vrlo zanimljiva situacija

Gost
Zamislite sledecu situaciju: devojka je u vezi sa ozenjenim tipom, koji joj kaze da nece ostaviti svoju zenu zbog nje. U jednom razgovoru on joj, na njeno pitanje da li bi mogao da ima dete s njom,ali bez ikakvih obaveza(finansijskih, moralnih...), odgovara da bi to jako voleo i da nije kreten koji bi samo stvorio jedan zivot i ne bi vise vodio racuna o tome (znaci prihvatio bi to, iako ga mozda ne bi priznao).

Sada ja vas pitam kako bi ocenili ovu izuzetno zanimljivu situaciju? Da li mislite da taj covek voli tu devojku i zaista zeli to s njom, a da istovremeno nema hrabrosti da prekine svoj brak i dosadasnji zivot?
 
Anonymous:
Zamislite sledecu situaciju: devojka je u vezi sa ozenjenim tipom, koji joj kaze da nece ostaviti svoju zenu zbog nje. U jednom razgovoru on joj, na njeno pitanje da li bi mogao da ima dete s njom,ali bez ikakvih obaveza(finansijskih, moralnih...), odgovara da bi to jako voleo i da nije kreten koji bi samo stvorio jedan zivot i ne bi vise vodio racuna o tome (znaci prihvatio bi to, iako ga mozda ne bi priznao).

Sada ja vas pitam kako bi ocenili ovu izuzetno zanimljivu situaciju? Da li mislite da taj covek voli tu devojku i zaista zeli to s njom, a da istovremeno nema hrabrosti da prekine svoj brak i dosadasnji zivot?
Ta situacija mi uopste nije zanimljiva,vec mi je muka od tako glupih i naivnih devojaka.Taj covek ne voli tu devojku,vec mu ona sluzi za praznjenje ....
Da je voli prekinuo bi svoj lazni brak i otpoceo novi sa njom.
 
Yašto lažni brak? Baš super ako hoće dete, a nemoraš da se smaraš s njim ceo život, pri tom to neće biti dete bez oca, ma cool....Ja bih se oduševila da naiđem na takvog. Pri tom, samo da naglasim, ima mnogo primera dece kojima ni vlas s glave nije falila zato što nisu imali oca pored sebe (još ako nije dorastao svojoj ulozi, c,c, c).
 
hm, volela bih da vidim tu njegovu brigu o detetu kada nece cak ni da ga prizna. nije nego ! super je kada ljudi rade bas sta zele ( ozenjen covek ),zaista mislim da tako treba, ali odgajanje dece je ipak malo ozbiljnije, a on mi vise lici na leptirica koga ne mozes uhvatiti ni za glavu ni za rep.....
 
dodjem posle 100 god na forum i samo jeziva glupost me je naterala da se prijavim.
pobogu, zeno ajde sad lepo polako procitaj sa razumevanjem sta si napisala!!!!!!!!!!!!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock:
jos se i pitas :shock:

ma garant te voli i super je lik



:arrow: ljudska glupost je beskrajna!
 
Anonymous:
Zamislite sledecu situaciju: devojka je u vezi sa ozenjenim tipom, koji joj kaze da nece ostaviti svoju zenu zbog nje. U jednom razgovoru on joj, na njeno pitanje da li bi mogao da ima dete s njom,ali bez ikakvih obaveza(finansijskih, moralnih...), odgovara da bi to jako voleo i da nije kreten koji bi samo stvorio jedan zivot i ne bi vise vodio racuna o tome (znaci prihvatio bi to, iako ga mozda ne bi priznao).

Sada ja vas pitam kako bi ocenili ovu izuzetno zanimljivu situaciju? Da li mislite da taj covek voli tu devojku i zaista zeli to s njom, a da istovremeno nema hrabrosti da prekine svoj brak i dosadasnji zivot?
Ma,obozava je. :twisted: :twisted: :twisted:
 
Anonymous:
Zamislite sledecu situaciju: devojka je u vezi sa ozenjenim tipom, koji joj kaze da nece ostaviti svoju zenu zbog nje. U jednom razgovoru on joj, na njeno pitanje da li bi mogao da ima dete s njom,ali bez ikakvih obaveza(finansijskih, moralnih...), odgovara da bi to jako voleo i da nije kreten koji bi samo stvorio jedan zivot i ne bi vise vodio racuna o tome (znaci prihvatio bi to, iako ga mozda ne bi priznao).

