatozoidi da idu uzbrdo??
 
Potpuno zbunjena:
Pre nego sto bilo sta pitam da naglasim da nisam neka neiskusna klinka i da pitanje koje cu da postavim IMA smisla.Kolika je verovatnoca zatudneti ako do konkretnih seksualnih odnosa,nije doslo??Nisma spavala sa deckom,zadrzali smo se negde kod predigre,ali meni kasni,kasni i kasni(9 dana),povracam i grudi mi rastu i bradavice se sire,ukratko imam sve simptome trudnoce,a nisam imala sexualne odnose!!!Da li je to ikako moguce??Mogu li spermatozoidi da idu uzbrdo??
Hmmm pa.. ako niste imali sexualne odnose ne mislim da si mogla ostati trudna!! Nemoguce!!
Ali bolje odi kod doktora i uveri se!!!
 
Potpuno zbunjena:
Pre nego sto bilo sta pitam da naglasim da nisam neka neiskusna klinka i da pitanje koje cu da postavim IMA smisla.Kolika je verovatnoca zatudneti ako do konkretnih seksualnih odnosa,nije doslo??Nisma spavala sa deckom,zadrzali smo se negde kod predigre,ali meni kasni,kasni i kasni(9 dana),povracam i grudi mi rastu i bradavice se sire,ukratko imam sve simptome trudnoce,a nisam imala sexualne odnose!!!Da li je to ikako moguce??Mogu li spermatozoidi da idu uzbrdo??

Moguće je,da spermatozoidi izvesno vrijeme,po nekima i nedelju dana ostanu u ženskim polnim organima,a do trenutka oplodnje...Isto tako,ukoliko je do ejakulacije došlo spermatozoidi mogu sami naći put...Nisi navela kada si imala zadnji odnos,koliko je on udaljen od tvojih opasnih dana,i dokle je Vaša predigra išla....
 
Iskreno moguce je na zalos... da se ne bi musila imas u apoteci test trudnoce koska nekih 100 din. prati upustvo uradi ga i videces sama... i obavezno nam javi! Nadam se da neces imati tu "srecu"-citj nesrecu kao "neki"... pogotova ako si jos jako mlada...
Zelim ti puno srece!!! :wink:
 
Potpuno zbunjena:
Pre nego sto bilo sta pitam da naglasim da nisam neka neiskusna klinka i da pitanje koje cu da postavim IMA smisla.Kolika je verovatnoca zatudneti ako do konkretnih seksualnih odnosa,nije doslo??Nisma spavala sa deckom,zadrzali smo se negde kod predigre,ali meni kasni,kasni i kasni(9 dana),povracam i grudi mi rastu i bradavice se sire,ukratko imam sve simptome trudnoce,a nisam imala sexualne odnose!!!Da li je to ikako moguce??Mogu li spermatozoidi da idu uzbrdo??
Alo narode pa ajde vazduhom se moze zakaciti trudnoca.
Draga koliko sam shvatila nisi imala odnos,da li je ta vasa predigra ukljucila prodiranje penisa u vaginu i da li je doslo do izlivanja sperme negde u blizini vagine?
Ako nista od ovoga nije se desilo onda stvarno nemas razloga za brigu,moguce je da od straha imas takozvane psihosomatske simptome,odnosno prevedeno na zargonski jezik utripovala si da si trudna.
Znaci ako penis nije dosao u tvoju vaginu i ejakulacija se nije desila u vagini ili na ulazu vagine ne mozes biti trudna,pa nemaju spermatozoidi krila da prelete sad vaginu matericu i stignu na pola jajovoda.Ukoliko se ispak desilo ovo sto sam sad spomenula onda nije lose da kupis test u apoteci i da odes kod ginekologa...
 
E ako si ostala u drugom stanju onda stvarno treba da se tvoj slucaj objavi u svetskim medicinskim casopisima jer bi to bilo svetsko cudo.
Draga moja ja mislim da si ti malcice se previse uzivela u tu trudnocu,nego ajde ti uradi test da ti bude lakse.
 
