YouTube zanimljivi snimci zivotinja

Naravno mozete i ostavljati komentare vezano za linkove ..Ali da bi znali na shta tacno mislite stavite link pod znake navoda ili zagradu da se ne bi ponavljali...
Moderatori ako imate neki predlog za temu recite(uradite:mrgreen:) ili ako mislite da je ne adekvatna (zbog ponavljanja linkova (moj predlog je ime linka da se to ne bi cesto deshavalo))
Onda da brishemo :cry:...

PS.I naravno molila bi sve one koji primete da neki link propagira mucenje,maltretiranje zivotinja da prijave link da bi mogao da se izbrishe !!! naravno ako tema ostane u zivotu..
 
Mackic:arrow:naravno da nemam...svrha teme je da nam ulepsha dan!!!a kako ce da se zove,to je nebitno:mrgreen:E i josh jedno ako bi u zagradi ili negde mogli da ubacite da je zabranjeno kacenje filmova(mucenje,borbe,maltretiranje...) zato sam napisala da je rec o pametnim i smeshnim zivotinjama,jer su mi cilj teme takvi snimci a ne montaze i spooky snimci....


E da da vas josh jednom zamolima da iznad ili ispod linka napishete ime snimka,da se ne bi ponavljali.
 
AHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!
kako kvaran majmun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ne mogu da verujem

Meni je ovaj kuca pri kraju sto krade cinijicu najbolji lOL


Majmun je na zalost u nekom parku kao shto vidish,od koga li je naucio da bude kavran :)

AAAAAAAA kuca takticki krade ciniju,planski ...da maca ne provali :)
 

Back
Top