Sada ja vas pitam kako bi ocenili ovu izuzetno zanimljivu situaciju? Da li mislite da taj covek voli tu devojku i zaista zeli to s njom, a da istovremeno nema hrabrosti da prekine svoj brak i dosadasnji zivot?
-uz put naleteh i ovde i postavio bi jedno pitanje...odakle tebi hrabrosti da dolazish u takvu dilemu?
 
goodday:
Anonymous:
Zamislite sledecu situaciju: devojka je u vezi sa ozenjenim tipom, koji joj kaze da nece ostaviti svoju zenu zbog nje. U jednom razgovoru on joj, na njeno pitanje da li bi mogao da ima dete s njom,ali bez ikakvih obaveza(finansijskih, moralnih...), odgovara da bi to jako voleo i da nije kreten koji bi samo stvorio jedan zivot i ne bi vise vodio racuna o tome (znaci prihvatio bi to, iako ga mozda ne bi priznao).

Sada ja vas pitam kako bi ocenili ovu izuzetno zanimljivu situaciju? Da li mislite da taj covek voli tu devojku i zaista zeli to s njom, a da istovremeno nema hrabrosti da prekine svoj brak i dosadasnji zivot?
-uz put naleteh i ovde i postavio bi jedno pitanje...odakle tebi hrabrosti da dolazish u takvu dilemu?

u kakvu dilemu?! pa tip joj je rekao da ne zeli da prekine brak, zbog, kako mi je ona rekla:"Gubljenja identiteta..." :shock: Ona misli da je on voli. Ne mogu da budem takav kreten da ne kazem kako joj se nasao u vrlo teskim trenucima bez obzira na svoje obaveze...
 
Sacekaj da dete dodje na svet pa ces videti!
Da podjemo od predpostavke da si ti ta devojka...
Jesi li razmislila o mogucnosti da ces mu dosaditi jednog dana?I najmanja svadja ga moze naterati da okrene ledja i da ode.Nemam nista protiv samohranih majki,naprotiv divim im se.Ali mislim da je za dete najbolje da zivi u jednoj zdravoj zajednici. Roditi,negovati,odhranjivati i vaspitavati dete nije igra i zezanje.Kako ces mu sutra objasniti zasto tata nije stalno sa njim i zasto u novcaniku pored tvoje slike nosi sliku neke druge zene?Osim toga nijedna normalna osoba ne moze da vodi dvostruki zivot i da ima dve porodice!Stavi se na mesto njegove zene,kako bi se ti osecala kada bi saznala da tvoj dragi suprug zeli dete sa svojom ljubavnicom (da ne kazem svalerkom)??? Ja mislim da on ne voli ni tebe a ni nju!I nije mi jasno kako je moguce da ti je ta ideja pala na pamet?!Da rodis dete ozenjenom coveku koji ti ne obecava nista!Ako vec toliko zelis porodicu,nadji nekog normalnog za koga ces se udati,a ne budalu tipa "Vau!Ja sam poseban,zene se otimaju oko mene,zele da im pravim decu kako bi se moja jedinstvena rasa nastavila!".
STRASNO!!!! Moj savet je da dobro razmislis sta radis,mozes sebi da upropastis zivot! :wink:
 
Anonymous:
Sada ja vas pitam kako bi ocenili ovu izuzetno zanimljivu situaciju? Da li mislite da taj covek voli tu devojku i zaista zeli to s njom, a da istovremeno nema hrabrosti da prekine svoj brak i dosadasnji zivot?
Nema se bas neko misljenje o njemu, koliko o tvojoj plitkosti mozdanih resursa.
P.S. Ma voli te samo se folira. Zato mu i jesi kres sema sa strane.
P.P.S. Da ja postavim jedno pitanje tebi. Kada je onaj gore delio pamet de si bila? Jer ocito se zna gde si bila kada je delio glupost.
:wink:
 
Zak:
Anonymous:
Sada ja vas pitam kako bi ocenili ovu izuzetno zanimljivu situaciju? Da li mislite da taj covek voli tu devojku i zaista zeli to s njom, a da istovremeno nema hrabrosti da prekine svoj brak i dosadasnji zivot?
Nema se bas neko misljenje o njemu, koliko o tvojoj plitkosti mozdanih resursa.
P.S. Ma voli te samo se folira. Zato mu i jesi kres sema sa strane.
P.P.S. Da ja postavim jedno pitanje tebi. Kada je onaj gore delio pamet de si bila? Jer ocito se zna gde si bila kada je delio glupost.
:wink:

zak procitaj komentar o pametnoj taji u postu "volim ga" od "druge".
 