Uf,ova prica ima nastavak.Naime,jos nisam dobila i otisla sam kod ginekologa,gde su mi uradili ultrazvuk.Doktorka je konstatovalada mi je organizam sporeman za menstruaciju,zbog udebljanja materice od 8 mm,(ili je to pocetni stadijum trudnoce koji se jos uvek ne vidi na ultra zvuku) i,posto sam rekal da nisam imala odnose(nisam,jer nije doslo do penetracije ni u jednom trenutku),prepisala mi je endokrinol.Meni se nikada nije desilo da mi ovoliko kasni i pocinjem da mislim da sam uprkos negatinom testu ipak trudna(test sam radila kada mi je menstruacija kasnila oko 10 dana).Ima li neko neku ideju????
 
Anonymous:
Iskreno moguce je na zalos... da se ne bi musila imas u apoteci test trudnoce koska nekih 100 din. prati upustvo uradi ga i videces sama... i obavezno nam javi! Nadam se da neces imati tu "srecu"-citj nesrecu kao "neki"... pogotova ako si jos jako mlada...
Zelim ti puno srece!!! :wink:
Najgluplji predlog...ti testovi su s*ranje i uopste nisu pouzdani
 
Auuuuuuuuuu
Rado bi ti pomogla ali :oops: ne znam kako...
Ali obavezno pisi sta je dalje bilo?
Koliko imas godina ako nije tajna i sta ti kaze mama tj. bila je sa tobom?
 
Imam 18 godina i mama ne kaze nista,jer sam i njoj rekla isto sto i svima,tj. istinu - da NISAM imala odnose.Mozda je trebalo to da pojasnim,ali sada je vec kasno.
 
Polako,vrlo je moguce da je doslo do blagog hormonskog disbalansa koji je prouzrokovao toliko kasnjenje ciklusa.Testovi su u 99% slucajeva tacni,i istina je da nisi imala odnos,ne dozvoli da te uspanice ili zbune komentari mozda si trudna...sama znas da nisi imala odnos,sperma je izlivena daleko od ulaska u vaginu i nemoj sebi dozvoliti ni jedan trenutak da mislis da si neko svetsko cudo.
Vrlo cesto se desava da hormoni polude,pogotovo u tvojim godinama.Sredice se sve vrlo brzo.
 
Anonymous:
Imam 18 godina i mama ne kaze nista,jer sam i njoj rekla isto sto i svima,tj. istinu - da NISAM imala odnose.Mozda je trebalo to da pojasnim,ali sada je vec kasno.

Ma kao sto kaze dr. ne brini vece su sanse da nije u pitanju trudnoca!!! Veliki pozdrav!
A da jeste sta ces uraditi? Procitaj temu "pitanje abortusa"! Pogotovo sto je pisala gost, Anibell i jos neki...
Jos jednom, nemoj se nervirati! :wink:
 
kao sto rece dr stres cini cuda... ja sam sa 16 godina bila u slicnoj situaciji i moj dragi se ziv prepao... :lol:
da li si se nesto posebno nervirala u skorije vreme i td...?
 
Joj,ljudi,hvala puno,sutra idem kod lekara na kontrolu i konacno ce,neadam se ovaj pakao od tri nedelje biti iza mene.Da mogu sada bih okrenula turu za sve.
 
mislim da netrebas da brines ja sam imala slican problem kad mi je menstruacija kasnila i po dva meseca poslali su me takodje kod endokrinologa i dobila sam neke tablete od kojih nikako nemozes zakaciti dok ti to nebudes zelela a menstruaciju dobijas redovno svaki 28 dan.radi se verovatno o poremecaju hormona
 
Tražeći_ljubav:
Anonymous:
Imam 18 godina i mama ne kaze nista,jer sam i njoj rekla isto sto i svima,tj. istinu - da NISAM imala odnose.Mozda je trebalo to da pojasnim,ali sada je vec kasno.


Jao sve mi se čini da su spermići ipak našli put, kao što ti rekoh.... :shock: :roll:


MISLIM DA SE RADI O HORMONSKOM POREMECAJU JER JE I MENI KASNILO I PO DVA MESECA I POSLALI SU ME TAKODJE KOD ENDOKRINOLOGA.DOBICE LEKOVE KOJE CES PITI SVE DOK DOK NEBUDES MISLILA DA ZATRUDNIS
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top