YouTube zanimljivi snimci zivotinja

Christian the Lion - the full story (in HQ)


Ko god je pogledao ovaj film plakao je kao malo dete ,film je vredan suza...
pogledajte ako vaz zanima na "youtube"imate vishe verzija ovog filam i mozete ga poslati nekome ko to zaista zasluzuje ...zato ga ja shaljem vama jer volite zivotinje i zasluzujete paznju :)...
Voli Vas Tanana i njen verni drugar Aston ...

:)
 
ovaj :arrow:
watch
 

E ofako ...
Na Uskrs (ovaj shto je bio) desilo nam se neshto strashno ali smo izveli to na neshto shto ce se pretvoriti u divno ...
Uki( krshteno Ulk -krstio ga vet) (nashli smo ga na Uskrs) sa ne vishe od petnest dana ostavljen nam je ispod prozora :sad2:...Taj neko (stariji covek_penzus) nije se nadao da to neko gleda kroz prozor...Moj dragi mi je doviknuo shta se deshava i ja sam istrcala napolje i stigla X osobu...taj deo verbalnog sukoba nemoram da opishem:azdaja:...
Unela sam malu naduvenu loptu (Ukija) u kucu ...Odma ga ocistila od glisata i nakon nekog vremena nahranila...
Ostao je dva ipo meseca kod nas...Divno smo se druzili :D.Imali smo i male nesporazume tipa:
1.e pegrizao sam ti kabal od punjaca za aparat..
2.e pregrizao sam kabal od lampe...
3.e izvini ali ptpregrizao sam ti i kabal od usisivaca..
4.e hteo sam na dva mesta ali debeo ti kabal od kablovskog neta.
5 e vidi znam da skrecujem po plocama :whistling:
6.izvini za coshak od stolice i zvucnika..
7.jao sredina troseda je i suvishe ravna treba mi rupa ..
8.zid je ukusan...
9.e danas cu da kakim ovde a ovamo cu da pishkim ...
10.Ali ja Akija VOLIM PUNO ako mi je on dao da ga grizem shat se ti bunish!!!
Ako pravijo je gluposti ali smo se beskrajno voleli...
No imali smo problem on je jako mali a mi nemamo ogradjeno dvorishte i iz kuce nam se strmim i dugim stepenicama izlazi na travnjak,a kako sam vec rekla on je bash bio mali a mi zaposlneni ...Sa Akijem nam to savrsheno ide (mislim te stepenice i to)...
I srecno smo ga udomili kod mog dede u selu blizu Cacka...Tamo se druzi sa josh 5 lovackih(inace je meshanac lovackih pasakoliko je vet zakljucio) pasa i cesto je pushten i zajedno sa drugim psima ide u shetnje brdom...Mozemo cesto da ga posetimo i da se mazimo i pazimo i ljubimo...
Inace jako je temperamentan,tvrdoglav,i shahsav:D...
verujem da uziva i da mu je bolje nego shto je bio kod nas u kuci jer je HIPERAKTIVAN!!!:lol:
 

Back
Top