*Natasa*:
Sacekaj da dete dodje na svet pa ces videti!
Da podjemo od predpostavke da si ti ta devojka...
Jesi li razmislila o mogucnosti da ces mu dosaditi jednog dana?I najmanja svadja ga moze naterati da okrene ledja i da ode.Nemam nista protiv samohranih majki,naprotiv divim im se.Ali mislim da je za dete najbolje da zivi u jednoj zdravoj zajednici. Roditi,negovati,odhranjivati i vaspitavati dete nije igra i zezanje.Kako ces mu sutra objasniti zasto tata nije stalno sa njim i zasto u novcaniku pored tvoje slike nosi sliku neke druge zene?Osim toga nijedna normalna osoba ne moze da vodi dvostruki zivot i da ima dve porodice!Stavi se na mesto njegove zene,kako bi se ti osecala kada bi saznala da tvoj dragi suprug zeli dete sa svojom ljubavnicom (da ne kazem svalerkom)??? Ja mislim da on ne voli ni tebe a ni nju!I nije mi jasno kako je moguce da ti je ta ideja pala na pamet?!Da rodis dete ozenjenom coveku koji ti ne obecava nista!Ako vec toliko zelis porodicu,nadji nekog normalnog za koga ces se udati,a ne budalu tipa "Vau!Ja sam poseban,zene se otimaju oko mene,zele da im pravim decu kako bi se moja jedinstvena rasa nastavila!".
STRASNO!!!! Moj savet je da dobro razmislis sta radis,mozes sebi da upropastis zivot! :wink:

A koju ti ulogu igraš, u svom malom životu? Ti mi mirišeš na ozlojeđenu suprugu...
Da li je i tebi tvoj muž to uradio?
 
nije nego:
*Natasa*:
Sacekaj da dete dodje na svet pa ces videti!
Da podjemo od predpostavke da si ti ta devojka...
Jesi li razmislila o mogucnosti da ces mu dosaditi jednog dana?I najmanja svadja ga moze naterati da okrene ledja i da ode.Nemam nista protiv samohranih majki,naprotiv divim im se.Ali mislim da je za dete najbolje da zivi u jednoj zdravoj zajednici. Roditi,negovati,odhranjivati i vaspitavati dete nije igra i zezanje.Kako ces mu sutra objasniti zasto tata nije stalno sa njim i zasto u novcaniku pored tvoje slike nosi sliku neke druge zene?Osim toga nijedna normalna osoba ne moze da vodi dvostruki zivot i da ima dve porodice!Stavi se na mesto njegove zene,kako bi se ti osecala kada bi saznala da tvoj dragi suprug zeli dete sa svojom ljubavnicom (da ne kazem svalerkom)??? Ja mislim da on ne voli ni tebe a ni nju!I nije mi jasno kako je moguce da ti je ta ideja pala na pamet?!Da rodis dete ozenjenom coveku koji ti ne obecava nista!Ako vec toliko zelis porodicu,nadji nekog normalnog za koga ces se udati,a ne budalu tipa "Vau!Ja sam poseban,zene se otimaju oko mene,zele da im pravim decu kako bi se moja jedinstvena rasa nastavila!".
STRASNO!!!! Moj savet je da dobro razmislis sta radis,mozes sebi da upropastis zivot! :wink:

A koju ti ulogu igraš, u svom malom životu? Ti mi mirišeš na ozlojeđenu suprugu...
Da li je i tebi tvoj muž to uradio?
Prvo,za tvoju informaciju nisam udata.
Drugo,moj zivot nikako nije "mali",a i da jeste sta mislis sta bih trebala da uradim? Da rodim dete ozenjenom coveku?
Ti mi "mirises" na devojku/zenu tipa ove koja je postavila temu! :roll:
 
quote]
Prvo,za tvoju informaciju nisam udata.
Drugo,moj zivot nikako nije "mali",a i da jeste sta mislis sta bih trebala da uradim? Da rodim dete ozenjenom coveku?
Ti mi "mirises" na devojku/zenu tipa ove koja je postavila temu! :roll:[/quote]

Što se pravdaš?
A ja mislio i shvatio da je temu postavila upravo žena onog koji je drugoj napravio dete.
Da li ste sigurni da nije?
 
Anonymous:
Zamislite sledecu situaciju: devojka je u vezi sa ozenjenim tipom, koji joj kaze da nece ostaviti svoju zenu zbog nje. U jednom razgovoru on joj, na njeno pitanje da li bi mogao da ima dete s njom,ali bez ikakvih obaveza(finansijskih, moralnih...), odgovara da bi to jako voleo i da nije kreten koji bi samo stvorio jedan zivot i ne bi vise vodio racuna o tome (znaci prihvatio bi to, iako ga mozda ne bi priznao).

Sada ja vas pitam kako bi ocenili ovu izuzetno zanimljivu situaciju? Da li mislite da taj covek voli tu devojku i zaista zeli to s njom, a da istovremeno nema hrabrosti da prekine svoj brak i dosadasnji zivot?

ne mogu da poverujem da je on jedina muska osoba na ovoj planeti chije bi dete ona pozelela

mislim da je taj covek ne voli i chik neka proba da ostane u drugom stanju , nece ga ona vishe videti

situacija uopste nije zanimljiva, zalosna je po tu devojku

strashno!
 
Anonymous:
zak procitaj komentar o pametnoj taji u postu "volim ga" od "druge".
Da li mislis na ovaj komentar?
Anonymous:
znas "pametna" Tajo, mnogo je lako suditi o postupcima drugih ljudi, pljuvati ih i praviti se pametna. nemoj doci u situaciju da te jednog dana Bog stavi na ista iskusenja koja sada osudjujes....
Za slucaj da mislish na ovaj komentar, mogu ti reci samo da je patetican. Devojka koja je ovde postavila topic je sasvim jasno opisala celokupnu situaciju koja je najblaze receno cist imbecilizam; pozivajuci se na devojcin mozdani koloid.
A sa druge strane ono sto je "druga" napisala i ovo sto je ova devojka napisala dosta se razlikuje. S obzirom da ti delis iste nazovi ih savetima za razlicite situacije. Opet ova ovde nije obmanuta kao sto je ona "druga".
 
Meni od pocetka nije jasno zasto bi neko zeleo sa svojom ljubavnicom da ima decu i uopste u ovoj vasoj prici mi nije jasno da li se ovde govori o coveku dakle pripadniku ljudske vrste evil: :evil: :evil: ili o nekoj retkoj divljaci. Ako zeli jos dece neka ih ima sa svojom zenom, ali kada bih ovo bice htela da posmatram kao svesno ljudsko,dosla bih do zakljucka da on definitivno nije zadovoljan u tom braku cim trazi ljubavnicu i specijalno bi mi bilo interesantno da bas otkrijem zasto?

Eto bas sam besna i ljuta i mozda bih ovde trebala dobiti shamar zbog nekih reci, ali zar ova zanimljiva situacija ne bi vredjala ukus svakog emotivnog i moralnog coveka.
Ili on jednostavno ne ume iskreno da voli, e neznam vise nisam pametna///?
 
love x:
Meni od pocetka nije jasno zasto bi neko zeleo sa svojom ljubavnicom da ima decu i uopste u ovoj vasoj prici mi nije jasno da li se ovde govori o coveku dakle pripadniku ljudske vrste evil: :evil: :evil: ili o nekoj retkoj divljaci. Ako zeli jos dece neka ih ima sa svojom zenom, ali kada bih ovo bice htela da posmatram kao svesno ljudsko,dosla bih do zakljucka da on definitivno nije zadovoljan u tom braku cim trazi ljubavnicu i specijalno bi mi bilo interesantno da bas otkrijem zasto?

Eto bas sam besna i ljuta i mozda bih ovde trebala dobiti shamar zbog nekih reci, ali zar ova zanimljiva situacija ne bi vredjala ukus svakog emotivnog i moralnog coveka.
Ili on jednostavno ne ume iskreno da voli, e neznam vise nisam pametna///?

pa verovatno zbog zeninih godina. mozda je on kao i zena covek u godinama. to vam nije palo na pamet?
 

Back
Top